Apoloniusz Tajner wziął cichy ślub! Wszystko wydało się podczas programu na żywo!

Apoloniusz Tajner

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec wzięli ślub. Para pobrała się z dala od mediów, a dowodem na to ma być obrączka, która od niedawna błyszczy na placu ojca Dominiki Tajner-Wiśniewskiej.

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec udowadniają, że w miłości wiek nie ma znaczenia. Chociaż zakochanych dzieli ponad 30 lat różnicy, parą są od ośmiu. Wkrótce ich rodzina się powiększy, ponieważ ukochana prezesa Polskiego Związku Narciarskiego podobno jest w ciąży:

Na razie para nie zdradza płci maleństwa. Apoloniusz nie ma w tej kwestii marzeń. Ma już parkę – syna Tomisława (36 l.) i córkę Dominikę (40 l.). Jest nawet dziadkiem 13-letniego Maksymiliana i 13-letniej Sary – informował Super Express. 

To niejedyne przełomowe wydarzenie w życiu pary. Prawdopodobnie Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec wzięli cichy ślub, na który zaprosili najbliższe osoby. Potwierdzeniem plotek mają być zdjęcia, na których można zobaczyć obrączkę lśniącą na palcu mężczyzny. Tajner pokazał ją podczas jednego z wywiadu, którego udzielił w TVP Sport. Podczas rozmowy tak gestykulował, że w pewnym momencie przed kamerą błysnął symbolem małżeństwa.

Czy para powiedziała sobie tak? Czekamy na oficjalne potwierdzenie plotek.

Kim jest Izabela Podolec? 

Izabela Podolec ma 29 lat. Jest więc 36 lat młodsza od swojego ukochanego. Pochodzi z województwa podkarpackiego, z miejscowości Jarosław. Na jej temat wiadomo niewiele. Ukochana Apoloniusza Tajnera prawie w ogóle nie udziela wywiadów, unikając zainteresowania kolorowej prasy.

Znana jest jednak historia poznana się pary. Izabela i Apoloniusz spotkali się w pociągu relacji Kraków – Warszawa osiem lat temu. Początkowo kobieta nie wiedziała, że siedzi w jednym przedziale ze znanym trenerem i działaczem sportowym.

Para po raz pierwszy oficjalnie zadebiutowała podczas Turnieju Czterech Skoczni w Innsbrucku na przełomie 2013 i 2014 roku. Trzy lata później pojawili się podczas Balu Mistrzów Sportu.

Zobacz: Syn Dominiki Tajner-Wiśniewski trafił do szpitala na OIOM! Nastolatek jest w bardzo ciężkim stanie!

Zobacz: Gdzie Dominika Tajner-Wiśniewska zamieszkała po rozstaniu się z Michałem? Wreszcie oficjalnie zabrała głos

Zobacz: Dominika Tajner-Wiśniewska dostała bana i wyżaliła się na Instagramie! Jej życie w ciągu chwili legło w gruzach!


Apoloniusz Tajner - obrączka

Apoloniusz Tajner - obrączka

Apoloniusz Tajner zostanie ojcem

Apoloniusz Tajner zostanie ojcem

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec

Apoloniusz Tajner i Izabela Podolec

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×