Blanka Lipińska zrobiła sobie wolumetrię twarzy. Po operacji plastycznej zmieniła się nie do poznania

Blanka Lipińska - jak się zmieniła?

Blanka Lipińska - jak się zmieniła?

Operacje plastyczne Blanki Lipińskiej. Co sobie poprawiła? Gwiazda pokazała twarz przed wolumetrią twarzy. Dopiero teraz widać, jak wielką metamorfozę przeszła.

Blanka Lipińska wydała trylogię 365 dni, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Książki sprzedają się jak świeże bułeczki, a pierwsza z części doczekała się ekranizacji. Pisarka ma w planach kolejne dwa filmy, o czym poinformowała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post. Zdradziła, że do obsady dołączy kolejny przystojny aktor, który wcieli się w postać Nacho:

Pamiętajmy, że w drugiej części pojawi się drugi główny bohater, tak więc nam dojdzie jeszcze jedno ciacho. Nacho, czyli drugi główny bohater jest Hiszpanem z urodzenia, ale z pochodzenia w połowie Skandynawem. Tak więc rozpoczęliśmy już jakiś czas temu poszukiwania mojego kolejnego idealnego bohatera. Będę miała ich dwóch.

Blanka Lipińska przed operacjami plastycznymi. Jak wyglądała kiedyś?

Lipińska nie zamierza spoczywać na laurach. Wiosną poprowadzi nowe show PolsatuTylko jeden, który ma na celu wyłonić przyszłą gwiazdę MMA. Emisja pierwszego odcinka zaplanowana jest na marzec.

To jednak nie koniec aktywności zawodowych Blanki. Gwiazda prowadzi konto w mediach społecznościowych, na którym regularnie publikuje nowe posty. Dzieli się z fanami szczególnymi dla siebie chwilami. Tak jak niedawno, gdy pokazała swoje zdjęcie z czasów liceum, które trafiło na okładkę pisma Wspólnota Puławska. 

W Puławach Lipińska zdawała maturę, o czym postanowił przypomnieć wspomniany tygodnik lokalny. Przy okazji pokazano zdjęcie klasowe Blanki z czasów szkolnych. Gwiazda udostępniła okładkę w social mediach.

Bez komentarza – napisała.

Blanka Lipińska - jak wyglądała w liceum?

Blanka Lipińska – jak wyglądała w liceum?

Nie da się ukryć, że pisarka w ciągu ostatnich lat przeszła sporą metamorfozę. Blanka otwarcie mówi na temat operacji plastycznych, którym się poddała. Już jakiś czas temu w rozmowie z Vivązdradziła, że poprawiła sobie piersi, a także twarz:

Ciężko jest być kobietą, która nie ma w ogóle piersi. To atrybut kobiecości. A ja chciałam je mieć. Uzbierałam pieniądze i je sobie kupiłam. (…) Mam zrobioną wolumetrię twarzy, bo zawsze miałam duży kompleks tego, że jestem gruba. Miałam okrągłą buzię. Nie uważam, że należy akceptować swoje niedoskonałości, tylko doprowadzić się do stanu doskonałego na tyle, żeby można było go zaakceptować — wyznała gwiazda.

Co jakiś czas eksperymentuje z kolorem i długością włosów. Ostatnio zdecydowała się na bardzo jasny odcień blondu.

Czym jest wolumetria twarzy i ile kosztuje?

Wolumetria twarzy pozwala na modelowanie konturów oraz korygowanie kształtu bez ingerencji chirurgicznej. Zamiast skalpela, używa się kwasu hialuronowego, który wypełnia i podnosi skórę sprawiając, że wygląda ona na młodszą i pełniejszą. Efekt utrzymuje się nawet do 18 miesięcy.

Ile kosztuje wspomniany zabieg? Jego cena waha się od 1000 do 3000 zł.

Zobacz także: Blanka Lipińska przeszła niesamowitą metamorfozę. Tak jasnych włosów jeszcze nie miała


Blanka Lipińska - jak wyglądała w liceum?

Blanka Lipińska - jak wyglądała w liceum?

Blanka Lipińska przez operacjami zmieniającymi kształt twarzy

Blanka Lipińska przez operacjami zmieniającymi kształt twarzy

Blanka Lipińska u fryzjera. Jak wygląda po wizycie?

Blanka Lipińska u fryzjera. Jak wygląda po wizycie?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×