Blanka Lipińska pierwszy raz o nowym związku! Dopiero gdy wyciekły zdjęcia z nowym partnerem zdecydowała się na wywiad. Nawiązała do relacji z Baronem

Baron, Blanka Lipińska

Baron, Blanka Lipińska

Blanka Lipińska długo nie chwaliła się nowym związkiem. Pisarka trzymała ukochanego z dala od mediów, ale ostatnio zapozowali razem na ściance. Teraz zdradziła, czym ją urzekł. 

Blanka Lipińska błyskawicznie znalazła swoje miejsce w show-biznesie. Pisarka stworzyła cykl bestselerów 365 dni, które podbiły serca czytelników. Historia miłości Laury i Massimo była tak wciągająca, że zaczytywały się w niej nie tylko Polki, ale też kobiety z innych zakątków świata. Udało jej się osiągnąć międzynarodowy sukces, a swoją twórczość promuje w wielu krajach. Idąc za ciosem, zdecydowała się na ekranizację swojej trylogii.

Autorka bestselerów szybko stała się obiektem zainteresowania kolorowej prasy i fanów. Sympatycy gwiazdy skrupulatnie śledzą jej karierę, ale też życie prywatne. W tym drugim sporo się dzieje. Blanka uwielbia bowiem podróżować, a niemal dwa lata temu zwiedzała świat u boku Aleksandra Barona. Po rozstaniu długo uchodziła za singielkę. Teraz pierwszy raz opowiedziała o nowym partnerze.

Blanka Lipińska pierwszy raz o swoim nowym partnerze

Blanka i Baron przez kilka miesięcy byli obiektem zainteresowania tabloidów. Pisarka i muzyk prowadzili bardzo medialny związek. To, co ich łączyło, relacjonowali w sieci i nie mieli przed fanami zbyt wielu tajemnic. Wydawało się, że są dla siebie stworzeni. Zupełnie nieoczekiwanie jednak Lipińska wydała oświadczenie o rozstaniu.

Pisarka długo skrywała swój nowy związek przed fanami. Zapewniała, że jest szczęśliwa, ale nie zdradzała, z kim się spotyka. Dopiero niedawno pojawiły się informacje, że jej serce mocniej zabiło dla scenografa Pawła Baryły, który zagrał też epizodyczną rolę w filmie 365 dni: Ten Dzień.

Kilka dni temu odbyła się uroczysta premiera ostatniej części filmu 365 dni w Nowym Jorku, gdzie ukochany po raz pierwszy towarzyszył jej na ściance.

Mogę powiedzieć tylko tyle, że zdjęcie zostało udostępnione mediom… przez pomyłkę, gdyż zrobiono je jako pamiątkę do naszego prywatnego użytku – powiedziała Blanka w rozmowie z Party.

Dwutygodnik nie dawał jednak za wygraną i chciał dowiedzieć się nieco więcej na temat nowej relacji i tego, co miał w sobie mężczyzna, który podbił serce Blanki.

Wszystko, czego nie miał żaden inny mężczyzna przed nim! Nie zamierzam jednak rozmawiać ani o moim życiu uczuciowym, ani o moim partnerze. Niech wystarczy wam fakt, że u mnie wszystko super – dodała.

Myślicie, że Baronowi może się zrobić przykro po tych słowach? Nie pozostaje nic innego, jak życzyć Blance dużo szczęścia i miłości. W końcu jej eks odnalazł już ją dawno – kilka tygodni temu świętował pierwszą rocznicę związku z Sandrą Kubicką.


Blanka Lipińska – premiera Kolejne 365 dni w Nowym Jorku

Blanka Lipińska – premiera Kolejne 365 dni w Nowym Jorku

Paweł Baryła w filmie 365 Dni Ten Dzień screen Netflix

Paweł Baryła w filmie 365 Dni Ten Dzień screen Netflix

Paweł Baryła w filmie 365 Dni Ten Dzień screen Netflix

Paweł Baryła w filmie 365 Dni Ten Dzień screen Netflix

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×