Szukaj

Barbara Kurdej-Szatan o nowej prowadzącej „The Voice”! Jej słowa cytują dziś wszyscy! Co na to Ida Nowakowska?

Barbara Kurdej-Szatan straciła kontrakt z TVP. Gwiazda nie poprowadzi m.in. The Voice Kids, w którym ma zastąpić ją Ida Nowakowska. Aktorka wypowiedziała się na temat swojej następczyni. Co takiego powiedziała?
Barbara Kurdej-Szatan i Ida Nowakowska

Barbara Kurdej-Szatan i Ida Nowakowska

Barbara Kurdej-Szatan nie jest już gwiazdą Telewizji Polskiej. Aktorka niedawno straciła cztery programy. Chociaż przez ponad dwa tygodnie sama zainteresowana na temat ten się nie wypowiadała, w weekend postanowiła zabrać głos i wydała oświadczenie, w którym podkreślała, że było to dla niej niesamowite wyzwanie zawodowe:

Prowadzenie tych wszystkich bombowych programów – Kocham Cię Polsko, The Voice of Poland, The Voice Kids, Dance Dance Dance – było dla mnie ogromną radością, spełnieniem, niezwykłym doświadczeniem. Angażowałam się maksymalnie, dawałam z siebie ile tylko mogłam! Przeżywałam razem z uczestnikami, starałam się dodawać otuchy, cieszyłam się z nimi i martwiłam się o nich. I podchodziłam do wszystkiego bardzo poważnie i profesjonalnie zarazem

Kto zastąpi Kurdej-Szatan? Giełda nazwisk ruszyła. Wśród potencjalnych kandydatów wymieniana jest Ida Nowakowska, która miałaby poprowadzić The Voice Kids. Chociaż wiadomości tych nie potwierdziły jeszcze władze TVP, znalazły się osoby, którym ten pomysł nie przypadł do gustu:

Uwielbiam Cię i nienawidzę Igi za to, że Cię wybiła! – skomentowała ostatnie zdjęcie Basi jedna z internautek.

Chociaż aktorka z reguły nie daje się prowokować internautom, tym razem postanowiła odpowiedzieć:

A przeeestań. Stop hate – make love

Powiemy tylko tyle – klasa sama w sobie!

View this post on Instagram

#BERLIN @marccain

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

Zobacz: Tomasz Kammel skomentował zwolnienie Barbary Kurdej-Szatan z „The Voice”. Jego słowa powinny dać do myślenia TVP

Zobacz: To ona wygryzła Barbarę Kurdej-Szatan z „The Voice of Poland”! Już wiadomo, kto poprowadzi show TVP!

Zobacz: Basia Kurdej-Szatan swoim debiutem w Polsacie oczarowała całe Opole! Jak na wielką gwiazdę przystało przebierała się kilka razy!


Basia Kurdej-Szatan w Opolu

Basia Kurdej-Szatan w Opolu

Basia Kurdej-Szatan jak różowa landrynka w Opolu

Basia Kurdej-Szatan jak różowa landrynka w Opolu

Barbara Kurdej-Szatan Instagram

Barbara Kurdej-Szatan Instagram

×