Antek Królikowski pokazał nowe ślubne foto. Dopiero teraz widzimy, jak pięknie wygląda suknia Joasi z tyłu

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Antek Królikowski pochwalił się na Instagramie kolejnym zdjęciem z sesji ślubnej. Internauci nie pozostawili tego bez reakcji. W komentarzach pojawiło się mnóstwo życzeń.

Antek Królikowski i Joanna Opozda zaczęli się spotykać w zeszłym roku. Przez pewien czas ukrywali swoją relację. Gdy zdecydowali się ją potwierdzić, pojawiali się razem podczas branżowych imprez, a także publikowali wspólne zdjęcia w social mediach. Pod koniec zeszłego roku zakochani się rozstali.

Królikowski i Opozda dali sobie jeszcze jedną szansę. Jak wyjaśniła aktorka w social mediach, pokonali kryzys. Od tego momentu ich związek stał się na tyle poważny, że postanowili go sformalizować. W sobotę stanęli na ślubnym kobiercu. Sakramentalne „tak” wypowiedzieli w parafii św. Wojciecha na warszawskiej Woli.

Małżonkowie zaprosili sporo gości. Wśród nich nie brakowało nazwisk znanych z pierwszych stron gazet, a także ich bliskich. Pannie młodej towarzyszyły m.in. mama i siostra. Razem pozowały do zdjęcia, które w mig podbiło social media. Internauci w komentarzach zachwycali się urodą pań.

Antek Królikowski dziękuje za życzenia ślubne. Jakob Kosel reaguje

We wtorkowe popołudnie Królikowski udostępnił na Instagramie zdjęcie z sesji ślubnej. Razem z żoną trzymają się za ręce. Pan młody spogląda na ukochaną. Nowożeńcy pozują tyłem do obiektywu. Dzięki temu uwagę przyciąga biała suknia, którą tego dnia nosiła Opozda. To ona zdominowała pierwszy plan.

Antek Królikowski w opisie nawiązał do uczucia, jakie łączy jego i ukochaną. Podziękował też wszystkim tym, którzy po ślubie skierowali pod ich adresem miłe słowa:

„Gdy zdasz sobie sprawę z tego, że chcesz spędzić resztę życia z daną osobą, chcesz aby ta reszta zaczęła się jak najszybciej”… cytat z filmu „Kiedy Harry Poznał Sally” Dziękujemy wszystkim za piękne życzenia!!!

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach komplementują kadr, a także składają życzenia. Wśród nich nie brakuje znanych osób:

  • Jakob Kosel: Dużo, dużo wytrwałości!
  • Wytrwałości i dużo pięknych chwil Wam życzę @antek.krolikowski, bo szczęścia już macie pod dostatkiem.
  • Życzę by to faktycznie była już tą jedyna do końca życia. Powodzenia.

Trzeba przyznać, że zdjęcie jest bardzo urocze.


Antek Królikowski pokazał nowe zdjęcie z sesji ślubnej

Antek Królikowski pokazał nowe zdjęcie z sesji ślubnej

Ślubna sesja zdjęciowa Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Ślubna sesja zdjęciowa Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Ślubna sesja zdjęciowa Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Ślubna sesja zdjęciowa Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×