Kim jest babcia Joanny Opozdy, która brała udział w rodzinnej awanturze? To wysoko postawiona działaczka PiS

Joanna Opozda

Joanna Opozda

W rodzinnym domu Joanny Opozdy doszło do karczemnej awantury, podczas której padły strzały. Udział w niej wzięli rodzice aktorki, Antek Królikowski, a także jej babcia. Kim jest kobieta? Okazało się, że pracuje w strukturach partii rządzącej.

Antek Królikowski w minioną sobotę uczestniczył w rodzinnej awanturze, jaka rozegrała się w domu należącym do jego teściów. Aktor udał się na miejsce razem z matką Joanny Opozdy, by pomóc w wynoszeniu jej osobistych rzeczy. Na miejscu bowiem zamieszkał jej mąż z nową partnerką. Niestety pomiędzy członkami rodzinny doszło do karczemnej awantury, podczas której padły nawet strzały. Zarówno teść Antka, jak i sam aktor nagrywali telefonami komórkowymi całe zajście, a wszystko, co zarejestrowali, trafiło do sieci.

Mąż Joanny po tym, jak emocje nieco opadły zdecydował się opowiedzieć o wszystkim swoim fanom. Zamieścił obszerną relację i wspomniał też o interwencji policji. Miał za złe funkcjonariuszom, że nie zatrzymali jego teścia. Po tym jak ojciec aktorki oddał strzał, mundurowi zdecydowali się zabezpieczyć jego broń i poddać ją ekspertyzie.

Mieliśmy trzy interwencje w dzielnicy zdrojowej w Busku-Zdroju. Dotyczyły one konfliktu rodzinnego na tle majątkowym. Ostatnia, trzecia, interwencja zgłoszona przez firmę ochroniarską, dotyczyła tego, że słychać było strzał. Na miejsce pojechali policjanci, którzy zastali broń czarnoprochową, z której najprawdopodobniej oddano strzał – mówił rzecznik tamtejszej policji w rozmowie z „Super Expressem”.

Kim jest babcia Joanny Opozdy?

Na miejscu rodzinnej awantury w Busku-Zdroju pojawili się nie tylko Antek i jego teściowie, ale także siostra Joanny i jej babcia. Na jednym z nagrań słychać, jak przed oddanym strzałem ojciec aktorki krzyczy do swojej matki, by ta odsunęła się od zamkniętych drzwi. Można się domyślać, że mężczyzna może liczyć na wsparcie swojej mamy.

Okazuje się, że babcia Joanny Opozdy pełni ważną funkcję publiczną i jest znana w ich rodzinnym mieście. Maria Opozda od 2017 roku zasiada wśród struktur PiS w Busku-Zdroju. Kobieta jest sekretarzem tamtejszego oddziału partii rządzącej.

Nagranie, na którym widać babcię aktorki i jej męża opublikował w sieci teść Antka Królikowskiego. Widać, że kobieta tak samo jak jej syn nie jest zadowolona z wizyty rodziny.


Antek Królikowski o strzelaninie z udziałem teścia

Antek Królikowski o strzelaninie z udziałem teścia

Antek Królikowski o strzelaninie z udziałem teścia

Antek Królikowski o strzelaninie z udziałem teścia

Antek Królikowski o strzelaninie z udziałem teścia

Antek Królikowski o strzelaninie z udziałem teścia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×