Co się stało z Bartkiem Żukowskim? Serialowy Walduś zapuścił zarost, włosy, a jego sylwetka się zaokrągliła. Ciężko go rozpoznać na zdjęciach paparazzi

Bartek Żukowski przybrał na wadze

Bartek Żukowski przybrał na wadze

Bartosz Żukowski mocno się zmienił. Sporo przytył i coraz mniej przypomina serialowego Waldka. Na jego kondycję mogą wpływać prywatne problemy.

Bartosz Żukowski pojawiał się na ekranie już na początku lat 90. Wielką sławę zyskał jednak dzięki roli Waldka Kiepskiego w serialu Świat według Kiepskich. Pojawiał się w nim od 1999 do 2005 roku. Później zrobił sobie kilka lat przerwy od aktorstwa. Do obsady produkcji niespodziewanie wrócił dopiero w 2011 roku.

W ostatnim czasie Bartkowi nie wiedzie się zbyt dobrze. Ciągle procesuje się z byłą żoną, Ewą, która publicznie oskarżyła go o to, że nie płaci alimentów na córkę. W końcu Sąd Rejonowy w Warszawie nakazał płacić mu 2,5 tys. zł miesięcznie. Aktor jednak nie zgodził się na to, twierdząc, że woli pomagać inaczej. Zaczął opłacać prywatną szkołę pociechy, zabierać ją na wakacje i dbać o nią na inne sposoby. Rozzłoszczona Ewa ruszyła wtedy na Bartosza ze zdwojoną siłą i skierowała sprawę do sądu, ale ten umorzył sprawę.

Umorzył postępowanie ze względu na niską szkodliwość społeczną, uznając przy tym, że Bartosz Żukowski nie jest typowym alimenciarzem, bo przecież opłaca córce prywatną szkołę, zapewnia jej wiele atrakcji i zaspokaja potrzeby duchowe. Sąd dał się wywieść w pole memu mężowi. Ja tego tak nie zostawię. Spłacam jego długi, a on ma pieniądze na zabawy z córką. W dniu rozprawy był z Polą na nartach, choć trwa rok szkolny. Wyjeżdża z nią, bo dostaje noclegi za darmo, na znaną twarz – Żukowska relacjonowała w rozmowie z mediami.

Odtwórca roli Waldusia ma też na głowie inne problemy. Aktor musi mierzyć się z tym, że już od roku nie pracuje w telewizji, co jest związane z trwającą pandemią koronawirusa. Co prawda, od czasu do czasu gra w teatrze, ale ta praca z pewnością nie jest tak dobrze opłacana. Jak podali dziennikarze Super Expressu:

Jeśli udaje mu się znaleźć inną pracę, są to zazwyczaj epizody. Od czasu do czasu gra w teatrze, w sztuce „The Strings, czyli sex, drugs i disco!”.

Nerwowa sytuacja w pracy i życiu prywatnym drastycznie odbiła się na wyglądzie gwiazdy Polsatu.

Bartosz Żukowski przytył. Jak teraz wygląda?

Super Express opublikował na okładce nowego numeru nowe zdjęcie Żukowskiego. Serialowy Waldek przytył, zarósł na twarzy i zapuścił dłuższe włosy. Ten wygląd sprawia, że już coraz mniej przypomina serialowego Waldka. Na jego kondycję z pewnością wpływa nałóg. Bartosz został przyłapany przez fotoreporterów z papierosem w dłoni.

Aktualne zdjęcie Żukowskiego możecie porównać z wyglądem aktora sprzed lat, kiedy mógł się poszczycić nieco lepszą formą.

Co myślicie o metamorfozie aktora?


Bartosz Żukowski sporo przytył

Bartosz Żukowski sporo przytył

Bartosz Żukowski aktualnie

Bartosz Żukowski aktualnie

Bartosz Żukowski

Fotografia: AKPA

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jaki kraj taki Macaulay Culkin 🙂 🙂

 • GośEwelina. pisze:

  nie ma po co krytykować wygląd drugiego człowieka,każdy niech popatrzy do lustra,niech porówna siebie ze zdjęciami sprzed lat.Trzeba zrobić badania medyczne. koniecznie.Ewelina.

 • Lucjósz pisze:

  Bo puc to też trzeba umieć, jak kloooszard

 • Wódz po szklanie i na rusztowanie. pisze:

  Prawda jest taka że, serialowy Walduś pije, menelem jedzie na kilometr, no cóż podzieli los innych, nie on pierwszy i nie ostatni. Czym tu się nakręcać? Pełno takich pod sklepami. Howgh!

 • AGI pisze:

  To jest naprawde okropne ze przez ta korone to ludzie pracy nie maja. Masakra naprawde oby to w koncu doszlo do normy.

 • Gość pisze:

  nigdy lepiej nie wyglądał, ale nie wszystkich natura obdarza po równo – takie życie

 • Gość pisze:

  był kiepski i pozostał takim…………….

  • Gość pisze:

   Najgorsze jest to ze każdy z nas moze byc kiepskim.

  • Wódz po szklanie i na rusztowanie. pisze:

   Prawda jest taka że, serialowy Walduś pije, menelem jedzie na kilometr, no cóż podzieli los innych, nie on pierwszy i nie ostatni. Czym tu się nakręcać? Pełno takich pod sklepami. Howgh!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×