Szukaj

Beata Kozidrak przez 10 lat odkładała rozstanie. W swojej książce rozlicza się z trudnego związku. Wreszcie ujawniła kulisy rozwodu

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak wydała autobiografię Beata. Gorąca krew. Opisała w niej rozstanie z Andrzejem Pietrasem. Ujawniła kulisy rozwodu.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras przez 40 lat byli małżeństwem. Tworzyli nie tylko duet w życiu prywatnym, który wydawał się być zgrany, ale także współtworzyli BAJM. Ich związek nie przetrwał kryzysu. Zdecydowali się na rozwód, który przebiegał w dość spokojnej atmosferze. Aktualnie Beata i Andrzej utrzymują koleżeńskie relacje. Pietras wciąż jest menadżerem zespołu.

Kozidrak znalazła nową miłość. Spotyka się z tajemniczym partnerem, którego na razie nie pokazała światu. Podkreśla, że wystarczy, iż jedna z osób w związku jest znana:

Nie będę się z nim afiszować. Nie wszyscy chcą się pokazywać na ściance. Zresztą wystarczy, że jedno z nas jest osobą publiczną, druga nie musi – komentowała piosenkarka w Twoim imperium.

Podobno nowy związek nie wpłynął negatywne na jej relacje z byłym mężem. Andrzej Pietras ponoć trzyma kciuki i chce jak najlepiej dla piosenkarki.

Beata Kozidrak o rozstaniu z Andrzejem Pietrasem. Jak długo je odkładała?

Kozidrak niedawno wydała autobiografię Beata. Gorąca krew, w której opisała swoje życie. Wspomniała dzień przed rozwodem. Podkreśliła, że przez długi czas odkładała decyzję o rozstaniu, które nastąpiło jakieś 10 lat za późno:

Mam kaca, jak stąd, czyli z Warszawy, gdzie obecnie mieszkam, do Lublina, gdzie się urodziłam i gdzie właśnie dziś mam zakończyć swój związek trwający ponad 10 lat za długo.

Beata Kozidrak wydała autobiografię

Beata Kozidrak wydała autobiografię

Beata Kozidrak ujawniła, że dzień przed tym jak oficjalnie zakończyła związek z mężem, spotkała się z menadżerką i fryzjerem. Podczas rozwodu źle się czuła:

Boże, ratuj! Przypominam sobie wczorajszy dzień, wigilię rozwodu. Spędziłam go z moim ulubionym fotografem, z menedżerką i fryzjerem, który ściął mi włosy. Wypiłam niewiele, ale alkohol w połączeniu ze stresem zrobił swoje. Więc teraz mam olbrzymiego kaca.

Piosenkarka pocieszała się tym, że dobrze wyglądała:

Rozglądam się po pokoju i mimo fatalnego samopoczucia jestem z siebie dumna. Ciuchy przygotowane. Garnitur i buty do sądu oraz, oczywiście, seksi zestaw na porozwodową imprezę w gronie zespołu i przyjaciół.

Czytaliście już biografię Beaty Kozidrak?


Beata Kozidrak wydała autobiografię

Beata Kozidrak wydała autobiografię

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Beata Kozidrak z byłym mężem

Beata Kozidrak z byłym mężem

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    Ten były mąz Beaty to oblech dobrze ze dziada pogoniła tylko ma racje ze mogła zrobic to znacznie wczesniej

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×