Beata Tadla przyjęła trzecia dawkę: „W szpitalach w większości leżą niezaszczepieni”. Pożar w komentarzach. Gwiazda reaguje

Beata Tadla przyjęła szczepionkę

Beata Tadla podjęła decyzję w sprawie trzeciej dawki szczepionki. Zdecydowała się przyjąć preparat? Jej decyzja spolaryzowała fanów.

Niebezpieczny koronawirus nie ustępuje nawet na chwilę. Eksperci wiedzą, że nie ma innego sposobu na walkę z wirusem niż wakcynacja. Dlatego też stale nawołują do przyjmowania szczepionki. Teraz coraz częściej apeluje się do społeczeństwa, by przyjmowało trzecią dawkę, czyli dawkę przypominającą.

Kwestia szczepień budzi duże kontrowersje. Wiele osób, zwłaszcza w Europie Środkowo-Wschodniej, nie chce się szczepić, ponieważ uważa, że zaszkodzi to ich zdrowiu. Wielu antyszczepionkowców widzi w szczepionkach jeden z elementów światowego spisku, który został powołany, by ograniczyć wolność ludzi. W jakim celu? Tego do końca nie wiadomo…

Większość znanych osób odnosi się do teorii spiskowych w negatywny sposób. Nie brakuje jednak żarliwego grona przeciwników szczepień. Do którego z obozów zalicza się Beata Tadla?

Beata Tadla podjęła decyzję ws. szczepień. Jaką?

Znana dziennikarka przyjęła wcześniej dwie pierwsze dawki szczepionki. Poinformowała o tym w maju bieżącego roku. Pokazała wtedy zdjęcie z chwili przyjęcia preparatu medycznego.

Mam i ja #stopcovid19 #szczepimysię #vaccinationdone #covid_19 #szczepionka #stopkoronawirus – napisała w opisie.

Czy od tamtego czasu zmieniła zdanie? W końcu głosy antyszczepionkowców stały się od tamtego czasu jeszcze częstsze i bardziej zajadłe. Nic z tych rzeczy. Tadla ufa światu nauki. Dodała właśnie na Instagramie zdjęcie z przyjęcia trzeciej dawki szczepionki. Okraszyła je opisem, w którym wezwała ludzi, by również się szczepili. Napisała:

Dawka przypominająca przyjęta. To nie zaszczepieni leżą w szpitalach, tylko w większości niezaszczepieni! #covid #szczepimysię #trzeciadawka #walkazpandemią #hejtstop.

Fotografia i wpis wywołały mieszane reakcje internautów. Większość z nich pogratulowała Tadli podjęcia takiej decyzji. Zwolennicy wakcynacji pisali:

 • Ja też czekam, żeby móc przyjąć trzecią!!!

 • Ja też już po 3.

 • Super Pani Beato!

 • Brawo Pani Beato. Ja jutro tez.

 • Gratulacje! Ja idę w styczniu!

 • Pani Beato, jak widać wśród przeciwników szczepień mamy samych ekspertów. Tylko kiedy wylądują pod respiratorem to już inaczej „śpiewają”. Ja na trzecią dawkę muszę jeszcze poczekać miesiąc.

Nie zabrakło jednak tradycyjnych już głosów ze strony antyszczepionkowców. Oto ich wpisy:

 • Wes sobie jeszcze 5 dawek.

 • Prosze podac dowod naukowy na to co pani pisze skoro jest tego taka pewna. Lub konkretne statystyki.

 • Żenada…..

 • Kiedy dawka aktualizująca, regenerująca i odswieżająca?

A Wy jakie macie zdanie w temacie szczepień. Jesteście ich zwolennikami czy przeciwnikami? Podzielcie się z nami swoimi opiniami w sprawie wakcynacji przeciwko koronawirusowi.

Beata Tadla spiera się z fanami. Co napisała?

Co ciekawe, Tadla sama wdała się w dyskusję z fanami. Szczególnie rozzłościł ją jeden z komentarzy. Jego autor napisał:

Ale ty Tadla jesteś niepoważna haha i kłamliwe info dajesz. Akurat w szpitalu leżą i ci i ci. Po co wypisujesz te bzdury ?? sam jestem zaszczepiony i wiem że i ja mogę zachorować i przenosić wirusa.

Dziennikarka zareagowała na ten wpis:

Po pierwsze mam imię. I tu mały apel o kulturę osobistą. Po drugie – nigdzie nie napisałam, że szczepionka chroni przed zakażeniem. Uprzejma prośba o czytanie ze zrozumieniem.

I tutaj musimy przyznać jej rację – ten wątek nie został poruszony w jej oryginalnym poście.


Beata Tadla przyjęła szczepionkę

Beata Tadla przyjęła szczepionkę

komentarz tadla

Komentarz pod zdjęciem Tadli

Beata Tadla zaszczepiła się przeciw COVID-19

Beata Tadla zaszczepiła się przeciw COVID-19

Komentarze

 • Gość pisze:

  BRAAAAAAwo!!!!!

 • Tom pisze:

  A mojemu znajomemu po przyjęciu szczepionki wyrosły płetwy, a drugi znajomy całkowicie zmądrzał z kolei trzeci całkowicie zgłupiał itd. itd.

