Szukaj

Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek rozstali się? Plotki przybrały na sile. Wystarczyło jedno zdjęcie

Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek

Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek

Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek przechodzą przez poważny kryzys? Najnowsze zdjęcia WAG wzbudziły podejrzenie wśród czujnych fanów.

Arkadiusz Milik poznał Jessicę Ziółek przez przypadek w centrum handlowym. Podszedł do nieznajomej wówczas dziewczyny i poprosił ją o numer telefonu. Od tego momentu zaczęli się spotykać, a ich uczucie przybierało na sile z każdym dniem. W 2019 roku piłkarz postanowił się jej oświadczyć.

Para wybrała się na romantyczne wakacje do Grecji. Milik przygotował dla Ziółek niespodziankę — oświadczył się jej na pomoście pośród rozpalonych lampionów. O zaręczynach zakochani poinformowali w social mediach. Ziółek wkleiła zdjęcie z tego szczególnego dnia oraz fotografię pierścionka:

Jest taki dzień, gdy nadchodzi chwila, która otwiera nowy rozdział. Wydawałoby się, że ona niewiele już zmieni, bo przecież dowody miłości, które wzajemnie sobie dawaliśmy przez lata stanowią wystarczającą przysięgę. Jest taka chwila, na którą czeka każda z nas. Moja nadeszła AREK love you.

Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek rozstali się?

Wydawało się, że ślub zakochanej pary jest tylko kwestią czasu. Czy aby na pewno? Arkadiusz Milik, który na co dzień gra w SSC Napoli, noc sylwestrową spędził we Włoszech. Z kolei jego ukochana już od dwóch miesięcy przebywa w Polsce, o czym informuje internautów na Instagramie.

Ziółek jest aktywna w social mediach. Wśród postów, które udostępnia, na próżno jednak szukać zdjęć, na których pojawia się z narzeczonym. Zamiast nich Jessica pokazuje stylizacje i chwali się kolejnymi metamorfozami. Pod koniec roku zdradziła, że bardzo szybko schudła i zrzuciła aż dziewięć kilogramów:

Przyznaję — mało jadłam, więcej białka, praktycznie w ogóle węglowodanów. Miałam bardzo dużo stresów w ostatnim czasie, to też wiele zmieniło… — komentowała swoją przemianę.

Co ciekawe na żadnej z nowych fotografii Jessiki nie widać pierścionka zaręczynowego. Chociaż chwali się przepięknymi stylizacjami, na próżno szukać na zdjęciu symbolu miłości, jaki otrzymała od Arka.

Czyżby para przechodziła poważny kryzys? Na ten moment sami zainteresowani nie wypowiedzieli się na ten temat. W mediach zaczęły się pojawiać plotki o ich rozstaniu.


Jessica Ziółek przestała nosić pierścionek zaręczynowy

Jessica Ziółek przestała nosić pierścionek zaręczynowy

Jessica Ziółek przestała nosić pierścionek zaręczynowy

Jessica Ziółek przestała nosić pierścionek zaręczynowy

Arkadiusz Milik oświadczył się Jessice Ziółek

Arkadiusz Milik oświadczył się Jessice Ziółek

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×