Szukaj

Wow! Eilish zaskoczyła odważną zmianą fryzury. Teraz jest gorącą blondynką. Fani: „To naprawdę Ty?”

Billie Eilish

Billie Eilish

Billie Eilish zaskoczyła bardzo odważną metamorfozą. Wokalistka zmieniła czarne włosy z kolorowymi pasemkami na jasny blond. W nowej kobiecej odsłonie wygląda zjawiskowo. 

Billie Eilish to nastolatka z ogromnym talentem. Chociaż dopiero w grudniu tego roku skończy 20 lat, to już może się pochwalić ogromnymi sukcesami, których mogą pozazdrościć jej starsze koleżanki po fachu. Na swoim koncie ma już kilka statuetek Grammy, a podczas ostatniego rozdania nagród, które odbyło się kilka dni temu, jej kolekcja powiększyła się o dwie kolejne. Zdobyła nagrody główne w kategoriach: Najlepsze nagranie roku, za utwór Everything I Wanted, oraz  Najlepszy utwór do filmu za piosenkę No Time To Die.

Na gali zaprezentowała się w dosyć charakterystycznym dla siebie stroju. Utalentowana wokalistka i autorka tekstów, podczas gdy pozostałe gwiazdy pokazywały swoje wdzięki w skąpych strojach, była zakryta od stóp do głów. Już dawno powiedziała bowiem, że chciałaby być oceniana za swoją twórczość, a nie za to, jak wygląda jej ciało, a zwłaszcza biust. Zazwyczaj jest też bardzo tajemnicza, ale w jednym z wywiadów wyznała, że jej wielką słabością był Justin Bieber, przed którego urokiem osobistym nie była się w stanie obronić.

Billie Eilish zmieniła fryzurę. Kolorowe włosy to już przeszłość

Znakiem rozpoznawczym Billie jest nie tylko jej wielki talent, ale także obszerne stroje. Pod luźnymi ubraniami ukrywa ona atuty swojej kobiecej figury. Na oficjalnych wyjściach, czy podczas wywiadów nigdy nie podkreśla żadnych krągłości, a ubrania z dekoltem, czy szpilki są jej obce. Elementem jej artystycznego imagu były też fantazyjne fryzury. Gwiazda do tej pory miała ciemne włosy, które ubarwiała kolorowymi pasemkami. Ostatnio był to kolor zielony, który mogliśmy zobaczyć podczas najnowszego rozdania nagród Grammy.

Właśnie na profilu piosenkarki pojawiły się zdjęcia z jej wielkiej metamorfozy. Gwiazda zdecydowała się na drastyczną zmianę fryzury. Postawiła na jasny blond, mocne cieniowanie i grzywkę. Trzeba przyznać, że w tej odsłonie zmieniła się nie do poznania i wygląda bardzo kobieco.

Uszczypnij mnie – podpisała zdjęcie.

Jej nowa fryzura w kilka minut wywołała lawinę komentarzy fanów, którzy wręcz nie mogą uwierzyć w zmianę, jakiej dokonała.

  • O mój Boże. Jesteś taka oszałamiająca, że to aż nierealne.
  • Wyglądasz tak dobrze!
  • Bosko.
  • To naprawdę Ty? Nie poznałam. Wspaniała odmiana.

Fani zdecydowanie komplementują swoją ulubienicę. My również jesteśmy zdecydowanie na tak.

A jak Wam się podoba Billie w nowej odsłonie?


Billie Eilish

Billie Eilish

Billie Eilish – Grammy 2021, kreacja: Gucci

Billie Eilish – Grammy 2021, kreacja: Gucci

Brit Awards 2020 - Billie Eilish

Brit Awards 2020 - Billie Eilish

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×