Barbara Kurdej-Szatan po stracie roli w „M jak miłość” mówi o koszmarze, jaki ją spotkał. Jej bohaterka już nigdy nie pojawi się w serialu

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan zniknęła z M jak miłość. Jej bohaterka już się nie pojawi w serialu, a aktorka przyznała, że przeszła przez koszmar za sprawą niefortunnego postu na Instagramie.

Barbara Kurdej-Szatan ma ciężki czas. Wszystko za sprawą wpisu, jaki zamieściła na Instagramie. Był on przepełniony wulgaryzmami i miał dla niej opłakane konsekwencje. Wokół aktorki rozpętała się prawdziwa burza. Internauci byli oburzeni, a sprawa trafiła do prokuratury. Od artystki natychmiast odcięła się sieć Play, która potępiła wulgarny język.

Chociaż postanowiła dwukrotnie przeprosić i usunąć pełen emocji wpis, to i tak nie uniknęła kolejnych skutków. Jednym z nich była natychmiastowa reakcja TVP na to, co się wydarzyło. Jacek Kurski osobiście poinformował o tym, że aktorka straciła pracę w M jak Miłość, gdzie od kilku lat grała jedną z kluczowych postaci.

Teraz Barbara Kurdej-Szatan postanowiła skomentować całą sprawę i opowiedzieć, jaki koszmar ma za sobą.

Barbara Kurdej-Sztan przeżyła koszmar przez swój post na Instagramie

Barbara Kurdej-Szatan wzięła udział w transmisji live dla portalu Plejada. Pojawiła się głównie po to, by opowiedzieć o swojej książce, która pojawiła się niedawno w sprzedaży. Nie da się ukryć, że w kiepskim momencie życia aktorki.

Kurdej-Szatan nie tylko zniknęła z M jak miłość, ale generalnie wycofała się z mediów. Chciała, żeby przycichły echa skandalu, który wywołała. Aktorka nawet w trakcie wspomnianej transmisji live odczuwa jego skutki – zauważyła nieprzyjemne komentarze, na które zareagowała dosyć nietypowo:

[…] W ogóle nie przejmuje się wami. Mam nadzieję, że dbacie również na przykład o rozwój swoich dzieci i w ogóle i dbacie o siebie i życzę wam wszystkiego dobrego. Naprawdę – skwitowała aktorka.

Dziennikarz Plejady zapytał się Basi także, jak radzi sobie z całą sytuacją, która z pewnością nie jest dla niej przyjemna.

[…] Ja przechodziłam różne etapy tych moich stanów od początku wściekłości, rozpaczy poprzez jakieś zagubienie, poprzez strach, kolejny raz wściekłość. Te osoby, które cały czas, widzisz mamy tu osoby, które piszą takie rzeczy… – po raz klejny Basia zwróciła uwagę na pojawiające się w trakcie rozmowy komentarze.

Mimo że Barbara Kurdej-Szatan stara się dystansować do zamieszania wokół własnej osoby, jednak jak widać, cały czas dotyka ją krytyka. Aktorka walczy z nieprzychylnymi uwagami i hejtem, jaki się na nią wylał.

Przypomnijmy. Pierwszą z boleśniejszych konsekwencji wpisu Basi było to, że straciła angaż w M jak miłość, gdzie grała Joannę Chodakowską, która zaledwie wróciła do produkcji – wcześniej została wysłana do Paryża, żeby aktorka mogła spokojnie urodzić i zając się Heniem. Nie ma już szans, żeby kiedyś produkcja odnowiła ten wątek.


Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Komentarze

 • yano pisze:

  Czy przeprosiła rodziny funkcjonariuszy, których bezczelnie atakowała za hejt jaki ich spotkał po tym wpisie?
  Nie, przeprosiła tylko za urwy, którymi okrasiła kłamliwy wpis!

 • Gość pisze:

  No widać po wypowiedzi ,że myślała że ujdzie jej to płazem jednak nie i dobrze.
  Celebryci muszą znać swoje miejsce.

 • Jo pisze:

  Ma rację, ale nie takimi słowami. Bycie na świeczniku zobowiązuje.

  • Gość pisze:

   W jakim sensie ma rację,to nasi żołnierze,są narażeni na ataki,bo nas chronią i muszą też reagować,na takie sytuacje,żeby nam lepiej było i bezpiecznie. Jak można wykorzystywać własne dzieci i kobiet,do przetargu. Trzeba to rozumieć,żeby wydawać opinie i to jakie. A taka jest prawda,że gdyby nie nasze Wojsko,Policja i wszyscy ,którzy się przyczyniają do obrony naszego Kraju,dawno byśmy byli zaatakowani

 • Gość pisze:

  Za dużo jej było.

 • Gość Franek pisze:

  Nikt nie chce cię oglądać zniknij z oczu.

 • Gość pisze:

  Zniknij w końcu kobieto z mediów. Ludzie mają cię dość. Od dawna ci się zbierało. Ten wpis to była kropka nad i. Wulgarna, pełna pychy, mało rozgarnięta. Jastrzębowski dosadnie to ci uświadomił. Sama się zaorałaś.

 • Mariusz pisze:

  Poco cały czas o niej mówicie jak by było jakomś królową a ona jest zwykłą pseudo celebrytką.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×