Szukaj

Anna Wendzikowska o swoich zarobkach w TVN. Wszystko zdradziła wścibskiej internautce na naszym profilu

Ania Wendzikowska kasa

Ania Wendzikowska kasa

Anna Wendzikowska zabrała wczoraj do studia DDTVN swoją córeczkę, co postanowiliśmy pokazać na naszym instagramowym profilu. Jedna z internautek pokusiła się o lekceważący komentarz pod postem. Co odpowiedziała Ania?

Anna Wendzikowska jest jedną z największych gwiazd stacji TVN. Dziennikarka już od wielu lat pracuje jako reporterka programu Dzień Dobry TVN. Jej specjalnością jest Hollywood i wywiady z największymi gwiazdami show-biznesu. W rozmowach z nią wielu artystów wyjawiło swoje największe sekrety, a ona sama swoją osobą oczarowała kilku przystojniaków, którzy zdecydowali się na wywiad. Na jej kanapach gościli między innymi Ryan Gossling, Brad Pitt, Angelina Jolie czy Jude Law. Gwiazda gdy przepytuje największe sławy, jest bardzo swobodna, a materiał, który tworzy, widzowie oglądają z wielką przyjemnością. Ania zawsze jest na bieżąco ze wszystkimi największymi premierami oraz festiwalami filmowymi.

W swojej karierze miała także okazję prowadzić autorskie programy w stacji TVN Fabuła, które dotyczyły gwiazd Hollywood, oraz format O tym się mówi na antenie stacji TVN Style. Kilka lat temu napisała także książkę zatytułowaną Pytania o Hollywood, czyli gwiazdy bez tajemnic.

Anna Wendzikowska odpowiada na krytykę internautki

Ania Wendzikowska wczoraj zabrała ze sobą do studia DDTVN swoją starszą córeczkę Kornelię. Dziewczynka dumnie kroczyła u boku swojej ślicznej mamy, a wszystkiemu przyglądali się paparazzi. Udało im się zrobić kilka zdjęć, na których mogliśmy podziwiać stylizację dziennikarki. Tego dnia wybrała ona zwiewną sukienkę, czerwone szpilki, oraz długi błękitny płaszcz. Podkreśliła wszystkie atuty swojej figury i wyglądała zjawiskowo. Kadry tak bardzo nam się spodobały, że postanowiliśmy udostępnić je na instagramowym profilu Jastrząb Post.

Ania Wendzikowska dziś w pracy miała wsparcie. Dziennikarka do studia #DDTVN zabrała córeczkę Kornelkę. Tak ekspertka od Hollywood łączy pracę z macierzyństwem – podpisaliśmy kadr.

Ania została przez nas nazwana „ekspertką od Hollywood” co nie spodobało się jednej z internautek, która postanowiła napisać to w komentarzu.

Co to jest za wymyślony zawód? Ekspertka? Czyli co jest ekspertem w sprawach Hollywood? Wow. Co za kariera! – brzmi komentarz pod zdjęciem.

Kobieta długo nie musiała czekać na ripostę od gwiazdy, która szybko wyjaśniła jej, jak pochodzi do tego tytułu i swojej kariery, a także zarobków.

Niby jestem z zawodu dziennikarzem. Na studiach mówili, że to „prawdziwa” praca, ale jak dla mnie może i być zapożyczony tytuł, byle pensja się zgadzała – odpisała Anna Wendzikowska.

Trzeba przyznać, że Ania potrafi odpowiedzieć tak, żeby w pięty poszło. Na jej ostrym komentarzu dyskusja na ten temat od razu się zakończyła. Gwiazda potrafi poradzić sobie z krytyką.


Anna Wendzikowska odpowiada na krytykę

Anna Wendzikowska odpowiada na krytykę

Anna Wendzikowska z córką

Anna Wendzikowska z córką

Anna Wendzikowska w cyjanowym płaszczu w Dzień Dobry TVN

Anna Wendzikowska w cyjanowym płaszczu w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×