Ashley Graham urodziła bliźnięta! Przed porodem pokazała odważne zdjęcie gigantycznego brzuszka

Ashley Graham urodziła bliźnięta

Ashley Graham urodziła bliźnięta

Ashley Graham urodziła. Modelka plus size pochwaliła się w sieci szczęśliwą nowiną. Co napisała w komunikacie?

Ashley Graham od wielu lat odnajduje się modelingu. Gwiazda pomimo tego, że nie może pochwalić się smukłą talią i nogami aż do nieba, to nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Jest jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek plus size na świecie. Regularnie bierze udział w kolejnych pokazach i sesjach zdjęciowych. Nie ma żadnych oporów przed tym, żeby pokazywać swoje ciało. Często możemy ją zobaczyć, jak prezentuje bieliznę, czy stroje kąpielowe.

Gwiazda wspaniale spełnia się też w życiu prywatnym. Od kilku lat jest szczęśliwą żoną Justina Ervina. Para na początku 2020 roku powitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Gdy tylko dowiedzieli się, że ich synek Isaack pojawi się na świecie, podzielili się w mediach szczęśliwą nowiną.

Dziewięć lat temu poślubiłam miłość mojego życia. To była najlepsza podróż z moją ulubioną osobą na świecie! Dzisiaj czujemy się tak błogosławieni, wdzięczni i podekscytowani, że możemy świętować wraz POWIĘKSZENIE RODZINY! Szczęśliwej rocznicy, @mrjustinervin Życie jest jeszcze lepsze!

Ashley Graham poinformowała o drugiej ciąży

Ashley Graham latem poinformowała swoich fanów, że razem z mężem oczekują narodzin drugiego dziecka. Modelka dodała wówczas na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pokazała sporych już rozmiarów krągłości.

Ostatni rok był pełen drobnych niespodzianek, wielkich smutków, początków i nowych historii. Właśnie zaczynam przetwarzać i celebrować, co ten następny rozdział oznacza dla nas.

Pod postem doczekała się mnóstwa gratulacji od fanów, którzy nie szczędzili jej ciepłych słów.

Ashley Graham urodziła bliźnięta

Od momentu ogłoszenia szczęśliwej nowiny przyszła mama już nie ukrywała swojego stanu. Chętnie publikowała nowe zdjęcia i pochwaliła się nawet nagraniem z badania USG. Dowiedziała się wtedy, że zostanie mamą bliźniąt. Lekarka poinformowała ją, że na świat przyjdzie dwóch chłopców, co wywołało niepohamowaną radość przyszłych rodziców.

Teraz chłopcy są już na świecie, o czym modelka poinformowała w social mediach. Tuz przed porodem dodała odważne zdjęcie krągłości ciążowych.

Na Instagramie gwiazdy pojawił się oficjalny komunikat w sprawie narodzin synów. Modelka urodziła w piątek rano w domu. Napisała, że wszystko odbyło się bez komplikacji. Teraz potrzebuje czasu, żeby dojść do siebie, ale obiecała też, że już wkrótce podzieli się z fanami swoim szczęściem. Gratulujemy!

 


Ashley Graham urodziła bliźnięta

Ashley Graham urodziła bliźnięta

Ashley Graham jest w drugiej ciąży

Ashley Graham jest w drugiej ciąży

Ashley Graham w ciąży

Ashley Graham w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×