Basia Kurdej-Szatan myślała o rozwodzie. Problemy w małżeństwie dały jej w kość. „Miałam wrażenie, że do siebie nie pasujemy”

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

Barbara Kurdej-Szatan nie ma przed fanami zbyt wielu tajemnic. Aktorka postanowiła otworzyć się na temat kryzysu w małżeństwie. Myślała o rozwodzie z Rafałem. Co zdradziła?

Barbara Kurdej-Szatan to aktorka, która od wielu lat robi karierę w show-biznesie. W ostatnich tygodniach jest o niej szczególnie głośno i to nie ze względu na nowe role, czy zawodowe wyznania. Gwiazda bardzo aktywnie prowadzi swój kanał w social mediach, a na początku listopada postanowiła odnieść się do pracy Strażników Granicznych. To, co robili funkcjonariusze broniący granicy z Białorusią, nie przypadło jej do gustu.

Gwiazda użyła w sieci wielu wulgaryzmów i nazwała mundurowych „mordercami”. Szybko odczuła konsekwencje przepełnionego emocjami wpisu. Sprawą zainteresowała się prokuratura, a ona sama została między innymi zwolniona z TVP. Pod znakiem zapytania stanął też jej kontrakt z siecią komórkową Play. Afera wokół aktorki zbiegła się w czasie z wydaniem biografii. Jej fragmenty zdradziły sporo o tym, jak wyglądało do tej pory życie zawodowe i prywatne gwiazdy.

Barbara Kurdej-Szatan szczerze o rozwodzie z mężem

Basia przez dwa lata pracowała nad książką Jak to się stało? Powstała ona we współpracy z przyjaciółką i dziennikarką, Magdaleną Bober, która zgodziła się spisać wspomnienia gwiazdy. Na kartach znalazł się między innymi opis imprez. Aktorka przyznała, że od zawsze lubiła się dobrze bawić i nie stroniła od alkoholu.

Eksperymentowaliśmy z alkoholem. Przed imprezami piliśmy wódkę, a później jeszcze drinki w klubie. Jeździliśmy też na imprezy techno, na których pojawiały się narkotyki. Raczej mnie do nich nie ciągnęło. Czasem czegoś spróbowałam, ale bardziej dla towarzystwa i nowego doświadczenia. Kiedy pierwszy raz zapaliłam trawkę, miałam wrażenie, że zasnęłam. W tym śnie dostałam ataku śmiechu. Dosłownie nie mogłam przestać – wspomina.

Wśród osobistych wspomnień znalazły się także te dotyczące jej męża Rafała. Para poznała się wiele lat temu w teatrze. Szybko połączyło ich uczucie. Są małżeństwem od 10 lat. Doczekali się dwojga dzieci. Wspólnie wychowują córkę Hannę i syna Henryka. Gwiazda w książce przyznała, że miała chwile zwątpienia, a nawet myślała o rozwodzie. Zanim udało jej się zbudować partnerską relację z Rafałem, minęło sporo czasu.

W najgorszych momentach, podczas kłótni, w złości. Nie chciałam rozwodu, ale miałam takie myśli. Przez to, że tak się mijaliśmy, jeżeli chodzi o charakter, podejście do życia, patrzenie na świat. Miałam wtedy wrażenie, że jednak do siebie nie pasujemy i że widocznie za szybko się pobraliśmy – można przeczytać w książce.

Aktorka zdradziła jednocześnie, że brała w tym momencie też pod uwagę uczucia swojej córki. Nie chciała, by żyła w rozbitej rodzinie. Wiadomo też, że długo biła się z myślami na temat małżeństwa z Rafałem.

Nie chciałam fundować Hani takiej traumy. Poza tym w głębi duszy czułam, że się kochamy i że generalnie jest nam dobrze, jesteśmy świetną rodziną. Kochamy ze sobą spędzać czas, kokosić się rano w łóżku, wygłupiać. Mieliśmy mnóstwo cudownych chwil, więc wiedziałam, że może być pięknie i że często tak właśnie jest. Ale było też dużo negatywnych, stresujących sytuacji między nami. Wtedy myślałam, że ostatecznie nam nie wyjdzie i że może gdzie indziej będę bardziej szczęśliwa – wyznała.

