Bohdan Gadomski nie żyje. Zmarła legenda polskiego dziennikarstwa

Bohdan Gadomski nie żyje

Bohdan Gadomski nie żyje

Bohdan Gadomski nie żyje. Dziennikarz muzyczny i publicysta zmarł po wieloletniej walce z chorobą, o czym poinformowano w środę, 8 kwietnia. Miał 70 lat.

Bohdan Gadomski był znanym i lubianym w branży dziennikarzem. Współpracował m.in. z Expressem Ilustrowanym Angorą. Stworzył publikacje na temat m.in. Violetty Villas, Michaela Balla, czy Shirley Bassey. Przeprowadził wiele wywiadów z największymi postaciami polskiego show-biznesu.

Bohdan Gadomski nie żyje. Przyczyny śmierci bada prokuratura

Media obiegły smutne informacje. Bohdan Gadomski nie żyje, o czym napisano na jego profilu na Facebooku. Udostępniono czarno-białe zdjęcie dziennikarza, w którego opisie ujawniono, że zmarł po wieloletniej chorobie:

Z wielkim smutkiem i żalem podajemy wiadomość że, po długotrwałej i ciężkiej chorobie zmarł wybitny redaktor Bohdan Gadomski. Wszelkie informację związane z terminem oraz miejscem pogrzebu będą podane w późniejszym terminie.

Z wielkim smutkiem i żalem podajemy wiadomość że, po długotrwałej i ciężkiej chorobie zmarł wybitny redaktor Bohdan…

Opublikowany przez Bohdana Gadomskiego Wtorek, 7 kwietnia 2020

Bohdan Gadomski: choroba

Jak przypomina Interia, o tym, że jest chory, dziennikarz po raz pierwszy poinformował w 2019 roku. Wówczas w swoich mediach społecznościowych opublikował post, w którym zdradził, że przebywa w szpitalu kardiologicznym. Trafił tam z powodu zawału serca, a choroba, na którą cierpiał od dawna, odnowiła się. W zeszłym roku zachorował na zapalenie płuc.

Krzysztof Krawczyk pożegnał Bohdana Gadomskiego

Mężczyznę pożegnał m.in. Krzysztof Krawczyk, który na Facebooku opublikował ich wspólne zdjęcia. W opisie podkreślał, że brak mu słów, by to skomentować:

Nie ma szans zasnąć kiedy zmarł Przyjaciel i Człowiek,któremu tak wiele zawdzięczam! Człowiek szlachetny choć o osobowości bardzo artystystycznej.To był artysta wśród dziennikarzy.Brak mi słów…

Kim był Bohdan Gadomski?

Gadomski ukończył Studium Dziennikarstwa i Wiedzy o Prasie w Łodzi oraz Państwowe Studium Kultury i Oświaty w Warszawie na kierunku reżyseria teatralna. Pisał dla Angory i Expressu Ilustrowanego. Współpracował z telwizjiami, TVP1, TVP2, Polsatem, TVN i Superstacją. Jest laureatem Złotego Pióra dla najlepszego recenzenta. W przeszłości przypisywano mu romans z Violettą Villas.

Zobacz także: Wiktor Bater nie żyje. Jeden z najbardziej znanych polskich dziennikarzy miał 53 lata


Bohdan Gadomski nie żyje

Bohdan Gadomski nie żyje

Bohdan Gadomski nie żyje

Bohdan Gadomski nie żyje

Bohdan Gadomski nie żyje

Bohdan Gadomski nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×