Antek Królikowski w rocznicę ślubu z Joanną Opozdą zdecydował się na wymowny komentarz. To nie tak wszystko miało wyglądać

Królikowski i Opozda, rocznica

Królikowski i Opozda, rocznica

Joanna Opozda i Antoni Królikowski dzisiaj obchodziliby pierwszą rocznicę ślubu. Małżonkowie już nie są razem. Rozstali się tuż przed narodzinami syna w nieprzyjemnej atmosferze. Aktor zamieścił wymowną relację na Instagramie.

Równo rok temu Antek Królikowski i Joanna Opozda ślubowali sobie wierność w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Po ślubie odbyło się piękne wesele. Imprezę zorganizowano w eleganckim pałacu w Zdunowie.

Joanna szła do ołtarza w białej sukni ślubnej i w welonie. Wycięty dekolt w gorsetowej, bogato zdobionej górze kreacji, kontrastował ze śnieżnobiałą obfitą spódnicą z jedwabnego tiulu z długim trenem. W dłoniach trzymała bukiet ślubny z białej eustomy w formie kuli i wyglądała olśniewająco. Antek miał na sobie czarną marynarkę, białą koszulę i muszkę. Wszystko wyglądało jak z bajki. Przed parą miały być już tylko szczęśliwe lata.

Sielanka skończyła się bardzo szybko. Joanna Opozda ostatnie tygodnie ciąży spędziła już sama. Obecnie para przerzuca się w social mediach oskarżeniami.

Joanna Opozda i Antek Królikowski złożyli pozew o rozwód, o czym w połowie maja informował Super Express. W oczekiwaniu na rozwód nie potrafią dogadać się w zasadzie w żadnej sprawie. Prowadząca kanał na YouTubie Okiem PR-owca Żaneta Kurczyńska oceniła, że oboje wiele tracą wizerunkowo na tych publicznych przepychankach.

Każde z nich teoretycznie poszło już swoją drogą – Antek podobno układa sobie życie o boku innej kobiety, a Asia oddała się macierzyństwu, a także realizuje się zawodowo.

Jak spędzają rocznicę? Królikowski opublikował wiele mówiącą relację na Instagaramie.

Antek Królikowski komentuje w rocznicę ślubu z Joanną Opozdą

Antek Królikowski w znaczący sposób zachował się w rocznicę. Pokazał w relacji na Instagramie, jak jedzie samochodem, a w tle słychać utwór ReTo Billy Kid. Rozbrzmeiwają słowa:

I już mi nie żal, nie żal mi już…

Potem widzimy aktora na tarasie. Pokazuje widoki, z których wynika, że znajduje się na urlopie. Nie da się ukryć, że Antek Królikowski pokazuje, że zaczął nowy rozdział swojego życia, a w tle Taco Hemingway i jego Modigliani.


Antek Królikowski - relacja w rocznicę ślubu

Antek Królikowski - relacja w rocznicę ślubu

Antek Królikowski - relacja w rocznicę ślubu

Antek Królikowski - relacja w rocznicę ślubu

Antek Królikowski - relacja w rocznicę ślubu

Antek Królikowski - relacja w rocznicę ślubu

Komentarze

 • Gość zuza pisze:

  Proszę zapytać tego osobnika ile razy był na spacerze z synem,ile razy zmienił pieluszkę, po prostu jak sprawuje opiekę nad dzieckiem.Moim zdaniem jest nieodpowiedzialny.

 • Fresse pisze:

  Przeciesz on narkotykasz do Choroszczy z nim do Choroszczy

 • Gość pisze:

  Antek „zalatwię was jebane psy” Krolikowski.;)))

 • Gość pisze:

  Antek dał ta piosenka ludziom do myślenia. Myślcie co chcecie ale Antek według mnie naprawdę kochał Asie. Wyznawal jej miłość kilkukrotnie. Musiało się coś między nimi wydarzyć ze postanowil odejsc. Wydaje mi się ze nie znamy calej prawdy .Asia sama przyznała że mieli kryzys.Dajcie już temu chłopakowi spokój. Co było a nie jest nie piszę się w rejestr.Nie kasujcie komentarza

  • Elizabeth pisze:

   Może ją i kochał, ale dziecka nie za bardzo, szkoda każdego dnia, dziecku jest potrzeby też ojciec, a on jak spędza czas. Myśli tylko o sobie.

  • Gość pisze:

   Racja ich sprawa. Tylko niepotrzebnie sowi życie wystawiają na pokaz. Nie bierze się ślubu teraz bo tak wypada. To już nie te czasy . Może sama dziecka mu nie daje ,ja np nie chciałam dziecka dać ojcu bo on nie na spacer szedł tylko na lans o znajdował się tam gdzie nie powinien z dzieckiem..

  • Gość pisze:

   A dziecko to tatuś będzie wychowywał jak będzie dorosły i zażyczy sobie alimenty. Teraz trzeba pobojac ,taki chory ,że nie płacił alimentów i jest zaległość ponad 10000 taki odpowiedzialny państwo da + 500 . Takich tylko kastrować niech nigdy nie będą ojcami.

  • Gość pisze:

   Tak, stało się. Była w zagrożonej ciąży więc z seksu nici. A Antoś k….. w gaciach nie utrzyma.

 • Gość pisze:

  Antek dał ta piosenka ludziom do myślenia. Myślcie sobie co chcecie ale mnie się wydaje że Antek naprawdę kochał Asie. Kilkukrotnie wyznawal jej publicznie miłość. Ale musiało się między nimi coś wydarzyć ze od niej odszedł. Sama Asia przyznała że mieli kryzys. Nie kasujcie tego komentarza.

 • Gość pisze:

  Antek dał ta piosenka ludziom do myślenia.

 • nie Gość pisze:

  Dajcie Mu już emerytkaspokój ludzie,po co ciągle walkowac ten sam temat. Niech żyje jak chce!!!

 • Julia pisze:

  To był i jest idiota,nie dorósł do tego żeby go nazywać dorosłym,ojcem czy mężem,on nie wie co te wyrazy znaczą.Mam nadzieję że kiedyś do niego wszystko zło wróci z podwójną siłą.Krolikowski przewraca diet w grobie.Wstyd!!!!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×