Blanka Lipińska przenosi wizję z „365 dni” do życia. W sypialni zamontowała niecodzienny gadżet. Ale będzie miała zabawę

Blanka Lipińska | fot. AKPA

Blanka Lipińska | fot. AKPA

Praca nad apartamentem Blanki Lipińskiej wrze. Pisarka ponownie zaskoczyła swoich obserwatorów. Wpadła na niecodzienny pomysł, rodem z jej filmu erotycznego. 

Blanka Lipińska to autorka bestsellerowej powieści erotycznej pt. 365 dni. Gwiazda szturmem podbiła polski show-biznes. Aby utrzymać swoją pozycję, zdecydowała się na napisanie dwóch kolejnych części. W krótkim czasie okazało się, że to jej nie wystarcza. Swoją wizję postanowiła zekranizować. Na razie premierę miała pierwsza część. Lada dzień zobaczymy drugą.

Gwiazda i jej powieść cieszą się ogromną popularnością, ale niestety głównie w negatywnym tego słowa znaczeniu. Blance zarzuca się, że popiera uprzedmiotawianie kobiet oraz promuje kulturę gwałtu. Pisarka jednak żyje w myśl zasady „nieważne jak mówią, byleby mówili”, zwłaszcza że kontrowersje wokół jej filmu, wpłynęły na ogromny sukces finansowy. Zarobione pieniądze wydaje na wyjazdy oraz urządzanie swojego nowego gniazdka.

Blanka Lipińska chce więzić ludzi

Blanka Lipińska od kilku miesięcy relacjonuje przebieg prac budowlanych w swoim apartamencie. Co jakiś czas szokuje nowymi pomysłami. Najpierw zdradziła, że gdyby mogła, to z mieszkania zrobiłaby bunkier. Gwiazda uwielbia ciemne wnętrza. Chciała nawet zabudować niektóre okna, jednak jej architektka w porę odwiodła ją od tego szalonego pomysłu:

Powiem Wam jeszcze jedną ciekawą rzecz, która już w ogóle może niektórych dobić. Ludzie zwykle w domu chcą mieć duże okna, jak najwięcej światła, a ja kazałam w moim jedno okno zabudować, bo było mi za jasno. Generalnie to zabudowałabym połowę tych okien, ale Ola się nie zgodziła. No dom bez okien, bunkier, no ale nie ma takiego niestety, trudno – prawiła na Instagramie.

Pisarka niedawno wpadła na kolejny pomysł. Do jego realizacji potrzeba było wynająć dźwig, gdyż Blanka zażyczyła sobie ogród zimowy na tarasie. Tym razem jednak przeszła samą siebie. Zdaje się, że wizje z 365 dni wprowadzi w swoje życie. W sypialni nad łóżkiem chce zamontować specjalne uchwyty, które mają służyć do… więżenia ludzi:

Tutaj jest taki element zaskoczenia, który będzie przybity do moich pięknych panelków. Tutaj będzie do podpięcia. Ja mam plan więzić tu ludzi. Nałożyłam dziś takie getry w klimacie. Zakochana jestem w tym – opowiada rozanielona Lipińska.

Ciekawe, co na to jej przyszły partner?


Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Komentarze

  • Gość pisze:

    myślałam że to Sp. pani Chmielewska

  • Gość pisze:

    Taki live wyrabia się fajne rajstopki blania to blania tamto a obiad kiedy ha ha gdzie pani kozuchowska bez prawka nie ma świętych nawet giermek z z4omalami by nie mieli w 3s ale pomogli im kak..łem a mieli tylko zapłacic tld€£$¥ takie inteligenty jak nie wiesz co mówisz to się ku..wa nie odzywaj ha ha i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×