Szukaj

Odeszła z „Big Brothera” i ujawniła wszystkie kulisy! W domu Wielkiego Brata była świadkiem szokujących scen!

Agnieszka Raczyńska na temat Big Brothera

Agnieszka Raczyńska na temat Big Brothera

Agnieszka Raczyńska o programie Big Brother

Agnieszka Raczyńska opuściła dom Wielkiego Brata jako pierwsza uczestniczka. Swoją krótką przygodę skomentowała w dwóch wywiadach. Co powiedziała?

Agnieszka RaczyńskaMaciej Borowicz jako pierwsi przekroczyli próg domu Wielkiego Brata, chociaż nie byli pełnoprawnymi uczestnikami. Między nimi rozgrywała się walka o miejsce w domu. Decyzją widzów zasłużył na nie Maciej.

Zanim jednak uczestnicy poznali wynik głosowania, ostatnią wspólną noc musieli spędzić na dworze. Agnieszka podczas swojej wizyty w Dzień Dobry TVN przyznała, że spodziewała się większego wsparcia od piętnastu osób, które zamieszkały w domu. Jedynie Kasia wykazała jakiekolwiek zainteresowanie losami „wyrzuconej” z domu dwójki:

Niektóre dziewczyny były przesympatyczne i myślę, że było im bardzo przykro. Kasia próbowała coś zrobić, żeby nam pomóc, żeby nas wciągnąć z powrotem – przyznała.

Raczyńska wyznała, że noc nie przebiegała tak, jakby sobie wymarzyła wchodząc do domu Wielkiego Brata. Chociaż początkowo z Maćkiem potrafili się dogadać, potem robiło się coraz dziwniej:

Impreza się rozkręciła bardziej niż się tego spodziewałam. Myślę, że Maciek dobrze się bawił, zatroszczył się o to, żeby mu polewali alkohol, a ja bałam się, że uwalimy zadanie. W pewnym momencie nawet doszło do tego, że Maciek zaczął mieć imprezę solo: śpiewał, tańczył, śmiał się histerycznie – podkreśliła w rozmowie z Faktem.

Agnieszka do ostatniej chwili opiekowała się nie tylko sobą, ale także Maćkiem, ale nie pomogło jej przetrwać w programie:

Nie wiedziałam, że będę tutaj tak krótko, więc zabieram się z powrotem do roboty, może jakiś PR, jakieś media. (…) Najpierw muszę wrócić do domu w Londynie, poukładać sobie, ogarnąć i dopiero później Warszawa.

Myślicie, że ta krótka medialna przygoda pomoże jej znaleźć pracę w show-biznesie?

Maciek czy Agnieszka? Widzowie zdecydowali! Do domu Wielkiego Brata wchodzi…

Dom „Big Brothera” to willa znana z trzech innych hitów! Na potrzeby programu przeszła bardzo luksusową zmianę!

Big Brother” jeszcze się nie zaczął, a ona już robi karierę! Oto najpiękniejsza uczestniczka nowej edycji reality-show!


Filip Chajzer, Agnieszka Raczyńska

Filip Chajzer, Agnieszka Raczyńska

Agnieszka Raczyńska- gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Raczyńska- gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Raczyńska- gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Raczyńska- gwiazdy w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×