Szukaj

Chora na raka gwiazda „Big Brothera” wystosowała dramatyczny apel. Znalazła się pod ścianą

Big Brother

Big Brother

Natalia Dawidowska prosi fanów o wsparcie w leczeniu. Uczestniczka programu Big Brother walczy z nowotworem. Co napisała w apelu do fanów?

Big Brother to program, który spotkał się z ogromnym zainteresowanie widzów. Jego uczestnicy na kilka tygodni przeprowadzają się do domu, w którym zostają odcięci od świata zewnętrznego. Przez ten czas ich życie przez 24 godziny jest śledzone przez wszędobylskie kamery. Oni sami muszą borykać się z tęsknotą za bliskimi, ułożyć sobie relacje z nowo poznanymi współlokatorami, a przy okazji wykonywać zadania zlecane im przez Wielkiego Brata.

Jedną z najbardziej charakterystycznych uczestniczek drugiej edycji reaktywowanego po latach reality show była Natalia Dawidowska. Kobieta ze względu na swój styl bycia, krótkie włosy i garderobę często była mylona z mężczyzną. Zdradziła jednak, że wcale jej to nie przeszkadza. Celebrytka otwarcie przyznała, że jest lesbijką. Po odejściu z programu, który opuściła tuż przed finałem, usunęła się z życia publicznego i nie miała zamiaru zaistnieć w show-biznesie. Pod koniec zeszłego roku poinformowała fanów o swojej chorobie.

Natalia Dawidowska ma raka. Prosi fanów o pomoc

Natalia Dawidowska, chociaż nie pojawia się na branżowych imprezach i ściankach, to bardzo aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Zgromadziła tam spore grono wiernych fanów, którzy bardzo chętnie podglądali to, co aktualnie dzieje się w jej życiu. W październiku zeszłego roku poinformowała, że walczy z nowotworem. Nie miała jednak zamiaru poddawać się chorobie.

Podchodzę do tego w sposób bardzo spokojny. Wiem, że najlepszym wyjściem z takiej sytuacji, to jest po prostu spokój. (…) Żyjemy dla kogoś, ja mam naprawdę kochającą mnie rodzinę, wielu znajomych – napisała pod jednym ze zdjęć.

Okazuje się, że nowotwór cały czas postępuje, a ona sama wymaga intensywnego leczenia, na które wcześniej się nie zanosiło. Natalia znalazła się w trudnej sytuacji finansowej. Postanowiła poprosić o pomoc swoich obserwatorów.

Hej! Jak pewnie większość z Was wie, od dłuższego czasu rak piersi próbuje perfidnie utrudnić mi życie.
Uparcie walczyłam i walczyć dalej będę, bo jego kolejną próbą złamania mnie, jest niespodziewana chemia. Pełna obaw, ale i nadziei podeszłam do niej z myślą, że będę #silna i jak najszybciej wrócę do pracy, bo niestety jak pewnie się domyślacie problemy zdrowotne, uniemożliwiły mi pracę, a oprócz leczenia miałam na głowie rachunki i myśl o tym, za co zrobię najpotrzebniejsze zakupy.

Dodatkowo koronawirus znacznie opóźnił i skomplikował jej leczenie, a jak wiadomo, to czas i szybko podjęte działania w przypadku nowotworu są kluczowe dla ocalenia zdrowia i życia:

Żeby było trudniej, nowa odmiana koronawirusa, która szybko zaczęła się rozprzestrzeniać, została odkryta w Londynie – mieście, w którym się teraz leczę i żyje, co doprowadziło do kolejnego #lockdown i zamknięcia Wyspy na resztę świata.

Natalia nie czuje się najlepiej i jest osłabiona chemioterapią, o czym również napisała w swoim długim poście. Gwiazda programu Big Brother na sam koniec zwróciła się z wielką prośbą do swoich obserwatorów o wsparcie finansowe:

Na ten moment jest trochę lepiej, odpoczywam i staram się nie przesilać, ale dotarło do mnie, że w tej sytuacji nie mogę wrócić do pracy i tutaj zwracam się z prośbą do Was. Utrzymanie, dojazdy do szpitala i inne najpotrzebniejsze wydatki mnie przerosły. Jeśli jest tutaj ktoś, kto ma możliwość i chęć pomocy finansowej, będę ogromnie wdzięczna.

W poście Natalia umieściła dwa numery kont bankowych, na które można wpłacać pieniądze, które pomogą jej nie tylko w walce z chorobą, ale także w opłaceniu rachunków i najpilniejszych potrzeb. Jej stan zdrowia nie pozwala jej na tę chwilę wrócić do pracy.


Natalia Dawidowska ma raka

Natalia Dawidowska ma raka

Natalia Dawidowska ma raka

Natalia Dawidowska ma raka

Natalia Dawidowska ma raka

Natalia Dawidowska ma raka

[bc_random_banner category=default]

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×