Szukaj

Beata Tadla przyłapana z nowym partnerem. Rafała zastąpił jeszcze większy romantyk

Beata Tadla

Beata Tadla

Beata Tadla została przyłapana na spacerze z tajemniczym mężczyzną. Chociaż dziennikarka milczy na ten temat, tabloidy podają szczegóły ich spotkania. Ale romantycznie! 

Beata Tadla do niedawna spotykała się z tajemniczym biznesmenem, Rafałem. Związek nie przetrwał jednak próby czasu. Mężczyzna, by przeciąć falę domysłów, o zerwaniu poinformował w social mediach. Właśnie tam wydał oświadczenie, w którym podziękował dziennikarce za związek:

Ucinając wszelkie spekulacje i domysły, ale też odpowiadając na Wasze licznie zadawane mi ostatnio pytania, informuję: tak, mój związek z Beatą Tadlą się zakończył. Dziękuję jej za wszystkie wspólnie spędzone chwile i życzę wszystkiego, co najlepsze, bo niewątpliwie jest wspaniałą kobietą, która na to zasługuje – napisał.

Beata Tadla jest w nowym związku?

Beata nie odniosła się do tej sytuacji. Zamiast tego skupiła się na rodzinie. Wraz z synem, Janem, wybrali się w podróż po Europie. Odwiedzili m.in. Rygę, Helsinki, a także Tallin. Oprócz zwiedzania spełnili obywatelski obowiązek i zagłosowali w wyborach prezydenckich, czym Tadla pochwaliła się na Instagramie.

Dziennikarka wróciła już z urlopu i na nowo rzuciła się w wir pracy. Prowadzi program na Onecie, dalej jest aktywna w social mediach. W środę udostępniła zdjęcia zrobione w Sopocie. Pokazuje dziki spacerujące po sopockiej plaży, a także widok na morze tuż o poranku.

Tadla nie odniosła się jeszcze do fotografii, które dziś obiegły media obiegły media. Kilka dni temu została przyłapana na kolacji w modnej restauracji, do której wybrała się z tajemniczym mężczyzną. Jak donosi Pudelek, to jej nowy chłopak. Podczas spotkania było bardzo romantycznie:

Para wybrała się wspólnie na spacer i lunch w restauracji, gdzie Beata wpatrywała się w nowego ukochanego rozmarzonym wzrokiem. Modne warszawskie miejsce opuścili ramię w ramię, trzymając się za ręce — donosi tabloid.

Trzymamy kciuki, by ta relacja ułożyła się jak najbardziej po myśli Beaty.


Beata Tadla spędza czas nad morzem

Beata Tadla spędza czas nad morzem

Beata Tadla spędza czas nad morzem

Beata Tadla spędza czas nad morzem

Beata Tadla - gwiazdy porannych programów

Beata Tadla - gwiazdy porannych programów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×