Szukaj

Trzy okładki GQ i mocne wyznanie. Brad Pitt pierwszy raz o rozwodzie z Angeliną Jolie! „Musiałem przejść przez dwóch lekarzy”. [WIDEO]

Brad Pitt GQ rozwód z angeliną jolie

Brad Pitt GQ rozwód z angeliną jolie

Brad Pitt o rozwodzie z Angeliną Jolie w GQ

Tak wygląda naga prawda. Osiem miesięcy po tym, jak Angelina Jolie wypełniła wniosek o rozwód, kładąc kres czteroletniemu związku, Brad Pitt udzielił pierwszego, bardzo szczerego wywiadu dla GQ Style. Opowiada w nim o swoim fatalnym samopoczuciu i rzeczach, które robi, by być lepszym ojcem dla szóstki swoich dzieci.

Zobacz: SZOK! Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się!

Aktor przyznał, że korzysta z pomocy specjalisty:

Właśnie zacząłem terapię. Uwielbiam ją. Musiałem przejść przez dwóch lekarzy, ale w końcu trafiłem na odpowiedniego terapeutę – wyznał reporterowi.

Nie da się ukryć, ze Pitt głęboko przeżył rozstanie z Angeliną. Nie chodziło tylko o nią, ale o fakt, że z dnia na dzień idealny, pełny świat w którym żyli, rozpadł się na kawałki. Przyznał, że dużo czasu zajęło mu zrozumienie, że walka nie zaprowadzi ich do żadnego rozwiązania:

Prawnik powiedział mi kiedyś, że w sądzie nie wygrywa nikt – ten, kogo poturbowano najmniej, może uznawać się za szczęściarza. Nie zwycięzcę. To strasznie mnie uderzyło. Spędzasz rok budując sprawę, próbując dowieść, że to ty masz rację, a nie oni, a każda kolejna rozprawa to tylko inwestycja w dalszą nienawiść. Odpuściłem. I na szczęście Angelina zrobiła to samo. Staraliśmy się myśleć o dzieciach –  dnia na dzień ich rodzinę rozerwano na strzępy – wyjaśnił Pitt.

Reporterowi GQ Style udało się również zapytać gwiazdę o jego dom na wzgórzach Hollywood. Pitt nie krył, że wrócił tam z pewnymi oporami i nie czuje się w nim dobrze:

Zawsze było tu głośno, chaotycznie. Głosy, stukanie, śmiech z każdej strony. Teraz, jak sam widzisz, jest tu strasznie pusto – skomentował pytanie dziennikarza.

Koniec końców jednak, samotność wpłynęła na aktora pozytywnie. Miał czas, by spojrzeć przez ramię, przyjrzeć się popełnianym przez siebie błędom i zdecydować, czy miejsce, w którym znajduje się teraz, jest właśnie tym, w którym chciałby być:

Pamiętam, i mówię całkiem serio, że w zeszłym roku nawiedziła mnie taka myśl: ktoś przechodził przez podobny skandal, wszędzie było o tym bardzo głośno. Pomyślałem: dzięki Bogu, że nigdy nie będę musiał przez to przechodzić. Mam swoje życie, swoją rodzinę, robię swoje, nie robię nic nielegalnego, nie wchodzę nikomu w drogę. A teraz? Jak szedł ten cytat Davida Fostera Wallace’a? Prawda cię wyzwoli, ale najpierw sponiewiera. A moją prawdą było uświadomienie sobie, że świetnie idzie mi odcinanie się od wszystkiego, co sprawia mi trudności. Zrozumiałem, że muszę być bardziej dostępny. Szczególnie dla moich najbliższych – powiedział aktor.

Bradowi możemy życzyć jedynie powodzenia i więcej spokoju w nadchodzących dniach.

Zobacz: Brad Pitt z obrzydzeniem o nowym ukochanym Angeliny Jolie!

Zobacz: Koniec plotek! Brad Pitt i Jennifer Aniston zostaną kochankami!

Zobacz: Kinga Rusin jak gwiazda Hollywood! Brad Pitt na pewno straciłby dla niej głowę

Brad Pitt na trzech okładkach GQ:

Brad Pitt na okładce GQ Style 2017

Brad Pitt na okładce GQ Style 2017

Okładka i wywiad z Bradem Pittem dla GQ

Okładka i wywiad z Bradem Pittem dla GQ

Brad Pitt - sesja w GQ 2017

Brad Pitt – sesja w GQ 2017


Brad Pitt - sesja w GQ 2017

Brad Pitt - sesja w GQ 2017

Okładka i wywiad z Bradem Pittem dla GQ

Okładka i wywiad z Bradem Pittem dla GQ

Brad Pitt na okładce GQ Style 2017

Brad Pitt na okładce GQ Style 2017

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×