Gdzie nie spojrzeć tam Blanka Lipińska! Właśnie została prowadzącą nowego show

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska nie zwalnia tempa. Trzy książki, film, a niedługo kariera w telewizji. Pisarka właśnie ogłosiła, że została gospodynią nowego show Polsatu – Tylko jeden.

Blanka Lipińska jest bez wątpienia co najmniej tak gorącym nazwiskiem, jak gorące są sceny łóżkowe w jej książkach. Ociekające wyuzdaniem przygody jej bohaterów niejedną czytelniczkę doprowadziły do drżenia. Jej wielbicielki są bojowe i zdecydowane bronić swojej idolki wszelkimi sposobami. Między innymi przed krytyką. Chociaż wygadana Blanka nie wygląda na taką, która się przejmuje jakąkolwiek krytyką. Ona robi swoje i idzie po swoje, jak taran. I osiąga swój cel.

W zeszłym roku rozbiła bank i odebrała nagrodę Bestsellera Empiku dla najlepiej sprzedającej nie powieści obyczajowej – Kolejne 365 dni i nocy. Idąc za ciosem podpisała nie tylko umowę z Agorą, ale też skusiła stację TVN do współpracy przy ekranizacji jej Greya. Film swoją premierę będzie miał 7 lutego. W sieci krążą już zwiastuny, które obejrzano prawie 5 milionów razy.

Blanka Lipińska poprowadzi program Tylko jeden

Okazuje się, że autorka seksualnego bestsellera od marca prowadzić będzie w Polsacie show, w czasie którego z dziesięciu kandydatów wybrany zostanie tytułowy Tylko jeden do podpisania zawodowego kontraktu w MMA. Sama Blanka od lat jest związana z branżą. Jak czytamy w informacji prasowej programu:

Po zawodowym MMA porusza się co najmniej tak samo dobrze jak po świecie show-biznesu i literatury. Popularna pisarka i twórca własnego filmu przez ostatnich dziewięć lat była obecna na każdej gali spod znaku Konfrontacji Sztuk Walki. To właśnie ona stoi za sukcesem zjawiskowych KSW Ring Girls. Wiosną Blanka Lipińska zadebiutuje w Telewizji Polsat jako prowadząca telewizyjny reality show „Tylko Jeden”.

Blanka oczywiście nie byłaby sobą gdyby nie dodała paru konkretnych słów i nie uzupełniła laurki:

Ja mam silny pierwiastek męski i dlatego nie obawiam się roli jedynej kobiety w „Tylko Jeden”. Wprowadzę element kobiecy do tej świątyni testosteronu, ale niech żaden z uczestników nie liczy na słodką blondyneczkę, z którą będzie mógł poflirtować. W życiu już nie raz pokazałam, że mam większe jaja od niejednego faceta i wchodząc do domu zawodników nie zamierzam się kastrować. Mogę być dla uczestników programu przyjaciółką, ale gdy zajdzie taka potrzeba, to poznają moją drugą twarz, mniej słodką niż ta pierwsza.

Wychodzi na to, że jeśli chłopcy nie będą dość waleczni, Blanka bez większego trudu zapędzi ich na trening i na ring. A może nawet któregoś z nich zapędzi do łóżka z jakąś bohaterką kolejnych swoich powieści. Bo podobno coś znowu pisze…

Blanka Lipińska - Tylko jeden

Blanka Lipińska – Tylko jeden

Pisarka doskonale wie, że czeka ją podróż w nieznane, bo jednak promocja książki i filmu to coś zupełnie innego, niż prowadzenie telewizyjnego show:

Jestem jednocześnie podekscytowana i podenerwowana swoją rolą w projekcie „Tylko Jeden”. Na pewno czeka mnie wiele nauki, ale zamierzam się przy tym dobrze bawić. Widzowie zobaczą mnie taką, jaka jestem na co dzień, bo uważam że w takich sytuacjach tylko naturalność się obroni – mówi Blanka.

Program Tylko Jeden startuje 6 marca. Rywalizacja potrwa osiem tygodni, a decydująca o zwycięstwie w całym programie walka finałowa odbędzie się podczas gali KSW.


Tylko jeden - show Polsatu

Tylko jeden - show Polsatu

Blanka Lipińska na wakacjach
Blanka Lipińska w bikini

Blanka Lipińska w bikini

Komentarze

  • Gość pisze:

    Przykro przyznac ale nie byla zbyt atrakcyjna, a teraz jest po prostu brzydka. Ma cos w sobie odpychajacego, niepokojacego w zlym znaczeniu.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×