Arek Kłusowski brutalnie wyśmiał wręczenie nagrody Edycie Górniak. Długo nie czekał na ripostę diwy

Edyta Górniak i Arek Kłusowski

Edyta Górniak i Arek Kłusowski

Arek Kłusowski zaczepił Edytę Górniak. Szybko doczekał się odpowiedzi. Jak potoczyła się ich wymiana zdań?

Dziennikarz Adrian Nychnerewicz wręczył Edycie Górniak nagrodę za hit 30-lecia Super Expressu, jakim okazał się  przebój Jestem kobietą. Pochwalił się tym na Instagramie. Zamieścił tam fotkę, na której całuje diwę w policzek. Opatrzył ją komentarzem z gratulacjami. Napisał m.in.:

Całusy zasłużone. Kilka dni temu miałem okazję wręczyć Edycie Górniak nagrodę za hit 30-lecia „Super Expressu”, którym została jej piosenka „Jestem kobietą”. Gratki!

Edyta odwdzięczyła mu się za miłe słowa w komentarzu dodanym pod wpisem:

Dziękuję za bezinteresowną życzliwość. I dojrzałą postawę w obecnych czasach. Bo te, bezwzględnie weryfikują wszystkich. Cieszę się zawsze na każde spotkanie.

Opinie w komentarzach pod zdjęciem były różnorakie. Część osób gratulowała Górniak. Jeszcze inni – krytycznie odnieśli się do wyróżnienia jej.

Arek Kłusowski zaczepił Edytę Górniak. Co z tego wynikło?

Wśród tych, którym nie bardzo spodobało się nagrodzenie Górniak, znalazł się piosenkarz i tekściarz, autor utworów na nową płytę Julii Wieniawy – Arek Kłusowski. Dodał następujący komentarz:

Kurde… nagroda? Adrianek… chyba biologiczna bzdura roku.

Wpis był oczywiście nawiązaniem do tego, że piosenkarka została nominowana do Biologicznej Bzdury Roku za wypowiedź na temat maseczek.

Ku zaskoczeniu wszystkich – nagroda jednak za muzykę – Nychnerewicz zareagował na opinię Arka, stając w obronie Górniak.

Piosenkarz pozostał nieubłagany. W dalszym komentarzu napisał, że nagrodę powinien dostać ktoś inny. Kto?

Oczywiście „Jestem kobietą” to niewątpliwe szlagier i świetny numer.. nagroda za stworzenie tego utworu powinna powędrować w ręce Wojtka Olszaka – kompozytora i Jacka Cygana – świetnego tekściarza. Wielkie brawa dla Panów.

Na tę wypowiedź Kłusowskiego zareagowała sama Edyta. Odpowiedziała mu:

Życzę Ci jakiejkolwiek nagrody przyznawanej przez Ludzi.

Na co ten odpisał jej:

 A ja szybkiego powrotu do zdrowia!

Zdrowia już wcześniej pożyczył Górniak Jakub Żulczyk, o którego potyczkach z tą piosenkarką pisaliśmy już wczoraj.

Magda Sowa staje w obronie Edyty Górniak

Pod wpisem Kłusowskiego głos zabrała też Magdalena Sowa – wieloletnia asystentka Edyty, która niedawno zakończyła współpracę z Małgorzatą Rozenek:

Wydaje mi się, że w 2019 roku Twoja debiutancka płyta (przepraszam z góry za bezpośrednie przejście na „Ty”) wylądowała w moich rękach, gdyż wysłałeś ją Edycie do przesłuchania. Jak rozumiem została do Niej dostarczona (z Twoją osobistą dedykacją) dlatego, że liczyła się dla Ciebie Edyta i Jej Twórczość, a Jej opinia o Twoich utworach była dla Ciebie ważna. Co się zmieniło? – Magdalena zaczęła swój wpis.

