Szukaj

Gwiazda „Big Brothera” walczy z rakiem. Konieczne było usunięcie obu piersi. Opowiedziała o swoim dramacie

Big Brother

Big Brother

Natalia Dawidowska, uczestniczka programu Big Brother, przeszła skomplikowaną operację, o czym poinformowała w nowym wywiadzie. Powodem był rak piersi. W jakim jest stanie?

Natalia Dawidowska zgłosiła się do drugiej edycji reaktywowanego po latach Big Brothera. Chociaż programu nie wygrała, odniosła osobisty sukces. Jak podkreślała tuż po wyjściu z domu Wielkiego Brata, przyświecał jej inny cel. Chciała zaprezentować środowisko LGBTQI w jak najlepszym świetle:

Chodziło mi o to, żeby nasz polski naród podszedł do nas, jak do normalnych ludzi i żeby było miło. Tak samo starałam się, żeby było fajnie w programie. Jest w nim dużo emocji, manipulacji. To wszystko też wywołuje całą resztę, dlatego wyglądało to, jak wyglądało. Były burze, ale były też miłe chwile — mówiła w rozmowie z Jastrząb Post.

Natalia Dawidowska pokonała raka

Dawidowska po zakończeniu show zniknęła z mediów. Niedawno wróciła i udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała o tym, co wydarzyło się u niej przez ostatnie miesiące. Powiedziała, że gdy tylko opuściła dom Wielkiego Brata, wyjechała do Wielkiej Brytanii. W jej ocenie ludzie są tam bardziej otwarci:

Nie ma czegoś takiego — bo ty gorzej wyglądasz, to jesteś ode mnie gorszy — komentowała w rozmowie z Dzień Dobry TVN.

Jej sielankę zakłóciły pierwsze symptomy choroby, które pojawiły się w styczniu. Natalia Dawidowska zauważyła, że z jej sutka sączy się krew. Później wyczuła guzek, potem doszedł ból. Dawidowska nie chciała pójść do szpitala. Namówiła ją do tego przyjaciółka, która zawiozła ją na SOR. Tam potwierdziło się najgorsze:

Gdyby nie moja przyjaciółka, Ewelina, która jest razem ze mną tutaj właśnie w Anglii, gdyby ona mnie tak naprawdę nie zaciągnęła do samochodu, nie zawiozłaby mnie na SOR tutaj do szpitala […] to do dnia dzisiejszego podejrzewam, że bym nawet nie wiedziała, że mam raka.

Natalia nie spanikowała. Diagnozę przyjęła spokojnie. W ciągu miesiąca zrobiła wszystkie niezbędne badania:

Ja tak naprawdę miałam, mam duże szczęście, że mi się udało w taki sposób po prostu przejść, że doszło w przeciągu jednego miesiąca do zrobienia wszystkich badań, do zrobienia operacji i w chwili obecnej mogę siedzieć, bo prawda jest taka, że kto wie…

Dawidowska, podobnie jak Angelina Jolie, zdecydowała się usunąć obie piersi. Uważa, że w ten sposób uniknie możliwości nawrotu choroby:

Wielokrotnie o tym mówiłam — pomimo tego, że wyglądam jak wyglądam, że mam styl bardziej męski, niż kobiecy, że zajmuję się bardziej męskimi rzeczami, to nie oznacza, że ja nie jestem kobietą. Ja się urodziłam kobietą, ja jestem kobietą i ja siebie akceptuję jako kobietę. Ja mam dopiero 30 lat, a ja już jestem po raku piersi.

Chociaż uczestniczka Big Brothera pokonała chorobę, obawia się, że pewnego dnia może ona powrócić. Lekarze poinformowali ją o tym, że jest szansa na to, że nowotwór rozwinie się w innym miejscu.


Natalia Dawidowska pokonała raka piersi

Natalia Dawidowska pokonała raka piersi

Natalia Dawidowska pokonała raka piersi

Natalia Dawidowska pokonała raka piersi

Natalia Dawidowska pokonała raka piersi

Natalia Dawidowska pokonała raka piersi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×