Obecnie Rafał i Basia są jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie. Udało im się przezwyciężyć trudności, które pojawiły się na początku związku, przez co zapewne stali się jeszcze silniejsi.


Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan i ich córka we wspólnym projekcie

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan i ich córka we wspólnym projekcie

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan - wystawa

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan - wystawa "Ikony"fot. AKPA

Komentarze

 • jaja pisze:

  Baśka powinna wdzieczna męzowi, że ja nie kopnąl w d… Popsuta baba, gada o alkoholu, narkotykach, kiedyś jak się seksiła.. a pfe.. Plus jej wulgarne wypowiedzi..

 • Gość pisze:

  Ludzie, oszaleliści? Skąd w was tyle nienawiści, tyle chamstwa, tyle wulgaryzmu? Skąd? Zarzucacie p. Barbarze to co właśnie robicie.

 • Jessi pisze:

  Basia bierz przykład od Ewy Farny to babka która się tak nie wywysza

 • Gość pisze:

  Komentarze gorsze niż wypowiedź aktorki. Każdy ma prawo do własnego zdania. Ale widocznie wielu to przeszkadza.

 • Gość Marysia pisze:

  Pani Barba niech przeprasza nie powinna tak się wypowiadać nie ma miejsca dla takich osób w mediach i w reklamach ,wypisujemy się z Pleya.

  • Gość. pisze:

   I tu największy problem ! Jak sieć Play sobie poradzi bez was ?

  • Gość. pisze:

   I tu największy problem ! Jak sieć Play sobie poradzi bez was ? Będzie im naprawdę ciężko. Super sieć właśnie się przyniosę.

  • Gość pisze:

   Basia jesteśmy z Toba nie przejmuj się wredotami bezdusznymi ludźmi co pisza wredne komentarze nie ida w piz.u my Cie kochamy jestem wspaniała kochana uczuciowa ,mądra i tak trzymać 😘buziaczki dla Ciebie ❤

 • Gość Hala pisze:

  Pani Basia, wspaniała kobieta,nie róbcie z niej potwora.
  Jest ładna, męża ma przystojnego,nie zazdroście jej wizerunku,bo tylko zazdrość przez was przemawia,obejrzyjcie się za siebie,czy jesteście bez wad.Basia jest kontaktową, uśmiechniętą dziewczyną oraz wspaniałą aktorką.
  Dość już tych obraźliwych epitetów.

  • Gośćsowa pisze:

   Jesteś jeszcze głupsza od tej ….. !
   Mąż powinien brać „nogi za pas”, no i naturalnie dzieci że sobą !
   Taka pato-mama powinna zostać że swoimi wulgaryzmami zdała od jakichkolwiek dzieci 😏

  • Marlenka pisze:

   Nikt nie robi z Pani Basi potwora ona sama to sobie zrobila wiele razy wstawiała filmiki jak wracała pijana z imprez…
   W internecie nic nie ginie

  • Gość pisze:

   Druga lempart ohyda!!!!!!

  • Gość pisze:

   Druga lempartowa!!!!!

 • Zniesmaczona pisze:

  No coś takiego, ależ to interesujące, że kolejna celebrytka napisała książkę i to o czym. Niesamowite 😂😂😂😂😂😂. Na Białoruś zapraszam.

 • Gość pisze:

  A czemu to taka obraza tych roznych hejterow ze obrazila p basia naszych zolniezy moim zdaniem to wojsko i pogranicznicy maja obowiazek strzec naszych granic i nie czyncie ich takimi nieszczesnikami sxacunek im sie taki sam nalezy jak kazdemu czy to nauczycielowi czy lekarzowi czy prezydentowi czlowiek w emocji wypowie niepotrzebnie slowa ktorych pozniej zaluje a ci bogobojni hejterzy niech sobie przypomna jezeli znaja slowa p jezusa do magdaleny przykre ze ze mozna byc takimi podlymi hipokrytami

 • Gośćrita pisze:

  Co to kogo obchodzi jaki ma życie to powinna siedzieć cicho a nie oczerniać innych wysłać ją na Białoruś to się nią zaimia