 • Monika pisze:

  Była tyle czasu w toksycznych związkach że nawet 3 dawki jednego dnia nic złego jej nie zrobią.

 • Monika pisze:

  Co wymagać od pani która na Krecie się nie poznała i jeszcze po nim rozpaczała…

 • Gość pisze:

  To pani sprawa. Chce się pani szczepić to proszę. Nie che to nie, co mnie to obchodzi..? żeby zaraz się z tym obnosić. Nie wiem czy jest się czym szczycić. W Izraelu już czwarta dawka szczepią i mówią że to nie ostatnia. Więc jak ktoś chce, to może co pół roku przyjmować preparaty, może będzie nieśmiertelny ;P

 • Gość pisze:

  Nie napisała .. ale pisząc że zaszczepieni leżą w większości w szpitalach dała temu wyraz..

 • Gość pisze:

  A nie szczepcie się ! przyroda potrzebuje selekcji naturalnej 🙂

  • Gość pisze:

   Dziwne ,bo wśród moich bliskich znajomych już trzy osoby przszly na tamtą stronę, wszyscy zaszczepieni .

 • Gajga pisze:

  Dwujka moich kuzynów zmarło na covid zostawiajac po czwórce małych dzieci może gdyby mieli szczepionke to przeszli by lekko mam nadzieje że reszta mojej rodzinny zaszczepi sie jak naj szybciej

 • Gość pisze:

  Przyjeła trzecią dawke no i ?

 • Gość pisze:

  Bzdura, jestem nie szczepiona byłam chora na coronavirusa i leżałam pod respiratorem ,miała 3 dni ciągłego kaszlu., już kilka razy w życiu byłam tak chora tylko miało to nazwę ostre zapalenie oskrzeli. Ale byłam 1 osobą na całym oddziale która była niezaszczepiona!!! ,a reszta to były osoby zaszczepione. Więc przestańcie straszyć ludzi !
  Jeżeli ktoś nie leżał w szpitalu i na własne oczy nie widział to dlaczego sieje bzdury!!!

  • Gość pisze:

   A mąż mojej koleżanki umarł. Co ty na to?

  • Gość pisze:

   Nie mówię że ludzie nie umierają na coronavirusa bo umierają ,ale ludzie umierają na wiele chorób które od momentu startu coronavirusa przestają być leczone,są nie wykryte ale efekt końcowy słyszymy tylko coronavirus bo łatwiej.Wirusy są I będą trzeba się nauczyć z nimi żyć a nie straszyć ludzi. Dlaczego nie słyszymy o Afryce że umierają miliony ludzi? Bo tam mało kto się szczepił. I ludzie nie siedziedzą przed telewizorem oglądając 20 wiadomości informacji i nakręcając się. Strach prowadzi do osłabienia zdrowia .

 • xxc pisze:

  Ja też po dwóch dawkach i jakoś żyje

 • Gość pisze:

  Ja też mam trzecia i SUPER tak trzymać

 • Gość pisze:

  Ja sie zaszczepilem dwoma dawkami i nie umarlem na nop wiec nie siejcie paniki.

 • Gość pisze:

  Po co pisac komentarz jesli i tak drukuja co chca

 • Gość pisze:

  Ma racje- nie chroni pisze to bazujac na przykladach w rodzinie Kazdy ma swoj rozum w kwesti szczepien Moja prosba by mowic tez o o tym ze zaszczepieni tez przenosza covida i tez na niego zapadaja bo wielu zaczepionych ktorych spotykam bunczucznie stwierdza nic mi nie bedzie ja jestem zaszczepiony mnie zakazy i nakazy nie dotycza

 • Gość pisze:

  Taki live kazdy robi jak uwaza będzie 30 bo jedna jest na rok a kiedyś umrze kaźdy biznes jest biznes klient jest klient wystarćzy zapłacić czy to murarz czy waźny polityk czegokolwiek a za darmo to moźe mąż źona świnia dawac jak chce oczywiście whereis peaches ha ha piecioraczki mozna mozna ale takie cuda to dla idiot..w i to tyle

 • Gość pisze:

  Ja sie nie szczepie i nie mam zamiaru

  • Gość pisze:

   A zainwestowałaś/łeś już w działkę na cmentarzu i trumnę?

  • Gość pisze:

   U mojego syna w firmie zmarł 31 letni mężczyzna dwa tygodnie po przyjęciu preparatu przyczyna-zatrzymanie akcji serca. Mojej koleżanki mąż lat 63 trzy tygodnie po przyjęciu drugiej dawki – zatrzymanie akcji serca. Bileterce z kina w moim mieście zmarł mąż lat 59 zaszczepiony dwoma dawkami – zatrzymanie akcji serca. Nop-ow nie jestem nawet bo w stanie zliczyć przeważnie zakrzepica lub problemy ze wzrokiem. Więc życzę wszystkim zaszczepionym dużo zdrowia i szczęścia. A dla wszystkich którzy dążą do przymusu przyjęcia tej śmiercionośnej broni biologicznej mówię WON Siła mnie nie weźmiecie.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×