Szukaj

Szykuje się kolejny ślub w polskim show-biznesie! Znany przystojniak po królewsku oświadczył się swojej ślicznej dziewczynie!

Arkadiusz Milik oświadczył się Jessice Ziółek! Para pokazała zdjęcia z zaręczyn, dumna WAG pochwaliła się swoim pierścionkiem. Gratulacjom nie ma końca.
Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek zaręczyny

Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek zaręczyny

W samym czerwcu aż trzech polskich kadrowiczów wzięło ślub: Krzysztof Piątek, Piotr Zieliński oraz Przemysław Frankowski. Okazuje się , że do grona zacnych nowożeńców już niebawem dołączy kolejny piłkarz reprezentacji Polski. Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek poinformowali świat, że właśnie się zaręczyli. Napastnik SSC Napoli i jego partnerka wkleili romantyczne zdjęcia na swoich profilach.

25-letni Milik od kilku lat jest związany z Ziółek, którą poznał przez przypadek w centrum handlowym. Piłkarz wówczas podszedł do nieznajomej dziewczyny i poprosił ją o numer telefonu. Tak niewinnie zaczęła się wielka miłość pary. Sportowiec na swoje oświadczyny wybrał romantyczną Grecję, właśnie tam zabrał ukochaną partnerkę na wakacje. Kadrowicz wybrał także piękną scenerię – oświadczył się Jessice na pomoście pośród rozpalonych lampionów i z wyjątkowym widokiem na wybrzeże:

Powiedziała: Tak! – napisał dumny Milik.

Na dłuższy wpis zdecydowała się Ziółek, która wkleiła zdjęcie z oświadczyn oraz fotografię pierścionka zaręczynowego:

Jest taki dzień, gdy nadchodzi chwila, która otwiera nowy rozdział. Wydawałoby się, że ona niewiele już zmieni, bo przecież dowody miłości, które wzajemnie sobie dawaliśmy przez lata stanowią wystarczającą przysięgę. Jest taka chwila, na którą czeka każda z nas. Moja nadeszła AREK love you.

Arek i Jessica otrzymali już mnóstwo gratulacji. Pod fotkami pojawiły się życzenia od fanów oraz polskich WAGs, między od Anny Lewandowskiej oraz Anny Peszko. My również dołączamy się do wszystkich serdeczności.

Zobacz: Krzysztof Piątek pochwalił się zdjęciem z podróży poślubnej! Zabrał piękną żonę do raju!

Zobacz: Był ślub? Julia Wieniawa w białej ślubnej wywołała poruszenie na środku ulicy! I jeszcze ten komentarz: “Było cudnie”

Zobacz: Krzysztof Piątek zabrał piękną żonę w luksusową podróż poślubną! Wesele to przy tym nic!


Arkadiusz Milik oświadczył się Jessice Ziółek

Arkadiusz Milik oświadczył się Jessice Ziółek

Arkadiusz Milik oświadczył się Jessice Ziółek

Arkadiusz Milik oświadczył się Jessice Ziółek

Arek Milik i Jessica Ziółek - Walentynki 2019

Arek Milik i Jessica Ziółek - Walentynki 2019

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×