Anna Tatarska w ciąży. Kiedy urodzi?
Wirtualna Polska

Gwiazda „Dzień Dobry TVN” jest w ciąży. Pokazała zaokrąglony brzuszek w pięknej sesji

Dziennikarka Dzień Dobry TVN jest w ciąży

Dziennikarka Dzień Dobry TVN jest w ciąży

Ale wiadomość! Jedna z dziennikarek Dzień Dobry TVN jest w ciąży. Wspaniałą nowinę przekazała za pośrednictwem social mediów. Dodała zdjęcia, na których wyeksponowała powiększony brzuszek. Gratulacje! 

Wirtualna Polska

Dzień Dobry TVN to format śniadaniowy emitowany na antenie TVN od września 2005 roku. Aktualnie program prowadzi rekordowa liczba par. Są to: Dorota Wellman i Marcin Prokop, Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek. Wcześniej w redakcji pracowali m.in. Kinga Rusin, Magda Mołek, Piotr Kraśko, Jarosław Kuźniar, Marcin Meller.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najmłodszym stażem duetem prowadzących jest Rozenek i Skórzyński. W rozmowie z Jastrząb Post Krzysztof opowiedział o tym, jak pracuje mu się z Gosią. Czasami zdarzają się im mieć inne zdanie, lecz nie ma w tym nic zdrożnego.

Gdybyśmy się we wszystkim zgadzali, to nie bylibyśmy sobą. W wielu tematach się spieramy, ale to jest super. W przypadku wielu tematów, które podejmuje w Dzień Dobry TVN każde z nas ma zupełnie inny punkt widzenia i to mam nadzieję, że jest interesujące dla widzów, że jak się spotykają te nasze różne punkty widzenia, to dla wielu z nich jest to atrakcyjne, bo w każdym z nas są w stanie odnaleźć siebie – powiedział.

Pełnego wywiadu wysłuchacie poniżej:

Dzień Dobry TVN. Dziennikarka jest w ciąży

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

17 lutego świetną wieść przekazała Anna Tatarska, która na potrzeby śniadaniówki przeprowadza wywiady z gwiazdami kina. Dziennikarka zamieściła trzy zdjęcia. Na każdym z nich wyeksponowała swój ciążowy brzuszek.

Często mnie pytacie „kiedy ty to wszystko robisz?”. Nie ma wyjścia: teraz będziecie pytać jeszcze częściej – napisała w opisie albumu. Całość opatrzyła m.in. hasztagiem: „mam być”.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Gwiazdy, znajomi i fani Tatarskiej tłumnie złożyli jej życzenia:

 • Gratulacje, Aniu – skomentowała Anna Kalczyńska.

 • Siedzi sobie człowiek na przystanku, a tu taki news!

 • Lajkuję wszędzie!! Co za piękna i wspaniała kobieta – pisały inne osoby.

Wirtualna Polska

Redakcja Jastrząb Post również składa gratulacje Ani! Warto wspomnieć, że dziennikarka ma już syna, którego raz na jakiś czas pokazuje w social mediach:

Jak wygląda partner Anny Tatarskiej?

Ania w materiale oznaczyła swojego partnera. Mężczyzna jest miłośnikiem kawy i wina – a przynajmniej na to wskazuje opis jego profilu w social mediach. Jego zdjęcia zobaczycie poniżej:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Wirtualna Polska

Kim jest Anna Tatarska?

Tatarska w śniadaniówce zastąpiła Annę Wendzikowską. Ta druga w rozmowie z Jastrząb Post sugerowała, że gdyby nie ona, to Tatarska nie osiągnęłaby tak wiele w mediach. Jak przekonywała, to ona wprowadziła ją w show-biznes.

Nie chciałabym nikogo oceniać, bo to nie jest moje miejsce. Ja Anię znam wiele lat, była moją koleżanką, uważam, że jest bardzo sprawną dziennikarką, ma świetny angielski, zawsze byłam pod wrażeniem jej wiedzy filmowej. Trochę tak było, że ja ją wprowadzałam w ten świat junketowy. To jest trudne pytanie, to są tematy bardzo delikatne, w których nie do końca wszystko jest harmonijne i cukierkowe. A ja jestem taką osobą i jestem na takim etapie życia, że nie chcę kłamać i nie do końca chcę powiedzieć prawdę – powiedziała.

Podobno to właśnie działalność Taraskiej była jednym z powodów, przez które odeszła z Dzień Dobry TVN

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Nic złego na temat umiejętności Ani czy też jej kompetencji i umiejętności nie mogę i nie zamierzam, bo bym skłamała, czy kierowałyby mną jakieś niefajne emocje, natomiast muszę powiedzieć szczerze, że Ania była jednym z powodów dla których odeszłam z „Dzień Dobry TVN”.

Jak przekonywała Wendzikowska, Tatarska skorzystała z oferty pracy w śniadaniówce, choć wiedziała, że jest ona w kiepskiej sytuacji:

Mimo że była moją koleżanką i wiedziała, jaka jest sytuacja, to skorzystała z takiej nie do końca dla mnie fajnej personalnej sytuacji. Mimo że jej to zakomunikowałam, to jednak wybrała nie szeroko pojętą lojalność, tylko swój pomysł na karierę.

Wirtualna Polska

Nieco później Wendzikowska udostępniła też prywatne SMS-y od Tatarskiej (więcej tutaj). Przy okazji zarzuciła koleżance, że ta „wygryzła” ją z pracy. Anna odniosła się do całej sytuacji w rozmowie z jednym z portali.

