Szukaj

Syn Krzysztofa Krawczyka wkracza na scenę! Za chwilę będzie o nim głośno. Wiemy, co szykuje

Krzysztof Krawczyk

Krzysztof Krawczyk

Syn Krzysztofa Krawczyka chciałby zastąpić go na scenie. Wszystko po to, by zyskać uznanie w oczach ojca, jednak czy ten będzie w stanie powierzyć mu tak odpowiedzialne zadanie?

Krzysztof Krawczyk to artysta znany przez wszystkich Polaków. Wokalista i muzyk występuje na scenie już od ponad 55 lat. Otrzymał przez ten czas wiele nagród i wyróżnień. Jego popularność sięga także poza granice naszego kraju, o czym świadczy, chociażby nadanie mu tytułu honorowego obywatela Indianapolis. Był trzykrotnie żonaty. Jego obecną żoną jest Ewa Krawczyk. Ma również syna, ze związku z Haliną Żytkowiak. Jedynak ma muzyczny talent i pragnie iść w ślady ojca.

Kim jest syn Krzysztofa Krawczyka?

Krzysztof Igor Krawczyk jest podopiecznym Stowarzyszenia Studia Integracji, które prowadzi Krzysztof Cwynar. W sieci można natrafić na nagrania, na których junior wykonuje covery polskich oraz zagranicznych przebojów. Wyróżnia się mocnym głosem o ciepłej barwie.

Dzieciństwo spędził z mamą w Stanach. Miał marzenia związane z muzyką, jednak w ich spełnieniu przeszkodził wypadek samochodowy, do którego doszło w 1988 r. Choć przeżył, to lekarze zdiagnozowali u niego padaczkę. To był początek jego problemów.

Ma za sobą nieudane małżeństwo. W 2018 roku planował występ na festiwalu piosenki w Opolu podczas koncertu z okazji jubileuszu ojca. Jednak ostatecznie nie pojawił się na scenie. Jego szansą na rozwój kariery miała być płyta nagrana wspólnie z Krawczykiem.

Czy Krzysztof Krawczyk junior zastąpi seniora na scenie?

Jakiś czas temu w internecie pojawiło się ogłoszenie menadżera muzyka o tym, że szuka następcy artysty. Media spekulowały na temat zakończenia kariery Krawczyka z powodu kłopotów zdrowotnych. Jednak powód był zupełnie inny.

Powstaje musical i film fabularny o artyście i potrzebny jest ktoś, kto wcieli się w tę rolę – wyjaśnił Andrzej Kosmala.

Wieści te ogromnie ucieszyły syna Krzysztofa, który z wielką ochotą podejmie się tego wyzwania. Tym bardziej że ojciec również jest przekonany o jego talencie.

Ojciec widział jeden z jego koncertów, miał łzy w oczach i gratulował mu za kulisami – mówi Cywnar w rozmowie z Na żywo.

Junior z niecierpliwością czeka na propozycję, wie, że może mu to pomoc zdobyć uznanie piosenkarza.

On bardzo by chciał zostać odtwórcą tej roli. Pragnie zobaczyć uznanie w oczach ojca. Zawsze o tym marzył, a teraz nadarza się świetna okazja – dodaje mentor.

Młody Krawczyk wciąż czeka na kontakt ze strony ojca.

Tata często nie odbiera telefonu. Kocham go i za nim tęsknie. Jeśli zaprosi mnie do współpracy, będę najszczęśliwszy na świecie. Zaśpiewać w musicalu o nim, nawet w chórkach, to już coś – mówi Krzysztof junior w „Na żywo”.

Trzymamy kciuki za spełnienie tych artystycznych marzeń.


Krzysztof Krawczyk z synem

Krzysztof Krawczyk z synem

Krzysztof Krawczyk wielki powrót

Krzysztof Krawczyk wielki powrót

Krzysztof Krawczyk - Opole 2018

Krzysztof Krawczyk - Opole 2018

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×