Wirtualna Polska

Blanka Lipińska potrafi robić prezenty. Nie oszczędzała na swoim ukochanym! Luksus to mało powiedziane

Blanka Lipińska potrafi robić prezenty. Nie oszczędzała na swoim ukochanym! Luksus to mało powiedziane

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska nie oszczędzała na prezencie dla partnera. Paweł obchodził imieniny i z tej okazji ukochana zabrała go do wyjątkowego miejsca, by realizował swoją pasję. To się nazywa miłość!

Wirtualna Polska

Blanka Lipińska zgromadziła niezły majątek, zarabiając na książkach z serii 365 dni oraz filmach na jej podstawie. Dzięki temu celebrytka nie tylko kupuje kolejne nieruchomości, ale też kilka razy w roku wybywa z kraju, by zaczerpnąć odrobinę słońca. Tym razem miała dobry pretekst.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Blanka Lipińska kocha Egipt

Pisarka od kilku lat zakochana jest w Egipcie. Choć może dokładniej nie w całym kraju, ale jednym miasteczku, które zostało zbudowane niedaleko Hurgady. To egipska Wenecja, El Gouna. Prywatna miejscowość wypoczynkowa, luksusowy kurort nad Morzem Czerwonym, nie przypomina muzułmańskiego kraju. Jak nie raz podkreślała Blanka Lipińska, rządzi się swoimi prawami, jak państwo w państwie.

(…) tu w każdej knajpie jest alkohol, a w sklepie wieprzowina, nie ma natomiast nagabujących Was natrętów – bo tu nie wolno tego robić. (…) Właściwie to jest tu bardziej jak w Barcelonie niż w Kairze. Na stałe mieszkają tu ludzie z całego świata, wielu Polaków. A gośćmi tego miasta są celebryci pokroju sióstr Kardashian. Nie żeby robiło to na mnie wrażenie, ale musiałam się do czegoś odnieść.  To nie Egipt, to nie Hurghada czy Sharm – to tania i zawsze słoneczna miejscówka, dla wielbicieli sportów wodnych, wypoczynku i dobrej zabawy.

Nic dziwnego, że kontrowersyjna celebrytka zakochała się w takim miejscu.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Dlaczego Egipt ? Przecież jest taaaaki niebezpieczny ??‍♀️Egipt może i jest (chociaż nic mi o tym nie wiadomo)…

Posted by Blanka Lipińska on Monday, March 18, 2019

Prezent Blanki Lipińskiej dla Partnera

Blanka od miesięcy tworzy szczęśliwy związek z Pawłem Baryłą. Ponieważ kilka dni temu przypadało jego święto, pisarka postanowiła zorganizować mu prezent, który będzie istnym spełnieniem marzeń.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jak sama powiedziała, jej ukochany zainteresował się Kitesurfingiem, postanowiła zatem zabrać go tam, gdzie będzie mógł oddać się swojej nowej pasji i potrenować.

Sama Blanka Lipińska nie może wrócić do uprawiania takiego sportu. Musi uważać, by nie obciążać organizmu po poważnej operacji kręgosłupa, jaką przeszła kilka tygodni temu. Może jednak porządnie odpocząć i to właśnie robi. Spanie do południa i wylegiwanie się na leżaku na plaży to czynności, które na pewno jej nie zaszkodzą. Może wręcz pomogą szybciej dojść do siebie.

Wirtualna Polska

 


Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×