Anna Tatarska odpowiada Ani Wendzikowskiej

Portal Pudelek postanowił skontaktować się z Tatarską i prosić ją o komentarz do całej sytuacji. Dziennikarka przyznała, że w tej potyczce nie ma żadnych szans, bo według niej o prawdzie zdecyduje liczba followersów na Instagramie, których Ania Wendzikowska ma zdecydowanie więcej. Potwierdziła jednak, że screen z wymianą wiadomości jest prawdziwy:

Długo już pracuję w mediach i wiem, że w dzisiejszych czasach o tym, kto ma rację, rozstrzyga liczba followersów, bez względu na to, jaka jest prawda – a z prawdą powyższe stories nie mają nic wspólnego (poza printscreenem – jest on autentyczny). Także w tej potyczce jestem z góry skazana na porażkę. Komentowanie całej sytuacji wydaje mi się jałowe – może tylko doprowadzić do niepotrzebnej eskalacji – skomentowała Anna Tatarska dla Pudelka.

Dziennikarka współpracująca z Dzień Dobry TVN przyznała, że nie może skomentować zarzutów Ani o mobbing w stacji, bo nie bywa tam codziennie i jest tylko osobą współpracującą z redakcją.

Mówiąc, że „to nieprawda”, nie odnoszę się do oskarżeń o mobbing, który jest praktyką naganną i krzywdzącą ludzi. Zawsze należy o nim mówić głośno. Jednak nigdy nie pracowałam bezpośrednio w redakcji (jestem zewnętrzną współpracowniczką, bywam tam na nagrania), więc nie mogę mówić o czymś, czego nie obserwowałam i o czym nie mam pojęcia – dodała.

Zdaje się jednak, że emocje związane z transferem Tatarskiej w miejsce Wendzikowskiej nieco opadły. Dziś może cieszyć się spełnieniem marzeń o większej rodzinie.


Anna Tararska jest w ciąży

Anna Tararska jest w ciąży

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Anna Tararska jest w ciąży

Anna Tararska jest w ciąży

Anna Tararska jest w ciąży

Anna Tararska jest w ciąży

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Gość pisze:

  Z niej taka „gwiazda” jak ze mnie baletnica, hahaha. Wygryzła dziewczynę, której ani urodą, ani swobodą wypowiedzi nie dorasta do pięt. Tak się nie robi, Pani Tatarska, nieładnie. Mam nadzieję, że po porodzie nie wróci do ddtvn

  • Gość milena pisze:

   Co za podlość z twojej strony. Takich podłych komentarzy, co nawet nienarodzone dziecko wyzywają od bachorów, jest niestety więcej. A że pani Wendzikowskiej nie ma, to tylko dobrze dla poważnych odbiorców tego programu. Nie można było oglądać tej sztuczności i gwiazdorzenia.

  • Gość pisze:

   A już myślałem że welma jest w ciąży.

  • Gość pisze:

   A kogo wygryzła Wędzikowska?

  • Gość pisze:

   Nie znam tej pani. I chyba to dobrze o mnie świadczy.

 • Gość pisze:

  Sorry , u .j mnie to obchodzi, jakas baba w ciąży i bachorek w drodze

 • Gość pisze:

  TVN kłamie

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość pisze:

  Taka co to wygryzła koleżankę z pracy?….. Jedna

 • MovieMonster pisze:

  Lubię wstawki o kinie i aktorach w DDTVN – Wedzikowska miała taką wyniosłą manierę ( nie ujmując wiedzy i warsztatu .. widać było, ze ma swiadomosc swojej urody i często wywiady były lekko infantylne) . Ania Tatarska podniosła poziom tych reportaży i wywiadów – jest bardzo ładną kobietą ale nie to jest najważniejsze a właśnie profesjonalizm i o wiele bardziej podoba mi sie jak prowadzi wywiady z aktorami i twórcami różnych produkcji. Bardzo podoba mi się poczucie humoru, które pani Tatarska wplata w swoje relacje, do tego ma w sobie dużo ciepła az miło słucha sie tych wywiadów. Gratuluję kunsztu No i bycia przyszłą Mamą 🙂

  • Beata pisze:

   Absolutnie się z tą opinią zgadzam. Też lepiej mnie się ogląda program z Panią Tatarską.

  • Polka pisze:

   Co pani plecie.p.ania w.była bardzo ok.ładna i inteligentna a obecna nou!!!!!

  • Zuza pisze:

   Ale wypracowanie

  • Gość pisze:

   To prawda Wendzikowska myślała ,że jest jakim 7 cudem świata dobrze ,że jej ktoś nosa utarł . Miała zerowa wiedzę , ciekawe czy już wie kim był …

  • Gość pisze:

   Wendzikowska to masa plastiku i takie….sztelowanie,fuj

 • Gość pisze:

  Nie poznałam ja po zdjęciach. Przecież ona jest gruba, a ma fotach od dobrego fotografa to nawet w ciąży i nawet ona wyglada szczupło

 • Gość pisze:

  To super, niech się zajmie dzieckiem i zniknie z DDTVN. Najlepiej na zawsze.

  • Gość pisze:

   Po cool tyle bredzisz pod różnymi nickami. Wrzuć w końcu na luz i nie męcz siebie i innych bzdurami.

 • Gośćk pisze:

  Kawał…..s,k, d

  Jak wygryźć koleżankę z pracy

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×