Blanka Lipińska chwali się wielkim tarasem. Od razu widać, że należy do gwiazdy. Jak tam stylowo

Blanka Lipińska - taras

Blanka Lipińska - taras

Blanka Lipińska pochwaliła się w sieci swoim pięknym tarasem. Poranna kawa, czy lektura z pyszną herbatą w takim miejscu, to czysta przyjemność. Zobaczcie.

 

Blanka Lipińska niedawno przeniosła się do nowego mieszkania na warszawskim Wilanowie. Znajdują się tam m.in. trzy duże pokoje, garderoba oraz ogromny taras, który niewątpliwie jest zaleta lokum. Zanim wprowadziła się do niego na dobre, zrobiła gruntowny remont. Postępy prac relacjonowała w sieci. Pokazała m.in. przemianę łazienki, w której o pomoc poprosiła dekoratorkę wnętrz. Miejsce zmieniło się nie do poznania – z mało stylowego w luksusowe – dowodem są zdjęcia, które udostępniła w sieci. Dzisiaj pochwaliła się wspomnianym już tarasem.

Blanka Lipińska pokazała swój piękny taras

Kiedy Blanka przeprowadziła się do nowego mieszkania, od razu zabrała się za zmiany. Dokumentowała je w sieci. Jednak zadziwiała wielu fanów, mimo zapewne możliwości finansowych, nie zdecydowała się na kupno, tylko wynajem. Internauci nie ukrywali, że jest to dla nich zaskoczenie.

Bardzo panią lubię, ale zastanawia mnie po co pchać kasę w wynajmowane mieszkanie?

Blanka odpowiedziała w swoim stylu:

Bo przez parę lat będę to miejsce nazywać domem? Bo kiedy już mam czas „pomieszkać” to lubię mieszkać po swojemu? Bo mam taką ochotę i możliwości?

Gdy prace remontowe dobiegły końca, Lipińska zaprosiła do swojego mieszkania ekipę Dzień Dobry TVNPokazała pięknie urządzone wnętrza i powiedziała o zmianach, które nastąpiły w tym miejscu.

Potu jest tu wylanego dużo, aczkolwiek nie mojego, tylko ekipy i projektantki, której sen z powiek spędzały co chwile różne niedoróbki w tym domu. Łzy tylko raz popłynęły przy cyklinowaniu podłogi. To mi opóźniło przeprowadzkę i nie miałam gdzie mieszkać – komentowała pisarka.

Blanka wymarzonego wystroju apartamentu nie stworzyła sama. Pomagała jej znajoma, Aleksandra Ziarek. Zadbała, by każdy szczegół pasował i tworzył spójną całość z koncepcją. W salonie znajduje się czaszka, w sypialni ozdobna ściana z ramkami, które zawierają skrawki tkanin, tapety, a także podkładki filcowej. Jest cudna łazienka, o której już wspominaliśmy i wielki taras.

Dzisiaj to z właśnie z niego relację nagrała Lipińska. Trzeba przyznać, że robi wrażenie. Można się poczuć jak na egzotycznych wakacjach. Są piękne meble ogrodowe, podwieszany fotel, sporo roślin, biała glazura, lustra, które optycznie powiększają i tak ogromną przestrzeń. Zajrzyjcie do galerii.


Blanka Lipińska - taras

Blanka Lipińska - taras

Blanka Lipińska - taras

Blanka Lipińska - taras

Blanka Lipińska - taras

Blanka Lipińska - taras

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×