Szukaj

To już OSTATECZNA decyzja? Radosław Majdan wyjawił co dalej z “Iron Majdan”!

Radosław Majdan o “Iron Majdan”

Gdy do sieci przedostały się pierwsze informacje na temat planowanego Iron Majdan, fani nie byli przekonani. Szybko okazało się jednak, że hit TVN-uMałgorzatą RozenekRadosławem Majdanem w roli głównej zbił prawdziwe kokosy, a oglądalność przeszła wszelkie oczekiwania. Po Azji Express najpopularniejsza power couplePolsce zdobyła posłuch i rozgłos, a ich autorskie show zachwyciło wszystkich. Okazuje się jednak, że… nie zobaczymy drugiego sezonu!

W rozmowie z magazynem Flesz Radosław wyjawił, że program wymagał od nich zbyt wiele:

Program był bardzo ciężki i wymagał od nas dużego przygotowania. Nie nagraliśmy kolejnego sezonu, bo uniemożliwiły nam to nasze inne projekty, zawodowe i życiowe. Jest za to program “Cała prawda o Iron Majdan”, który wyszeł bardzo zabawnie

Były piłkarz odiósł się również do emocji, które Rozenek często okazywała na ekranie. Czy w domu również tak się zachowuje?

Czasem tak, jak każda kobieta. Ale na co dzień nie musi schodzić do jaskini albo wbiegać do zapalonego budynku, w którym musi mnie znaleźć. Często sobie na ten temat żartujemy. Mówię wtedy do mojej żony: “Małgoniu, ty jesteś takim moim synem Stracha”. Ale ja to rozumiem. Małgosia jest prorodzinna i bardzo odpowiedzialna. Nie lubi niepotrzebnego ryzyka – śmiał się Majdan

Żałujecie, że nie zobaczymy kolejnej odsłony ich przygód?

Iron Majdan: Małgorzata Rozenek wpadnie w panikę na prerii! W ruch pójdą noże i strzelba! [WIDEO]

Takie sceny tylko w „Iron Majdan”. Małgorzata Rozenek wpadła w panikę. Dała nieźle popalić Radosławowi [WIDEO]

Konflikt między Małgorzatą Rozenek i Kubą Wojewódzkim znów powraca na tapetę? Król TVN-u dosadnie skomentował „Iron Majdan”!


Lubisz Iron Maiden?

×