Gwiazdy wstrząśnięte atakiem na prezydenta Gdańska! Instagram tonie w poruszających wpisach: „Ludzie dokąd do wszystko zmierza?”

Gwiazdy o ataku na Pawła Adamowicza

Gwiazdy o ataku na Pawła Adamowicza

Gwiazdy komentują atak nożownika na prezydenta Gdańska

Małgorzata Rozenek, Katarzyna Skrzynecka, Dominika Gawęda, Julia Kamińska… Wstrząśnięte gwiazdy o brutalnym ataku szalonego nożownika na Pawła Adamowicza. 27-letni mężczyzna wtargnął na scenę, na której podczas symbolicznego światełka do nieba zadał prezydentowi Gdańska kilka ran w brzuch nożem.

Dzisiejszy atak nożownika w Gdańsku wywołał ogromne poruszenie wśród Polaków. Niestety brutalna napaść na prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza, przerwała huczne świętowanie 27 Finału WOŚP. Podczas Światełka do nieba 27-letni napastnik wtargnął z nożem na gdańską scenę, na której kilka razy ranił prezydenta w brzuch. Incydent jest obecnie komentowany przez wszystkie media, o modlitwę za życie Pawła Adamowicza proszą znani politycy, w tym prezydent Andrzej Duda.

Brutalny atak nożownika w Gdańsku skomentowała także Małgorzata Rozenek, która w dniu dzisiejszym bardzo czynnie wspierała orkiestrę Jurka Owsiaka. Małgosia wraz z Radosławem i synami dopingowali orkiestrze ze sztabu głównego pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Wcześniej gwiazda TVN-u wraz z Radosławem przekazali na aukcję fundacji plecaki, które używali podczas programu Azja Express. Małgosia wróciła do domu i natychmiast postanowiła wyrazić swoją opinie na temat tragicznych wydarzeń w Gdańsku:

Wróciliśmy do domu, po wspaniałym dniu, pełnym uśmiechów, radości i solidarności. 27 finał @fundacjawosp po raz kolejny zjednoczył Polaków. Położyliśmy chłopców spać (bo jutro szkoła), sami tez już w łóżku, włączamy @tvn24.pl i szok. Ludzie dokąd do wszystko zmierza? Gdzie ten hejt, nienawiść nas zabierze?! Panie Prezydencie nasze myśli i modlitwy kierujemy do Pana.

Małgorzata Rozenek trzy lata temu była w Nicei, w trakcie brutalnego zamachu, w którym zginęły dwie Polki, zatem obecne wydarzenie w Polsce jest dla niej szczególnie dotkliwe. Atak na Pawła Adamowicza komentują również inne gwiazdy polskiego show biznesu. Swój komentarz udostępniła między innymi Katarzyna Skrzynecka:

Smutek, koszmar i przerażenie … Oglądam TVN24 … jakim nienawistnym psycholem i swołoczą trzeba być , by wybrać sobie tak szlachetną i pokojową okoliczność jak Finał WOŚP Światełko do Nieba, na publiczny akt bestialstwa – atak na scenie nożem na Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza… Pan Prezydent walczy o życie w szpitalu….

Nigdy nie zgadzałam się z prawem, które odpuszcza najwyższe i wysokie wymiary kar zwyrodnialcom, „ze względu na chorobę psychiczną” !!!! Jeśli psychol jest zbrodniarzem – winien być karany równym prawem z każdym innym człowiekiem, lub wręcz eksterminowany. Nie mam wyrozumiałości dla zwyrodnialstwa.
A fakt, że taka tragedia wydarza się w Polsce, świadczy o przerażającej eskalacji społecznej nienawiści i agresji ….
Smutek. Żal. Trwoga.
Panu Prezydentowi Gdańska z całego serca życzę uratowania życia i zdrowia.
Zamilknę w social mediach. Tak dyktuje serce.

View this post on Instagram

???? smutek, koszmar i przerażenie … Oglądam TVN24 … jakim nienawistnym psycholem lub jak najbardziej poczytalną zwyrodniałą swołoczą trzeba być , by wybrać sobie tak szlachetną i pokojową okoliczność jak Finał WOŚP Światełko do Nieba, na publiczny akt bestialstwa – atak na scenie nożem na Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza… Pan Prezydent walczy o życie w szpitalu…. … … Nigdy nie zgadzałam się z prawem, które odpuszcza najwyższe i wysokie wymiary kar zwyrodnialcom, choćby "ze względu na chorobę psychiczną" !!!! Jeśli psychol jest zbrodniarzem – winien być karany równym prawem z każdym innym człowiekiem. Znajdą się zaraz lobby, które będą próbować tłumaczyć motywy lub zasłaniać go niepoczytalnością… Zwyrodnialców i patologicznych bandytów powinno się eksterminować. Nie mam wyrozumiałosci dla zwyrodnialstwa. A fakt, że taka tragedia wydarza się w Polsce, świadczy o przerażającej eskalacji społecznej nienawiści i agresji …. Smutek. Żal. Trwoga. Panu Prezydentowi Gdańska z całego serca życzę uratowania życia i zdrowia. Zamilknę w social mediach. Tak dyktuje serce. #tvn24 #przerażające #smutek#otchłań

