Tak wygląda apartament Blanki Lipińskiej po remoncie. Wcale nie jest tak czarno jak na wizualizacjach. Efekt końcowy nieco się różni

Mieszkanie Blanki Lipińskiej

Mieszkanie Blanki Lipińskiej

Blanka Lipińska już niedługo wprowadzi się do swojego nowego apartamentu. Prace remontowe nareszcie dobiegają końca. Pisarka pokazała efekt końcowy. Nie jest tak ciemno jak na zamieszczanych dotychczas wizualizacjach.

Blanka Lipińska zyskała rozpoznawalność za sprawą wydania powieści 365 dni. Bestsellerowy erotyk zapewnił gwieździe stabilne miejsce w show-biznesie. Na fali popularności 36-latka napisała jeszcze dwie książki, które są kontynuacją serii. Światło dziennie ujrzała również ekranizacja pierwszej z nich. Dwie kolejne pojawią się w najbliższych dwóch latach.

Pisarka oraz jej twórczość cieszą się ogromną popularnością. Niestety w głównej mierze są to negatywne opinie. Wielu zarzuca Blance promowanie kultury gwałtu. Najwyraźniej to nie zniechęca jej do pracy, a wręcz przeciwnie. Obecnie tworzy kolejny film – nienawiązujący do powieści –, który będzie opowiadał o relacji pisarki z gitarzystą zespołu rockowego. Czyżby chodziło o jej kilkumiesięczny związek z Baronem? Być może tego dowiemy się już wkrótce.

Mieszkanie Blanki Lipińskiej po remoncie

Lipińska swoje horrendalne wpływy przeznacza w głównej mierze na wakacje. Postanowiła także się ustabilizować i kupiła ogromny apartament. Od kilku miesięcy ona oraz jej architektka relacjonują, na jakim etapie jest remont. Niekiedy można odnieść wrażenie, jakby się oglądało reality show, w którym co jakiś czas następują zwroty akcji.

Pisarka wielokrotnie zaskakiwała swoimi szalonymi pomysłami, dotyczącymi wykończenia nowego gniazdka. Na początku chciała, aby panowała ciemność. W jej głowie zrodził się pomysł, by zabudować jedno z okien po to, aby czuć się jak w bunkrze. Na szczęście w porę zainterweniowała jej architektka, która nie zgodziła się na to. Aby spełnić kolejną zachciankę celebrytki – ogród na balkonie, potrzeba było wynająć dźwig. Dodatkowo niedawno poinformowała, że kazała zamontować przy łóżku haki, dla lepszych doznań.

Zdaje się, że remont nareszcie dobiega końca. Architekt zatrudniona przez pisarkę poinformowała, że prawie wszystko jest już skończone. Należy tylko wprowadzić małe poprawki i apartament będzie gotowy do zamieszkania:

To naprawdę się dzieje. My naprawdę kończymy! Właśnie wyszła firma sprzątająca. Jeszcze kilka rzeczy np. ten led musimy wymienić, bo jest za chłodny. Tutaj trzeba założyć klosze, podświetlenie, ale powiem tak, jesteśmy na ostatniej prostej. Ja to czuję.

O końcu remontu świadczą prace porządkowe. Ekipa do późnych godzin woskowała podłogę:

Taka niedziela. Wojtek właśnie woskuje naszą mikrocementową posadzkę. Wychodzimy, bo nie można po podłodze chodzić przez 5 godzin. Koniec pracy na dziś.

Blanka najwyraźniej nie może się już doczekać, aż zamieszka w nowym gniazdku. Właśnie rozpoczęła pakowanie. Co ciekawe, efekt końcowy nieco się różni od publikowanych przez nią wizualizacji. Jest zdecydowanie jaśniej. Najwyraźniej oświetlenie w programie graficznym nie oddało tego, co możemy oglądać na najnowszych, realnych zdjęciach.

Zobaczcie, jak wygląda jej nowy dom. Podoba Wam się?


Blanka Lipińska rozpoczęła pakowanie do przeprowadzki

Blanka Lipińska rozpoczęła pakowanie do przeprowadzki

Blanka Lipińska - nowy apartament

Blanka Lipińska - nowy apartament

Blanka Lipińska - nowy apartament

Blanka Lipińska - nowy apartament

Komentarze

 • Gość Ann pisze:

  Wasze komentarze są nienawistne. A reprezentują to co macie wewnątrz, także lepsze mury ciemne, niż Wasze ciemne i ponure wnętrze i serca. Gusty są różne i swoje odmienne też można wyrazić w sobotę nienaruszający godności człowieka czy jego portfela… Ale złota zasada ja nie mogę się cieszyć z umeblowania tak jak sobie marzę mieszkania, to nie pozwolę się cieszyć innym zawsze jest lekarstwem na kompleksy i cudze szczęście.

