Gwiazda „Rancza” komentuje stan zdrowia Pawła Królikowskiego. Sam przeżył podobną historię

Paweł Królikowski trafił do szpitala

Paweł Królikowski trafił do szpitala

Paweł Królikowski krótko przed świętami trafił do szpitala. Mimo ogromnych starań lekarzy jego stan był na tyle poważny, że Boże Narodzenie niestety musiał spędzić poza domem. Przy jego łóżku cały czas byli najbliżsi aktora. Wspierają do też koledzy z branży.

Paweł Królikowski tuż przed świętami trafił do szpitala. Niepokojące i stan zdrowia swojego ojca, w rozmowie z serwisem Pudelek.pl, skomentował Antek Królikowski, który potwierdził nieoficjalne doniesienia:

Trafił do szpitala, jest pod opieką lekarzy – powiedział Pudelkowi młody aktor.

W święta przy szpitalnym łóżku Pawła cały czas czuwał ktoś z rodziny. Antek Królikowski przyszedł ze swoją narzeczoną. Razem z ojcem spędzili kilka godzin. Nie opuszczała go też zona Małgorzata Królikowska.

Bogdan Kalus – wspiera Pawła Królikowskiego

Okazuje się, że aktor może liczyć nie tylko na najbliższą rodzinę, ale także na kolegów z plany słynnego Rancza. Bogdan Kalus, w wywiadzie dla Faktu, powiedział, że bardzo dobrze rozumie jak to jest spędzić święta w szpitalu, dodał, że on sam miał taki epizod kilkanaście lat temu.

Wszyscy bardzo się przejęliśmy. Trzymam za Pawła mocno kciuki i wierzę, że szybko wróci do zdrowia i do domu. Rozumiem, co przeżywają jego najbliżsi. Sam kilkanaście lat temu w takim samym czasie miałem zawał. Wiem co to znaczy spędzić święta i Nowy Rok w szpitalu – powiedział Faktowi Bogdan Kalus – Paweł to fantastyczny i ciepły facet bez zadęcia. Musi wyzdrowieć – dodał aktor.

Bogdan Kalus na premierze

Bogdan Kalus skomentował sytuację zdrowotną Pawła Królikowskiego

Wsparcie rodziny i przyjaciół jest bezcenne. Mamy nadzieję, że Paweł Królikowski wróci do zdrowia.

Pawła Królikowskiego – od kiedy boryka się z problemami zdrowotnymi?

Paweł Królikowski od dawna ma problemy ze zdrowiem. Cztery lata temu przeszedł ciężką operację wycięcia tętniaka mózgu. W jednym z wywiadów, którego udzielił wspomniał, że w tamtym momencie mógł umrzeć:

O mało nie zginąłem. Potem dwa lata chodziłem o kulach, a wcześniej pół roku w gipsie – wyznał w czerwcu.

Do szpitala trafił za namową żony, którą zaniepokoiły objawy takie jak bóle i zawroty głowy, wymioty i kłopoty z widzeniem. Na szczęście wtedy doszedł do siebie.

Zobacz: Antek Królikowski i Kasia Dąbrowska wzięli ślub w tajemnicy? Zdradziło ich jedno zdjęcie!


Franciszek Pieczka - 90. urodziny

Franciszek Pieczka - 90. urodziny

Bogdan Kalus - Wielki Test

Bogdan Kalus - Wielki Test

Bogdan Kalus na premierze

Bogdan Kalus na premierze "Klub Włóczykijów"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×