Szukaj

Wakacje Kurdej-Szatan w atmosferze nieprzyjemnej rozmowy. Aż się w niej zagotowało: „Co za ignoranctwo. Nienawidzę tego”

Kurdej-Szatan

Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan zabrała rodzinę na Zanzibar. Niestety i na wakacjach musiała ostro bronić swojego zdania. Wdała się w dyskusję z internautką i po raz kolejny udowodniła, że ma ognisty temperament.

Barbara Kurdej-Szatan rok 2020 może zaliczyć do naprawdę udanych. Spełniała się zawodowo, mimo pandemii blokującej teatry, a także została mamą bardzo wyczekiwanego Henia.

Do tego razem z Rafałem Szatanem podjęli decyzję o kupnie apartamentu w centrum Warszawy, co ma im ułatwić codzienne życie. Wiele zmian, wszystko pozytywnie, a więc pora też była najwyższa, żeby udać się na odpoczynek w jakieś ciepłe, przyjemne miejsce. Padło na Zanzibar.

Barbara Kurdej-Szatan: nieprzyjemna dyskusja podczas urlopu

Afrykańska wyspa jest ostatnio ulubionym miejscem wypoczynku polskich gwiazd. Jest tam pięknie, klimat idealny, ludzie przemili, a widoki zapierają dech w piersiach.

Nic więc dziwnego, że Barbara chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z Zanzibaru. Bardzo rozczuliła wszystkich, kiedy pokazała kadry, na których Rafał zaplata jej warkocze, a ona w tym czasie tuli Henia. Internauci upatrują w Szatanie męża idealnego. Jednak do tej beczki miodu wpadła łyżka dziegciu, bo pod postem na Instagramie Jastrząb Post, w którym udostępniliśmy wspomnianą fotografię, rozgorzała dyskusja.

Jedna z internautek nawiązała do wypowiedzi Basi z wiosny 2020 roku, kiedy ta martwiła się o los kolegów po fachu, którzy tracili pracę przez to, że przez walkę z pandemią zamknięte były teatry.

Słabe to… Lepiej czasem się nie odzywać niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości, ludzie tracą pracę i nie płaczą, a celebryci łzami się zalewali, co za hipokryzja! – napisała.

W obronie Kurdej-Szatan stanęła inna użytkowniczka:

Przecież Basia nie narzekała na brak kasy, tylko wspominała o swoich kolegach i koleżankach z branży, którzy utrzymują się tylko z gry w teatrach, filmach i serialach. Basia przecież cały czas jest aktywna zawodowo np.w reklamach.

Nie wiem, nie śledzę aż tak, sądziłam po komentarzach wyżej. Nie mniej jednak na wiosnę był lament celebrycki ogólnonarodowy – broniła się pierwsza z pań.

Na odpowiedź aktorki także nie musiała długo czekać:

To nie był „lament celebrycki” Droga Pani, tylko walka o swoich kolegów, teatry pierwsze były zamknięte podczas pandemii i wciąż nie są otwarte !!!!!!!!!!!! Co za ignoranctwo. Nienawidzę tego – napisała wyraźnie poirytowana.

Mimo dosyć ostrej reakcji Basi internautka nie odpuszczała:

A hotele, nie są zamknięte Droga pani, gdzie pracuje mój mąż, a restauracje?! I martwię się o każdy miesiąc… Proszę się zastanowić, a potem mówić, jednak grupa aktorska nie jest tą najbardziej dotkniętą, raczej skoro wakacje sobie urządza większość.

Barbara Kurdej-Szatan także kontynuowała:

Owszem wszystkich dotknęła pandemia. I to jest ogólnie wiadome. Każdy się wypowiadał o swojej branży. A to nie znaczyło, że uważa, że są najbiedniejsi w całym kraju. Poza tym ja się wypowiadałam w marcu !!!!!!! A Pani o tym pisze w styczniu i wypomina, jakbym codziennie mówiła, że aktorzy są najbiedniejsi.

Jednak i jej komentarz spotkał się z odpowiedzią:

Pisałam w czasie przeszłym, a nie że codziennie to po pierwsze! Tzn. że już dobrze z teatrami? A widzi Pani z hotelami nie! Ludzie się martwią i tracą pracę. […] @kurdejszatan Nieważne. Udanych wakacji!

Basia nie zamieściła kolejnej odpowiedzi, ale wielu internautów odniosło się do komentarzy, w których użytkownicy zarzucają aktorom, którzy wybrali się na wakacje w tropiki, że niepotrzebnie kolą ludziom w oczy swoimi rajskimi urlopami w czasie, gdy wielu przeżywa ogromny kryzys. Są i tacy, którzy po prostu życzą udanego odpoczynku. Zdecydowanie zaliczamy się do tej drugiej grupy.