  • Gość pisze:

   O czym Ty piszesz, jeżeli ktoś wstawia zdjęcia w internecie to normalne że jest taka ikonka: komentarze,Ty teraz skrytykowałaś zdania innych! Kółko się zamyka

 • Loli pisze:

  O gustach się nie dyskutuje . To nie mój klimat, jak dla mnie za zimno. Współczuję osobie, która będzie to sprzątać. Kamień na czarnym, pasta do zębów która
  świetnie widać na czarnym

 • Projektant pisze:

  Z całą sympatią ale szaro buro i nijak… wiem że pewnie wszystko z najwyższej półki i o gustach się nie dyskutuje …ale liczyłam na większe łaaaał…są elementy które robią wrażenie ale bez przesady

 • Megi pisze:

  Matoły takie jak my kasę nakręcają wszelkiego rodzaju dorobkiewiczów za każdą reklamę ( a wyświetliło się już tych bzdur bez liku) wielce szanowna pani inkasuje siano…..oooooo na tym polega biznes ….dla rozjaśnienia naszych durnych mózgów, sami te kasę owej pani wpychamy do kieszeni taczkami.

 • El123 pisze:

  Czułabym się jak u fryzjera.Tam gdzie chodzę są takie klimaty. Spoko jeśli chodzi o działalność publiczną ,jeśli chodzi o przytulne gniazdko to daleko do przytulności- zimno,ciemno,ponuro.

 • Mama pisze:

  W sam raz, żeby się nabawić depresji, ewentualnie myśleć o samobójstwie ……tym bardziej , że jest jak w grobowcu. Do refleksji,: moja kilkuletnie córka, gdy maluje nigdy nie używa czarnej kredki ,ani czarnego mazaka ,, jest radosna , wesoła , otwarta, koleżanki ją lubią, wszystkie jej rysunki są przekolorowe. Jak to ma się w odniesieniu do dorosłych.???

 • Gabi pisze:

  W sam raz, żeby się nabawić depresji, ewentualnie myśleć o samobójstwie ……tym bardziej , że jest jak w grobowcu. Do refleksji,: moja kilkuletnie córka, gdy maluje nigdy nie używa czarnej kredki ,ani czarnego mazaka ,, jest radosna , wesoła , otwarta, koleżanki ją lubią, wszystkie jej rysunki są przekolorowe. Jak to ma się w odniesieniu do dorosłych.???

 • Gość Agnes pisze:

  Jest narazie ponuro dla niektorych bo bez dodatkow takich iak kwiaty itd Jak dla mnie super

 • Gość pisze:

  Jest super narazie ponuro dla niektorych bo bez dodatkow takich iak kwiaty itd Jak dla mnie super

 • Gość pisze:

  Szaro,niemiło ,bez wyrazu tak jak Blanka.Nie widać jakoś żeby faceci za nią ganiali ,widać dobra tylko do wyuzdanego sexu,ale na dłużej nie bardzo.

 • Gość pisze:

  Cudownie by mi sie tam mieszkalo.

 • Monika pisze:

  Na temat gustów się nie dyskutuje…dla mnie piękne mieszkanie i fajnie,gdy ludzi stać na takie luksusy.

 • Gość HDD pisze:

  Jaka z niej pisarka kto ją tak nazwał? Chyba taki sam pustak jak ona, Kamila z rolnika ma lepiej jak ona hahha

 • Architekt pisze:

  Disgusting.

 • Gość pisze:

  Za ciemno jak dla mnie w sam raz na depresję

 • AGość pisze:

  Piękny apartament napewno na żywo jest jeszcze lepszy efekt wowm

 • Gość pisze:

  Ale sztos !

 • Gość Ela pisze:

  Beznadziejny dom jak i ona

 • Gość Ela pisze:

  Nijakie jak ona i jej powieść

 • Gość pisze:

  Nieprzyjemnie ale o gustach się nie dyskutuje, każdy ma swój. Swoją drogą skąd ta pani ma tyle pieniędzy ? To wszystko z tej jednej „książki”?

 • Gość pisze:

  Oktopnie ponuro, jak w grobie

 • Gość pisze:

  Super, chcialabym takie mieszkanko.

 • Gość pisze:

  Brzydka chata

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×