W dalszej części odpowiedziała na wcześniej zadane pytanie:

To, że człowiek ma inne poglądy, nagle nie spowodowało to, że został mu odebrany talent, głos czy charyzma. Bo wtedy liczyły się to dla Ciebie zapewne wyżej wymienione przeze mnie atuty. Raczej nie zależało Ci na przyjaźni z Artystką. Utwór „Jestem kobietą ” był niewątpliwym hitem, i z tego co pamiętam zaśpiewała go Edyta Górniak a nie Jacek Cygan czy Wojtek Olszak. Dzięki głosom czytelników gazety dla, której pracuje Adrian został on wybrany hitem 30lecia, ot takie prawo ludu, dla którego liczy się talent.

Niestety, Arek nie odpowiedział jeszcze na tę opinię.


Sprzeczka Edyty Górniak i Arka Kłusowskiego

Sprzeczka Edyty Górniak i Arka Kłusowskiego

Magda Sowa stanęła w obronie Edyty Górniak

Magda Sowa stanęła w obronie Edyty Górniak

Edyta Górniak i Adrian Nychnerewicz

Edyta Górniak i Adrian Nychnerewicz

Komentarze

 • Gość pisze:

  A Aro to ile nagród dostał? Ile jego przebojów było na liście? Od lat próbuje się promować i słabo to mu idzie. Talentem nic nie zdziałał (jeśli go ma) to próbuje inaczej zaistnieć zgodnie z zasadą „nie ważne co ale ważne by mówili”

  • Gaba pisze:

   A ile ma edzia hitow????? Jesrem kobieta tez znany jedynie no byla eurowizja. Pieje wyje brzydki glos i tyle.

 • Julia Szwałek pisze:

  Edyta Górniak jest i będzie gwiazdą muzyczną przez całe swoje życie artystyczne. To co osiągneła na scenie muzycznej nikt Jej tego talentu pięknego wokalu nie odbieże. Fani doceniają Edytę jako profesjonalną artystkę przez całą ksarierę w pracy na scenie jako Diwe.

  • GośćMariusz pisze:

   Pamietaj, piszesz do inteligentnych ludzi, a nie do stada baranów, więc słowo „gwiazda” zamień na „upadła gwiazda”. I błagam cię, miej opamiętanie dla swoich słów i nie nazywaj Górniaczkowej diwą. Diwą została okrzyknieta międzynarodowej sławy śpiewaczka operowa, primadonna stulecia, la divina MARIA CALLAS, śpiewająca SOPRANEM, kompozycje KOLORATUROWE. Górniaczkowa jakby zawyła fragment jakiejkolwiek opery Callas, to by ją musieli reanimować.

  • Gaba pisze:

   Jaka gwiazda jaki dorobek ludzie oprocz jestem kobieta nie ma zadnego hitu a wspomniany utwor by tez nie byl gdyby nie eurowizja i zrobilo sie glosno..

 • kolejny raz pisze:

  Jestem, jestem łanią zapędzoną w knieje.. słychać psów szczekanie! źle się, źle się dzieje… szklane oko gdy mnie dostrzeże, kula w inny wymiar mnie zabierze… polowanie trwa.

 • Leon pisze:

  Odezwał się człowieczek, który walił w pieluchę, kiedy Edyta to śpiewała na Eurowizji.

  • Marta pisze:

   Nie. Ale moja córeczka „waliła w pieluchę”, gdy to coś wzięło się za PROFANOWANIE piosenek Whitney Houston.

 • Gość pisze:

  Gorniak to diva i legenda. Wystarczy spojrzeć na typa, odrazu widać że coś z nim nie tak .

  • GośćHiszpan pisze:

   Diwą była wspaniała legenda – Maria Callas. A pani Gumiak może siebie nazywać jak chce. Kto jej zabroni?

  • Gość pisze:

   Masz racje. Ten gość to nikt…..zarabiający na rozgłosie. Żenujące w jakim kierunki idą te artykuly

  • Polka pisze:

   Do GośćHiszpan@ To nie Pani GÓRNIAK nazwała siebie divą, ale inni wydali o Niej taką opinie, jest też nazywana polską Whitney Houston, bo głos ma jak dzwon.

 • 123 pisze:

  po co te komentarze na temat tych ludzi przeciez to jest towarzystwo wzajemnych adoracji

 • Alexa pisze:

  Edyta nie kompromituj się, bo robisz z siebie tylko pośmiewisko. Nie jesteś żadną diwą,miernotą rozkapryszonym skorpionem.

