Szukaj

Anna Wendzikowska pokazała zdjęcia z urodzin córeczki. Nie wszystko poszło zgodnie z planem

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska

Anna Wendzikowska na Instagramie dodała post, w którym świętuje urodziny córki. Antonina skończyła już dwa latka. Urocze zdjęcia obiegły sieć.

Anna Wendzikowska nie tylko realizuje się zawodowo, ale także spełnia się w roli matki, wychowując Kornelię i Antonię. Gdy latem rząd złagodził nieco obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, spakowała walizki i wraz z córkami wybrały się na wakacje na jedną z greckich wysp.

Dziennikarka udostępniała mnóstwo zdjęć na Instagramie, wśród których było to, na którym wcale nie pozowała. Chociaż kadr był daleki od tego, jaki można oglądać podczas profesjonalnych sesji zdjęciowych, gwiazda postanowiła go udostępnić. O powodach decyzji opowiedziała w podpisie:

Dziękuję mojej córce za spontaniczne zdjęcie podczas czyszczenia z piachu flaminga, gdyż udowadnia ono, że jak „dobrze” zrobić zdjęcie to mam wielki tyłek i krótkie nogi. To zupełnie obok tego, że jestem kościotrupem i anorektyczką. Pozdrawiam wszystkich „uroczo” komentujących!

Anna Wendzikowska świętuje drugie urodziny Antoniny

Córeczki Wendzikowskiej co jakiś czas pojawiają się w jej mediach społecznościowych. Tak jak w niedzielę, gdy dziennikarka opublikowała nowy wpis, którym uczciła drugie urodziny córki. Antonina to już duża dziewczynka. Nie brakowało smacznie wyglądającego tortu, a także kolorowych balonów, które ozdobiły pomieszczenie.

Ania w opisie podkreślała, że planowała urządzić przyjęcie. Nie wszystko poszło jednak zgodnie z planem. Ze względu na pandemię i w trosce o bezpieczeństwo bliskich, ten dzień świętowano jedynie w kameralnym gronie:

Dzisiaj świętowaliśmy urodziny pewnej młodej damy. Miała być wielka imprezka, ale wiadomo.. Było więc domowo, rodzinnie i totalnie fantastycznie #happybirthday #mylove #shestwo

Internauci zareagowali niemal natychmiast. W komentarzach komplementują kadr, składają Antosi piękne życzenia:

  • Tosia sto lat. Masz wspaniałą Mamę. Kocham ten profil za te dziecięce uśmiechy, za podróże, za wszystko.
  • Dziewczyny! Ślicznie wyglądacie. Tosia sto lat! Dużo zabawy i uśmiechu, uwielbiam Was.
  • Wszystkiego cudownego i zdrówka dla małej księżniczki.

Redakcja Jastrząb Post dołącza się do wpisów, życząc dziewczynce wszystkiego, co najlepsze.


Anna Wendzikowska świętuje urodziny córki

Anna Wendzikowska świętuje urodziny córki

Anna Wendzikowska świętuje urodziny córki

Anna Wendzikowska świętuje urodziny córki

Anna Wendzikowska na urlopie

Anna Wendzikowska na urlopie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×