Brad Pitt i Jennifer Aniston RAZEM na czerwonym dywanie! Za kulisami wydarzyło się coś romantycznego [WIDEO]

Jennifer Aniston i Brad Pitt SAG Awards 2020

Jennifer Aniston i Brad Pitt SAG Awards 2020

Brad Pitt i Jennifer Aniston pojawili się na gali wręczenia nagród SAG Awards 2020. Byli małżonkowie zostali przyłapani za kulisami, a ich pierwsze od lat wspólne zdjęcie obiegło media. Jak się zachowywali?

Brad Pitt i Jennifer Aniston przed laty tworzyli jedno ze szczęśliwszych małżeństw w światowym show-biznesie. Nie tylko realizowali się zawodowo, ale co jakiś czas pojawiali się podczas imprez, w trakcie których wydawali się być bardzo w sobie zakochani. Kiedy wiele osób liczyło na to, że ich miłość będzie na zawsze, aktor odszedł od żony i związał się z Angeliną Jolie.

Związek Pitta i Jolie nie przetrwał jednak próby czasu. Od momentu ich rozstania, w amerykańskiej prasie regularnie pojawiają się plotki na temat tego, że Brat i Jennifer postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę. Ich romans ma trwać od wieli miesięcy i niedawno został sformalizowany – tabloidy informowały o ich ślubie.

Brad Pitt i Jennifer Aniston na SAG Awards 2020. Jak się zachowywali?

Chociaż potencjalni małżonkowie nie skomentowali tych rewelacji,  pewne jest, że łączy ich bliska przyjaźń. Dowodem na to może być fakt, że nawet publicznie nie potrafią ukryć łączących ich sympatii. Tej z pewnością nie brakowało w czasie gali wręczenia SAG Awards 2020, która odbyła się w niedzielny wieczór.

Jennifer wówczas odebrała statuetkę dla Najlepszej aktorki w serialu dramatycznym. To pierwsza jej indywidualna wygrana podczas SAG. Kiedy wkroczyła na scenę, jej przemówienie z ciekawością śledził Brad Pitt. Nagranie z jego udziałem błyskawicznie obiegło media na całym świecie.

Nie tylko Aniston, ale także Pitt tej nocy zdobył nagrodę. Gdy ją odbierał, zażartował, że to wydarzenie z życia będzie musiał umieścić na swoim profilu na Tinderze. Opowiedział o podobieństwach bohatera, którego odgrywa w filmie Pewnego razu w Hollywood, z jego prawdziwym życiem i małżeństwem z Angeliną:

Bądźmy szczerzy, to była trudna część. Wcielić się w gościa, który podnosi się, zdejmuje koszulę i nie dogaduje się z żoną.

Kiedy ceremonia dobiegła końca, aktor za kulisami spotkał się z Jennifer. Byli małżonkowie zachowali się z prawdziwą klasą, wzajemnie sobie gratulując. Cała sytuacja nie umknęła uwadze czujnym paparazzim, którzy uwiecznili tę sytuację w kadrze. To pierwsze ich wspólne zdjęcie od lat. Nie da się ukryć, że są sobie bardzo bliscy.

Brad Pitt i Jennifer Aniston - SAG Awards 2020

Brad Pitt i Jennifer Aniston – SAG Awards 2020

Zobacz także: Dziecko w drodze? Gazeta ujawnia sekret Jennifer Aniston. Jeśli to prawda… Gratulujemy!

 

 


Brad Pitt i Jennifer Aniston - SAG Awards 2020

Brad Pitt i Jennifer Aniston - SAG Awards 2020

Jennifer Aniston i Brad Pitt za kulisami na SAG Awards 2020

Jennifer Aniston i Brad Pitt za kulisami na SAG Awards 2020

Jennifer Aniston i Brad Pitt za kulisami

Jennifer Aniston i Brad Pitt za kulisami

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×