Ostatnio Iga Lis pokazała zdjęcie ze wspólnej, rodzinnej majówki. Selfie z Kingą tradycyjnie już zachwyciło internautów. Niektórzy dopatrzyli się w polskiego gwieździe podobieństwa do... Jennifer Aniston, która w 2016 roku została nagrodzona tytułem Najpiękniejszej Kobiety przyznanym przez poczytny, amerykański magazyn People.
Z porównaniami do Jennifer zgodziła się sama Iga, która na komentarze odpowiedziała krótko:
A my pokusimy się o więcej i dodamy od siebie, że Kinga Rusin jest wręcz piękniejsza niż Jennifer Aniston. Ciekawe, czy Brad Pitt straciłby dla niej głowę? ;)