Szukaj

Powrót Barbary Kurdej-Szatan do „M jak miłość” wstrząśnie widzami. Ujawniamy, co się wydarzy

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan odeszła z M jak miłość ponad pół roku temu. To już pewne, że ponownie zobaczymy ją produkcji. Widzowie będą świadkami wstrząsającego powrotu jej bohaterki.

M jak Miłość to jeden z najpopularniejszych i najbardziej lubianych przez widzów seriali TVP. Emitowany jest nieprzerwanie od listopada 2000 roku. Jego obsada wciąż powiększa się o nowe gwiazdy. Już wkrótce do serialowej ekipy wróci Barbara Kurdej-Szatan, która zrobiła przerwę ze względu na ciąże i narodziny synka.

Aktorka krótko po porodzie wróciła do aktywności w social mediach, ale długi czas nie występowała przed kamerą. To ma się zmienić już wkrótce — gwiazda wraca na plan M jak miłość. Poinformowała o tym w jednym z wywiadów. Powiedziała, że z racji tego, że wciąż karmi piersią, synek będzie jej towarzyszył. Produkcja zadbała o bardzo komfortowe warunki pracy:

Wciąż karmię, dlatego produkcja zadbała, żebyśmy mieli komfortowe warunki i swój kamper. Na początku będę miała tylko kilka dni zdjęciowych, ale o pomoc w codziennych obowiązkach poproszę moją mamę — komentowała w wywiadzie dla Party.

Wiadomo także, że wynegocjowała niezłą stawkę.

Według różnych danych aktorka za dzień zdjęciowy zarabia 8 tys. zł. Najbliższe miesiące spędzone na planie mogą jej więc przynieść około 300 tys. zł — donosił Super Express.

Jednak dla fanów produkcji ważne jest to, że jej bohaterka wraca, a jak się właśnie dowiedzieliśmy – ma nieźle namieszać.

Barbara Kurdej-Szatan wraca do M jak miłość

Joasia Chodakowska wróci z Francji, a widzowie znów zobaczą aktorkę na ekranie. Będzie to wielki szok dla wszystkich. Przypomnijmy, Basia serialem i rolą pożegnała się jeszcze przed wakacjami. Jej bohaterka wyjechała do kraju nad Loarą razem z synem Wojtkiem, gdy myślała, że jest w ciąży z Michałem. Okazało się, że to jej choroba daje podobne objawy. Mimo że uporała się już ze swoimi problemami, to przyznała się Michałowi, że nie chce już z nim być i że ułożyła sobie życie od za granicą. Porzucony mężczyzna zainteresował się Izą Chodakowską, którą gra Adriana Kalska.

Wiadomo więc, że powrót Chodakowskiej będzie wielkim szokiem. Nie tylko dla Michała, który tak naprawdę nie wie, dlaczego Asia go porzuciła. Nie będzie łatwo także Kamilowi Grycowi, który wynajął od niej dom przy Wietrznej i teraz będzie musiał szukać nowego mieszkania dla siebie i 5-letniej córki Poli. Jak się to wszystko skończy? To się okaże już wkrótce.


Barbara Kurdej-Szatan M jak Miłość

Barbara Kurdej-Szatan M jak Miłość

M jak miłość odc 1455, Wojtuś (Feliks Matecki), Asia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławomir Uniatowski)

M jak miłość odc 1455, Wojtuś (Feliks Matecki), Asia (Barbara Kurdej-Szatan), Leszek (Sławomir Uniatowski)

M jak miłość odc 1455, Leszek (Sławomir Uniatowski), Asia (Barbara Kurdej-Szatan)

M jak miłość odc 1455, Leszek (Sławomir Uniatowski), Asia (Barbara Kurdej-Szatan)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×