 • Gośćkasia pisze:

  Wszyscy jej zazdroszcza,talentu iciezkiej pracy,pokazcie sami co potrawicie

  • GośćAdamiec pisze:

   Ciężkiej pracy… człowieku, ale mnie rozbawiłaś. Ciężko to zapiernicza np. Justyna Steczkowska, od 30 lat, kobieta – rakieta. Piszesz o talencie… Wiesz ilu utalentowanych ludzi stąpa po polskiej ziemii? A ty się rozwodzisz nad jednym zmarnowanym talentem… Lepiej nie trać czasu na obronę osoby, która nie jest tego warta. Wiesz, kim dla niej jesteś? Cyfrą w statystykach.

  • Gość pisze:

   I z tym Polacy mają duży problem…

  • Gość pisze:

   Do GośćAdamiec@ Skała głosu Edyty pozostaje poza zasięgiem, dla jakiejkolwiek artystki w ojczyźnie i to jest bezdyskusyjne. Jusia jest pracowita, ale…

  • @ Gość z 11 grudnia 2021 o 00:45 pisze:

   Sorry, ale niezręcznie się to czyta. Kto cię tak opętał? A może ty po prostu jesteś tak strasznie nie obyta muzycznie i prymitywna? Pisz sobie te swoje dyrdymały do Górniak, a nas na Jastrzębiu oszczędź.

 • Gość pisze:

  Ale jesteście godnie pożałowania,czym możecie się pochwalić ????!!!hmmm oczywiście właśnie takimi zerowymi komentarzami , jesteście po stokroć gorsi od osoby która szkalujecie,ale was takie opinię nie ruszają jesteście ponadto…..czy moja pisownia też komuś nie pasi , i wiecie nie obchodzi ……Edyto Gratulację…….

  • Julita pisze:

   Jeśli EG szuka pochwał pod swoim adresem, to znajdzie ich pod dostatkiem na swoim IG. Na swoim IG jest panem, władcą i moderatorem. I tego się trzymajmy, ok? A tak na marginesie, dlaczego składasz gratulacje EG na Jastrzębiu? Trochę to creepy.

  • Gość pisze:

   Pani Gumiak to by chciała ludziom zamknąć gęby. A ludzie chcieliby, żeby to pani Gumiak zamknęła gębę. Także tego… Może weź przekaż jej.

 • Czy ty to widzisz, czy się nie wstydzisz... pisze:

  …w mojch rękach…. No brawo pani Sowa.
  Niechcący potwierdziła pani to co się mówi o Górniak. Jej „pomoc” wschodzącym gwiazdom estrady wygląda właśnie tak. I jak taki samolubny, egoistyczny narcyz może zasiadać w fotelu jurorskim jakiegokolwiek programu promującego wschodzące gwiazdy? Czy znacie jakiegokolwiek artystę, którego by ta pani wzięła pod swoje skrzydła i pomogła z dala od fleszy reflektorów i kamer, ukształtowała, wypromowała?!

 • Gość pisze:

  A ileż to swoich przebojów ma Górniak. Mało, jak natyle lat pracy. Ja Jej nie chcę słuchać. Ani tego co mówi, ani kiedy śpiewa.

 • RADEMENES pisze:

  Sowa taka sama analfabetka jak jej chlebodawczyni. Nie do wiary, ile błędów ortograficznych można popełnić w tak krótkim tekście! A gdzie składnia?! Kolejna „persona” z wykształceniem podstawowym? To się nazywa przyciąganie.

 • GośćEwa pisze:

  A „nasza” narcyza jak zwykle o przeszłości… Bo przyszłości NIE MA! Że też zawsze znajdą się jakieś miernoty typu Sowa, które wyciągają do niej rękę. A ona i tak na koniec tą rękę ugryzie.

 • GośćRezi pisze:

  Nie ma dnia bez newsa o głupiej dzikusce. Jastrzębiu, dlaczego nie napiszesz o kimś mądrym, wartościowym? Ta pani nie potrzebuje większego rozgłosu. Już wszyscy ją poznali i wszyscy mają jej dość.

 • Gośc pisze:

  Głupek, bez przeboju

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×