Szukaj

Blanka Lipińska dodała filmik z Baronem. Testosteron aż kipi! „Za dużo emocji jak dla mnie”

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska i Baron

Blanka Lipińska na Instastory dodała filmik, na którym u jej boku pojawia się Baron. Chociaż para oficjalnie się rozstała, to nagranie może być dowodem, że wciąż łączą ich bliskie, przyjacielskie relacje.

Blanka Lipińska i Baron spotykali się przez osiem miesięcy. Początkowo utrzymywali swój związek w tajemnicy, gdy zostali przyłapani na randce nad morzem przestali się ukrywać. Wrzucali wspólne zdjęcia do sieci, pisarka w swoim nowym apartamencie urządziła gitarzyście Afromental studio muzyczne.

Chociaż wydawałoby się, że Blanka i Baron tworzą dobrze dobrany duet, postanowili się rozstać. O wszystkim poinformowano w oficjalnym oświadczeniu, które trafiło do mediów. Lipińska podkreśla w nim, że jest to jej jedyny komentarz na ten temat.

Blanka Lipińska udostępniła filmik z Baronem

Choć zakończyli związek, nadal utrzymują przyjacielskie relacje. Dowodem może być reakcja autorki 365 dni na komentarz Ewy Minge. Gdy projektantka zarzuciła muzykowi, że dobiera partnerki pod kątem marketingowym, pisarka postanowiła zareagować.

Dodała post, w którym napisała, że zabiera głos, bo nie pozwoli obrażać swoich bliskich i przyjaciół. Podkreśliła, że z Baronem wciąż mają ze sobą kontakt i są dla siebie wsparciem:

Tak, mamy ze sobą doskonały kontakt. Tak, rozmawiamy i szanujemy się, a nawet WIDUJEMY. Teraz niech wszystkie portale zrobią z tego tanią sensację i temat wyczerpany! NARESZCIE! Wiem, że prawda nie jest tak atrakcyjna jak spekulacje, ale jakoś to przeżyjecie. „Niestety” nie ma tu żadnej dramy, wciąż jesteśmy dla siebie wsparciem i mądrością. Robienie ze mnie ofiary wykorzystanej przez „bawidamka”. Ludzie serio? Przecież to ja go sobie wymyśliłam i uwiodłam, a nie on mnie.

O tym, że Blanka Lipińska nie żywi urazy do Barona, można się też przekonać zaglądając na jej Instagram. W czwartkowy wieczór na Instastory udostępniła nagranie, na którym pojawia się z byłym partnerem. Muzyk, chcąc udowodnić, że obudowy, które polecają, są niezniszczalne i chronią telefon, uderza w nie młotkiem. Wszystkiemu przyglądała się pisarka, która komentuje:

Za dużo emocji, jak dla mnie.

Autorka 365 dni opatrzyła nagranie krótkim komentarzem „tak dla przypomnienia”, wskazując, że jest to archiwalne wideo.


Blanka Lipińska dodała filmik z Baronem

Blanka Lipińska dodała filmik z Baronem

Blanka Lipińska dodała filmik z Baronem

Blanka Lipińska dodała filmik z Baronem

Blanka Lipińska w skórzanej stylizacji

Blanka Lipińska w skórzanej stylizacji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×