Billie Eilish była o krok od terapii. Matka gwiazdy opowiedziała o jej wstydliwej obsesji

Billie Eilish

Billie Eilish

Mama Billie Eilish zdradziła jej największą słabość. Młoda wokalistka miała wielką obsesję na punkcie Justina Biebera i jego piosenek. Jej stan był na tyle poważny, że rozważano nawet terapię. 

Billie Eilish to 18-latka z ogromnym talentem. Jest wokalistką i autorką tekstów. Specjalizuje się w muzyce alternatywnej i popie. Pomimo młodego wieku jest niezwykle utytułowaną artystką. Była nominowana do nagrody Grammy aż w 6 kategoriach, z czego aż 5 statuetek trafiło w jej ręce. W swoim dorobku ma również 5 nagród zdobytych na galach MTV. Wystąpiła również na ostatniej gali rozdania Oscarów.

Może się ona pochwalić jeszcze jednym wielkim muzycznym osiągnięciem, które na pewno zapisze ją w historii muzyki i filmu. Billie Eilish jest najmłodszą gwiazdą, która nagrała utwór promujący przygody Agenta 007. O wykonanie tego utworu konkurowały największe gwiazdy branży muzycznej. Między innymi Beyonce, Ed Sheeran, czy Dua Lipa. Jednak to piosenkę No time to Die usłyszymy w najnowszym filmie o przygodach Jamesa Bonda. Billie Eilish mimo ogromnego talentu ma również swoje wielkie słabości, jedna z nich jest Justin Bieber.

Billie Eilish oszalała na punkcie Justina Biebera

Justin Bieber od kilku lat jest bożyszczem nastolatek. Do młodego przystojnego wokalisty wzdychają fanki na całym świecie. Bilety na każdy jego koncert wyprzedają się w kilka minut po otwarciu sprzedaży, a sale koncertowe pękają w szwach. Jego piosenki o miłości i bardzo przejmujący głos zawładnęły sercem niejednej młodej dziewczyny.

Nie uchroniła się przed tym także Billie, która swego czasu miała obsesję na punkcie wokalisty i jego twórczości. Każda jego piosenka powodowała u niech wybuch rozpaczy. Nadmierna miłość do Justina Biebera spowodowała, że jej rodzice zaczęli zastanawiać się nawet nad terapią. O tym wszystkim opowiedziała mama artystki – Maggie. Kobieta była gościem w radiu i zdradziła, jak reagowała jej córka na piosenkę As Long As You Love Me w wykonaniu swojego idola.

Jadąc z Billie do studia tańca grała tę piosenkę i szlochała, później wracała i również szlochała. Nie tylko ta piosenka, wszystko co było związane z Justinem wywoływało płacz. Jednak tę piosenkę zdarzyło mi się dobrze zapmiętać, ponieważ Billie, gdy rozmawiała ze mną o tej piosence była tak podekscytowana, że wybuchała płaczem. Chcę powiedzieć, że rozważaliśmy zabranie jej na terapię, ponieważ Justin wywoływał u niej taki ból – mówiła mama Billie.

Jak widać, przed urokiem osobistym i talentem Justina Biebera trudno się obronić nawet innym niezwykle utalentowanym artystom.


Billie Eilish na BRIT Awards 2020

Billie Eilish na BRIT Awards 2020

Billie Eilish i Finneas

Billie Eilish i Finneas

Billie Eilish i jej brat Finneas

Billie Eilish i jej brat Finneas

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×