Szukaj

Jaki kolor włosów ma syn Meghan i Harry’ego? Wyszedł na jaw kolejny rodzinny sekret

Meghan Markle i książę Harry opublikowali nowe zdjęcie Archiego Harrisona. Brytyjskie tabloidy niemal natychmiast dostrzegły szczegół, który niewidoczny jest na pierwszy rzut oka. Chodzi o kolor włosów noworodka.
Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry doczekali się pierwszego dziecka. W maju na świat przyszedł Archie Harrison, którego dumni rodzice przedstawili światu niecałe dwie doby po narodzinach. Od tego momentu małżonkowie nie pokazywali chłopczyka aż do minionej niedzieli. Z okazji Dnia Ojca celebrowanego w Anglii 16 czerwca, do sieci trafiło urocze zdjęcie Archiego, który obejmuje palec swojego taty. Fotografia rozczuliła królewskich fanów, a post w niecałą pierwszą godzinę po publikacji osiągnął milion polubień.

Zaskakujące jest to, że zdjęcie zostało opublikowane z sugestywnym filtrem. Zagraniczna prasa sugeruje, że wszystko przez rudy kolor włosów małego hrabi:

Kolor włosów Archiego został zamaskowany filtrem. Jeśli jednak przyjrzeć się uważnie, włosy Archiego przypominają włosy księcia Harry’ego, co oznacza, że w rodzinie królewskiej będzie kolejna ruda osoba.

Na ten moment rodzice nie skomentowali medialnych doniesień. Czy Archie rzeczywiście jest rudy? O tym królewscy fani będą mogli przekonać się w lipcu, wtedy właśnie odbędzie się chrzest chłopca.

Zobacz: Upokarzające sceny z Pałacu nigdy miały nie dostać się do mediów. Teraz wyszło na jaw, że Meghan Markle została upomniana przez Harry’ego!

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry przekazali wzruszającą wiadomość. Chodzi o ich syna Archiego Harrisona

Zobacz: Pałac Buckingham ma problem! Do sieci wyciekły niepublikowane zdjęcia ze ślubu Meghan Markle i księcia Harry’ego!


Śledzisz życie rodziny królewskiej?

×