Byłe Barona spotkały się na jednej scenie. Efekt? Blanka Lipińska wypaliła do mikrofonu bardzo osobisty komentarz

Blanka Lipińska o Aleksandrze Szwed

Blanka Lipińska o Aleksandrze Szwed

Blanka Lipińska odebrała na scenie nagrodę. Nikt nie spodziewał się tego, co nastąpi, kiedy dostanie mikrofon do ręki. Skomentowała przy wszystkich wygląd Oli Szwed. 

Blanka Lipińska jest autorką bestsellerowej powieści 365 dni. Kontrowersyjne wydawnictwo zapewniło pisarce miejsce w show-biznesie. Gwiazda, chcąc utrzymać się na fali, napisała jeszcze dwie kolejne części książki. Wkrótce postanowiła zekranizować swoją wizję. Na film do kin przyszły tłumy widzów. Po pewnym czasie trafił również na Netflixa, gdzie także cieszył się sporym zainteresowaniem. Nie oznacza to jednak, że erotyk jest uznawany za dzieło sztuki. Walijska piosenkarka Duffy była oburzona po tym, co zobaczyła, i zarzuciła Blance, że ta uprzedmiotawia kobiety. Zamieszanie wokół produkcji wpłynęło na ogromny sukces finansowy.

36-latka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Lada dzień ukazać się mają dwie kolejne części filmu na podstawie jej książek oraz zupełnie nowa opowieść erotyczna, która nosi roboczy tytuł One. W jednym z wywiadów gwiazda zdradziła, że tym razem głównym wątkiem będzie relacja pisarki z gitarzystą rockowym. Internauci w mig połączyli fakty i zorientowali się, że chodzi o nią i jej poprzednią relację z Baronem:

Jestem już zmęczona 365. Chce wejść w przyszłym roku na plan zupełnie nowego projektu. To też będzie film. Roboczy tytuł nosi One i będzie to erotyk opowiadający o pisarce i gitarzyście rockowym. Wszystkie moje historie napisało życie. Był mafiozo, to teraz może być gitarzysta – zdradziła w rozmowie z Pudelkiem.

Blanka Lipińska o Aleksandrze Szwed

Grudzień to idealny miesiąc na podsumowania. W środę odbyła się Gala Marki Roku 2020/2021, podczas której wręczono statuetki najbardziej przedsiębiorczym osobom z show-biznesu. Jedną z gwiazd, które wróciły ze statuetką była Blanka Lipińska.

Pisarka otrzymała nagrodę Osobowości Roku. Kiedy odbierała wyróżnienie, zwróciła uwagę na stojącą na scenie byłą dziewczyną jej byłego partnera – Barona, Aleksandrę Szwed:

Dobry wieczór. Chciałam powiedzieć tylko, że pierwszy raz mam okazję widzieć Aleksandrę Szwed na żywo – rozpoczęła.

Po chwili skomentowała to, jak wygląda aktorka. Nie ukrywała podziwu:

Chyba śpisz w formalinie, bo wyglądasz tak pięknie, że nie mogę się na ciebie napatrzeć.

Na koniec podziękowała za wyróżnienie.

Blanka Lipińska o planach na święta:


Aleksandra Szwed | fot. AKPA

Aleksandra Szwed | fot. AKPA

Aleksandra Szwed | fot. AKPA

Aleksandra Szwed | fot. AKPA

Blanka Lipińska i Aleksandra Szwed

Blanka Lipińska i Aleksandra Szwed

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×