Szukaj

Kurdej-Szatan na pierwszym spacerze z synkiem chwali się wózkiem. Chociaż model jest przepiękny, cena nie należy do niskich

Barbara Kurdej-Szatan z synem

Barbara Kurdej-Szatan z synem

Barbara Kurdej-Szatan na Instagramie pochwaliła się pierwszym spacerem z synkiem. Uwagę kradnie wózek. Na jaką markę postawiła i ile kosztuje? Sprawdziliśmy. 

Barbara Kurdej-Szatan przez długi czas nie wypowiadała się na temat drugiej ciąży. Sprytnie unikała pytań dziennikarzy, zdjęcia kadrowała tak, by nie widać rosnących krągłości. O tym, że jej rodzina się powiększy poinformowała dopiero w momencie, gdy jej brzuch był już bardzo dobrze widoczny.

Henio Szatan już przyszedł na świat, czym dumni rodzice pochwalili się 23 września. Pokazali pierwsze zdjęcia z maluszkiem, a internauci ruszyli z gratulacjami.

Barbara Kurdej-Szatan na pierwszym spacerze z synem

Kurdej-Szatan od momentu porodu wróciła do aktywności w sieci. Pokazała m.in. fragment wyprawki dla dziecka, a także sylwetkę po porodzie. Do tematu podeszła z odpowiednim dystansem, za który należą się wielkie brawa.

Gwiazda nową relację udostępniła w sieci w poniedziałek. Tym razem pochwaliła się pierwszym spacerem, na którym wybrała się z mężem i dzieckiem. Uwagę przyciąga wózek. Rodzice wybrali model marki Anex, którego cena waha się w granicach 2700 zł.

Młoda mama nie traciła optymizmu. Była zachwycona spacerem:

Jesteśmy pierwszy raz na spacerze z małym. Jestem strasznie podekscytowana. Bardzo mi się to podoba. Mogę teraz tak przez pół roku nic nie robić tylko chodzić na spacery. Jest cudnie.

Tego samego dnia Kurdej-Szatan pochwaliła się nowym zdjęciem z dzieckiem. Mama całuje rączkę synka, zdjęcie jest utrzymane w czarno-białych kolorach. Aktorka postawiła na krótki komentarz:

#miłość #okiemsiostry #foto @innkamania

Internauci nie mogą przejść obojętnie obok tak pięknego ujęcia. W komentarzach piszą:

  • Cudne zdjęcie. Bezcenny widok. Fajnie się na Was patrzy.
  • O rany! Ale piękny słodziaczek
  • Piękne chwile. Trzeba z nich korzystać, bo szybko przeminą. Samych wspaniałości dla Was.

Trudno się nie zgodzić z wpisami. Kadr jest bardzo rozkoszny.


Barbara Kurdej-Szatan na spacerze z synem

Barbara Kurdej-Szatan na spacerze z synem

Barbara Kurdej-Szatan na spacerze z synem

Barbara Kurdej-Szatan na spacerze z synem

Barbara Kurdej-Szatan na spacerze z synem

Barbara Kurdej-Szatan na spacerze z synem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×