Szukaj

Bradley Cooper i Jennifer Aniston mają romans? Jeszcze ciekawsza jest relacja Iriny Shayk z Justinem Theroux!

Irina Shayk, Bradley Cooper, Justin Theroux, Jennifer Aniston

Irina Shayk, Bradley Cooper, Justin Theroux, Jennifer Aniston

Bradley Cooper i Jennifer Aniston mają romans? Zagraniczne media donoszą o nowej fascynacji aktora i ujawniają kulisy relacji Iriny Shayk z Justinem Theroux. Takiego układu w Hollywood jeszcze nie było!

Na temat związku Iriny Shayk i Bradleya Coopera powstało już mnóstwo szalonych teorii, do których można dodać kolejną. Tym razem dziennik Latin Times donosi, że aktor ma na oku nowy obiekt westchnień. Podobno w oko wpadła mu… Jennifer Aniston, czyli była żona Brada Pitta. Dodatkowej pikanterii dodaje fakt, że gwiazda w ubiegłym roku rozwiodła się ze swoim drugim mężem, Justinem Theroux, który ponoć utrzymuje od jakiegoś czasu bliską relację z Iriną.

Zobacz: Irina Shayk wyrwała największego przystojniaka z Hollywood! Taką ripostą dobije Bradleya Coopera!

Na początku lipca australijski magazyn Women’s Today twierdził, że Irina i Justin spotkali się w celu biznesowym, w jednej z kalifornijskich restauracji, do której często uczęszczają gwiazdy. Spotkanie przebiegało w tak przyjemnej atmosferze, że aktor kilka dni później zaprosił modelkę do swojego domu, chciał też, by pojawiła się na jego hucznych urodzinach, ta jednak odmówiła.

Irina nie przyjęła zaproszenia, ale wytłumaczyła, że nie chciałaby, by łączono ich na tym etapie znajomości. Ona wie, jak funkcjonują media. Jedno wspólne zdjęcie mogłoby wywołać zamęt w jej życiu, a ona jeszcze nie posklejała serca po rozstaniu z Bradleyem – twierdzi źródło gazety.

Zobacz: Irina Shayk i Bradley Cooper już za sobą zatęsknili! Zagraniczne media donoszą o ich romantycznej randce!

Bradley Cooper i Irina Shayk - Złote Globy 2019

Bradley Cooper i Irina Shayk – z kim się spotykają?

Jennifer Aniston i Bradley Cooper mają romans?

Latin Times uważa, że po tych doniesieniach Bradley Cooper zadzwonił do Jennifer Aniston, którą zaprosił na obiad. Gwiazdor zaproponował jej rolę w swoim nowym filmie, w którym do niedawna główną bohaterkę miała zagrać Jennifer Lawrence. Ostatecznie jednak wycofał się z pierwotnego pomysłu, uznając, że to Aniston idealnie wpisuje się w klimat filmu. Do tego miał już okazję osobiście przekonać się, jaką jest profesjonalistką. W końcu razem zagrali w słynnej komedii Kobiety pragną bardziej z 2009 roku.

Po latach ponownie się spotkali, trochę zawodowo, trochę prywatnie. Zwierzył się jej, że jest mu ciężko po odejściu Iriny – twierdzi źródło Latin Times.

Amerykańskie media przy okazji przywołują fragment niedawnego wywiadu, jakiego Aniston udzieliła dla Vanity Fair:

Nadal wierzę w małżeństwo na 100 procent. Kiedy słyszę, jak ludzie mówią, że nigdy więcej tego nie zrobią, to jak dobrowolnie poddać się autodestrukcji – wyznała.

Czy to oznacza, że jej miłością okaże się właśnie Bradley Cooper?

Zobacz: Justin Theroux i Jennifer Aniston znów się do siebie zbliżyli. Aktor pokazał zdjęcia z byłą żoną


Bradley Cooper i Irina Shayk - Złote Globy 2019

Bradley Cooper i Irina Shayk - Złote Globy 2019

Irina Shayk i Bradley Cooper – MET Gala 2018

Irina Shayk i Bradley Cooper – MET Gala 2018

Bradley Cooper i Irina Shayk z córką Leą

Bradley Cooper i Irina Shayk z córką Leą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×