Barbara Kurdej-Szatan dyskutuje z fanką na Instagramie Jastrząb Post

Barbara Kurdej-Szatan dyskutuje z fanką na Instagramie Jastrząb Post

Barbara Kurdej-Szatan dyskutuje z fanką na Instagramie Jastrząb Post

Barbara Kurdej-Szatan dyskutuje z fanką na Instagramie Jastrząb Post

Rafał Szatan i Basia Kurdej-Szatan

Rafał Szatan i Basia Kurdej-Szatan

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Afiszowanie sę wakacjami w tropikach i Gwiazdorzenie są w dobie obecnej nie na miejscu ! Niedawno bezwstydnie Publicznie lamentowała Pani przed kamerami i żebrała o kasę od całego ludu, zbiórkę, na swoje chore nowonarodzone dziecko, a teraz Pani Afiszuje się wakacjami całej rodziny w tropikach ? I jeszcze na dodatek kupiła Pani apartament w śródmieściu Warszawy ? I Jak to wszystko rozumieć wobec niezaprzeczalnych faktów ? Jak to się ma jedno do drugiego ? Cóż za niebywały tupet, buta, żeby tak poczynać z opinią publiczną ! Brak poczucia wstydu, zwykłej uczciwości i zwyczajnej przyzwoitości oraz jawne manipulowanie opinią publiczną dla osobistych korzyści stało się Pani sposobem na dostatnie życie i dobrobyt ! Ileż trzeba mieć niebywałego wyrachowania i niezłomnego parcia do przodu za wszelką cenę ? Przy totalnym braku ludzkiej uczciwości, przyzwoitości, poszanowania zasad współżycia międzyludzkiego i prawdy, których Pani zabrakło, a które są Pani tak Obce i kompletnie Nieznane !
  Nie kompromituje się Pani już więcej swoimi Pustymi dyskusjami, bo one Panią całkiem Demaskują ! Błazenują ! Definitywnie Skończy Pani z tą urągającą I POTWORNĄ ŻENADĄ !

 • Gośćì pisze:

  Za nasze pieniądze przywiozą nowego wirusa .my biedni musimy siedzieć oni robią co chcą, nie obchodzi życie innych.

 • Gość pisze:

  Widzita BIDOKI , pracujeta za 2000 netto to se możecie szatanową tylko na obrazku pooglądać , JOM stać bo za reklame bierze z kilka baniek

 • babcia Stefcia pisze:

  Przedtem lansowała się TVP teraz robi w Polsacie komuś łaskę.

 • Gość pisze:

  Dlaczego ludzie zawsze i wszędzie interesuja się czyimś życiem , użalając się nad sobą nie robiąc nic z własnym ,aby ich również było choćby w małym stopniu bardziej rekreacyjne, ambitne przynoszące jakiekolwiek zyski i satysfakcję z pracy? Jakikolwiek dochod? Ile jest ludzi na świecie nawet nie pracujących,ale narzakajacyh na swoją sytuację materialną ? Kiedy człowiek chce , może wszystko osiągnąć , zaczynając od małych rzeczy . Cieszcie się ludzie z tego co macie i dziękujcie za to Bogu . Bo nie wszyscy mogą nie z własnej woli mieć tak ” dobrze ” jak Wy !!!!

 • Gość pisze:

  Pani Basiu jest prośba – zapodajcie proszę więcej zdjęć bo tu u nas chole…nie zimno. Udanego wypoczynku.

 • Gość pisze:

  Ludzie wyluzujcie. Wszyscy ci celebryci muszą chwalić się swoim pobytem na Zanzibarze bo pojechali tam za zaproszenie jednego z polskich przedsiębiorców który ma tam sieć hoteli i jak pojechali tam za darmochę to muszą wychwalać Zanzibar

 • Gość pisze:

  Pseudogwiazdek nie cierpię!!!😤😤😤😤😤
  Ale Panią Basię lubię 😉. Fajna Babka, nienadęta, szczera – tak mi sie wydaje, z poczuciem humoru. Jesli sie nie boi o Najblizyszych to niech leci gdzie chce ! Ja tam lubię pooglądać fotki z pięknych miejsc. Fakt, nie stać mnie na wyjazdy ( n-el😁) , ale nikomu nie zazdroszczę!. Udanego wypoczynku.
  Ps. Proszę wyłączyć telefon, wtedy urlop będzie super!😉

 • Bziuuum pisze:

  Ma niech jedzie. Tylko zastanawia mnie po co dorosłej kobiecie wklejanie zdjęć z wykonywania każdej czynności życiowej? Chwali się wakacjami więc nie powinna mieć pretensji że komis się to nie podoba. Mnie dziwi co innego jak trzeba mieć w głowie żeby w czasie epidemi plątać się z takim malutkim dzieckiem po Afryce.

 • Gość pisze:

  „Ignoranctwo”? Jest taki wyraz w polskim słowniku?

 • GośćEwa pisze:

  Każdy niech pilnuje swojej dupy ma pieniądze i jedzie po co zazdrościć co wy puste lale jesteście urzędem skarbowym żeby ich rozliczyć za robotę się weźcie w supermarkecie nie jednym jest miejsce

 • Gość KOCHAJACA LUDZI. pisze:

  Co to kogo obchodzi na co ktos wydaje swoje zarobione pieniadze.Zazdrosc jeszcze raz zazdrosc.To osoby publiczne dlaczego maja sie ukrywac.Dajecie im na to.A Wy nie wystawiacie swoich zdjec na roznych portalach.Co za ludzie ale filmy ogladaja.

 • Gość pisze:

  P. Basiu po co pani

 • Ola pisze:

  Zarabiają wydają szkoda że nie tutaj . A że za granie dostają tyle że mogą prowadzić taki styl życia to już do tych co tak płacą pretensje

 • Gość pisze:

  obysmy zdrowi byli pani Barbaro-pozdrawiam zycze udanego wypoczynku rodzinnego -jestescie wspaniali!!!

 • Gość pisze:

  Nie potrzebnie się chwalą pobytem na wakacjach i drażnią tych co mają bardzo teraz nie z własnej woli pod górkę .Ale zadyma jest zawsze przez panie najlepiej to relacjonuje na stand upie zPacześ z Łodzi nie głupia tylko ultra głupia .Oczywiście nie mam na myśli pięknej Pani Basi Szatan ale tak ogólnie .

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×