Barbara Bursztynowicz w ciężkim stanie wylądowała w szpitalu. Personel nie miał litości dla walczącej o życie aktorki i podle ją potraktował

Barbara Bursztynowicz przeżyła koszmar w szpitalu

Barbara Bursztynowicz przeżyła koszmar w szpitalu

Barbara Bursztynowicz w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Na recepcji haniebnie ją potraktowano.

Serial Klan trafił na antenę TVP1 w 1997 roku. Do dziś jest emitowany, co czyni go najdłuższą polską telenowelą. Przez format przewinęły się gwiazdy, takie jak: Tomasz Stockinger, Andrzej Grabarczyk, Izabela Trojanowska, Kaja Paschalska, Jacek Borkowski, Agnieszka Kaczorowska. Wśród nich należy również wymienić Barbarę Bursztynowicz (68 l.), czyli serialową Elżbietę Chojnicką.

Barbara przeżyła prawdziwy horror, gdy w ciężkim stanie trafiła do szpitala…

Barbara Bursztynowicz przeżyła koszmar w szpitalu. Co się stało?

W rozmowie z Plejadą aktorka opowiedziała o sytuacji, która miała miejsce przed kilkoma laty. Po zjedzeniu zupy nagle słabo się poczuła, co było spowodowane obecnością alergenu w potrawie. Zaczęła się dusić, więc niewiele myśląc, zadzwoniła po męża, który po nią przyjechał. Jej stan był tak ciężki, że musiała udać się do szpitala. Jak sama twierdzi, tak spuchła, że wyglądała jak „potwór”.

Liczyliśmy, że zaraz mi przejdzie. Ale w drodze zaczęłam puchnąć, oczy wyszły mi na wierzch – dosłownie, i nie byłam w stanie złapać oddechu. Jacek patrzył na mnie coraz bardziej przerażony. Przypominałam potwora. Resztką sił zadzwoniłam do przyjaciółki lekarki i zapytałam, co mam robić. Kazała natychmiast jechać do najbliższego szpitala – zrelacjonowała gwiazda.

Gdy dotarła do placówki, została haniebnie potraktowana przez recepcjonistkę, która wzięła ją za alkoholiczkę.

Pani w okienku wzięła mnie chyba za pijaczkę-menelkę, bo zapytała: „Czego znowu?!”. Resztkami sił wyjęłam z torebki dowód osobisty. Natychmiast zjawił się lekarz – Bursztynowicz kontynuowała swoją relację.

Na szczęście aktorkę udało się uratować dzięki szybkiej interwencji lekarza. Choć czuła się fatalnie, myślała tylko o jednym: udało się jej przeżyć wstrząs anafilaktyczny.

Dostałam kilka zastrzyków, kroplówkę i zasnęłam. Kiedy się obudziłam, opuchnięta i z rozmazanym makijażem, nadal wyglądałam tragicznie. Ale żyłam! Od tamtej pory noszę przy sobie zastrzyk z adrenaliną – podsumowała ten wątek.

Macie równie nieprzyjemne wspomnienia związane ze służbą zdrowia?


Barbara Bursztynowicz – wiosenna ramówka TVP 2020

Barbara Bursztynowicz – wiosenna ramówka TVP 2020

Barbara Bursztynowicz – jesienna ramówka TVP 2022

Barbara Bursztynowicz – jesienna ramówka TVP 2022

Barbara Bursztynowicz i Jacek Bursztynowicz - Telekamery 2017

Barbara Bursztynowicz i Jacek Bursztynowicz - Telekamery 2017

Komentarze

 • Anka pisze:

  A ja jestem zaskoczona miłą obsługą, uśmiechem i wielka życzliwością Szpital w Jeleniej Górze

 • Anka pisze:

  A ja właśnie wróciłam ze szpitala i jestem mile zaskoczona miłą obsługą, uśmiechem i wielka życzliwością Szpital w Jeleniej Górze

 • Maria pisze:

  A ja byłam w szpitalu na zapalenie płuc w mieście Zabrze i byłam miło przyjęta na SOOR a później na oddział też miło i przyjemnie się mną zajęli ale są ludzie i ludziska 😱

  • Gość pisze:

   A ja również poszłam do szpitala miejskiego w Zabrzu z opuchnięta i czerwona twarzą bo wystąpiła alergia i mnie ratownik medyczny potraktował jak alkoholiczkę, tak jak Panią Bursztynowicz

 • pechowa pisze:

  Tylko w lutym miałam w ciągu 2 tygodni 4 operacje ( w Warszawie). Dwie z nich niekoniecznie potrzebne, bo to była sprawa wadliwej aparatury. W grudniu w innym już szpitalu kolejną, bo w pierwszym w pakiecie dostałam …..przepuklinę. Tu też mi „skopano” tę przepuklinę i efektu po niej nie ma za grosz. Jak myslicie czy przyjmą moją reklamację, a jeśli to wcześniej niż za rok ? Ani śmiać się ani płakać nie mam już siły.

  • Gość pisze:

   Przepuklina mogła się zrobić,jak ktoś nie przestrzegał zaleceń lekarskich .Jeśli chodzi o zabieg w okolicy jamy brzusznej.

 • Gość pisze:

  Pani na bramce to nie służba zdrowia tylko pani na bramce.

 • Gość pisze:

  To nie jest chamski komentarz z inwektywami i bluźnierstwami to jest konstruktywna opinia

 • Gośćdanuska pisze:

  Jeszcze jakie?niektórzy lekarze są okropni.

  • GośćIza pisze:

   Coraz więcej tych okropnych, przysięgę Hipokratesa mają w ….poważaniu o brak kultury coraz częściej.

 • Gość pisze:

  Po co ten odgrzewany kotlet czy chce o sobie przypomnieć aktorskim życiu nie osiągnęła poza rolą w klanie

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×