A post shared by Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka) on

Zespół Blue Café, który występował przed gdańską publicznością w chwili ataku na Pawła Adamowicza, napisał:

Z wielkim bólem umieszczamy ten wpis… Brakuje słów aby opisać to co się dzisiaj wydarzyło. Prezydentowi Gdańska Pawłowi Adamowiczowi z całego serca życzymy powrotu do zdrowia… Blue Cafe

Z wielkim bólem umieszczamy ten wpis… Brakuje słów aby opisać to co się dzisiaj wydarzyło. Prezydentowi Gdańska Pawłowi Adamowiczowi z całego serca życzymy powrotu do zdrowia… Blue Cafe

Opublikowany przez Blue Café Niedziela, 13 stycznia 2019

Wstrząśnięty całym zdarzeniem jest również Krzysztof Ibisz:

Paweł Adamowicz Prezydent Gdańska walczy o życie. Nie dajmy zwyciężać złu!!! „Spisane będą czyny i rozmowy”. Czesław Miłosz. Marzy mi się naród szczęśliwy, dostatni i bez podziałów. Bez przemocy. Bez nienawiści. Myślami jestem przy Prezydencie Pawle Adamowiczu, jego rodzinie, dzieciach.

View this post on Instagram

Paweł Adamowicz Prezydent Gdańska walczy o życie. Nie dajmy zwyciężać złu!!! „ Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta. Możesz go zabić – narodzi się nowy . Spisane będą czyny i rozmowy”. /Czesław Miłosz/. Marzy mi się naród szczęśliwy, dostatni i bez podziałów. Bez przemocy. Bez nienawiści. Myślami jestem przy Prezydencie Pawle Adamowiczu, jego rodzinie, dzieciach. #zbrodnia #nienawiść #nigdywiecej

A post shared by Krzysztof Ibisz Official (@krzysztof_ibisz_official) on

Katarzyna Kolenda-Zaleska zaznaczyła, że nie ma słów, którymi mogłaby skomentować bestialski atak nożownika na prezydenta Gdańska:

Wstrząsające. Brak słów ale nadzieja wciąż jest.

Julia Kamińska odniosła się do całej afery w odpowiedzi na komentarz jednej ze swoich fanek, który został opublikowany pod jej zdjęciem z WOŚP:

Pani Julio, słyszała Pani o ataku na prezydenta Pani miasta, Pawła Adamowicza?

Tak, właśnie włączyłam telewizor, jestem zdruzgotana. Straszne jest to, że w tym wyjątkowym dniu zamiast myśleć i mówić o tym co nas cudownie łączy, czyli o finale WOŚP, musimy myśleć i mówić o tym straszliwym akcie nienawiści. Mam nadzieję, że Pan Prezydent szybko wróci do zdrowia.

Marzena Rogalska zaapelowała do internautów o nieczytanie hejterskich komentarzy pod adresem brutalnej napaści na Pawła Adamowicza:

Wstrząsające. Po prostu brak słów… Wspieram całym sercem Pana Prezydenta oraz jego rodzinę. Wierzę w to, że wyzdrowieje.I proszę ze wszystkich sił – nie czytajcie hejterskich komentarzy w internecie.

Wszyscy czekają na wieści ze szpitala w Gdańsku o stanie zdrowia Pawła Adamowicza, który obecnie jest operowany.

Kto zaatakował prezydenta Gdańska? Zamachowiec to „Stefan Miłosz”. Zobacz zdjęcia z zatrzymania zamachowca

Z OSTATNIEJ CHWILI: Prezydent Gdańska zaatakowany przez nożownika podczas Światełka do nieba WOŚP!

Bez tajemniczej „Dzidzi” nie byłoby WOŚP! Kim jest żona Jurka Owsiaka?


Małgorzata Rozenek o ataku na prezydenta Gdańska

Małgorzata Rozenek o ataku na prezydenta Gdańska

Zdjęcia z ataku na prezydenta Gdańska na WOŚP

Zdjęcia z ataku na prezydenta Gdańska na WOŚP

Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska, w trakcie reanimacji

Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska, w trakcie reanimacji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×