Szukaj

Ciężarna Anna Starmach pochwaliła się rozkosznym zdjęciem. „Rośniemy jak na drożdżach”

Anna Starmach

Anna Starmach

Anna Starmach jest w drugiej ciąży, o czym poinformowała kilka dni temu. W sobotę podzieliła się nowym zdjęciem, które oczarowało internautów. 

Anna Starmach łączy karierę z wychowywaniem dziecka. W 2018 roku przyszła na świat Jagienka, której gwiazda poświęca mnóstwo uwagi i spędza z nią niemal każdą wolną chwilę. Dziewczynka już niedługo będzie mogła się sprawdzić w roli starszej siostry.

Starmach jest w drugiej ciąży, o czym niedawno poinformowała na Instagramie. Dodała dwa zdjęcia, na których pozuje z mężem i córką. Znajdują się przed pięknie udekorowaną choinką. Gwiazda w opisie przekazała, że wkrótce ich rodzina się powiększy:

Nasza trójka. A tak naprawdę czwórka, bo już za kilka miesięcy nasza rodzina się powiększy! Miłość i jeszcze więcej miłości – napisała Anna Starmach.

Ciężarna Anna Starmach dodała nowe zdjęcie. Internauci są poruszeni

Gdy Starmach poinformowała świat o swoim błogosławionym stanie, internauci i sympatycy ruszyli z gratulacjami. Ania postanowiła podziękować za wszelkie przejawy serdeczności.

W sobotni poranek dodała nowe zdjęcie, na którym czule tuli do siebie swoją córeczkę. W opisie poinformowała, że maleństwo rozwija się prawidłowo:

DZIĘKUJĘ za wszystkie gratulacje, życzenia i miłe słowa. Czujemy się bardzo dobrze 🙂 Rośniemy jak na drożdżach,a Jagienka nie może  doczekać się dzidziusia! To piękny czas i cieszymy się każdym dniem oczekiwania – napisała Anna Starmach.

Zachwyceni internauci komplementują kadr. Niektóre internautki dzielą się też swoimi doświadczeniami:

  • Wspaniale Aniu. Wiem, że to trudny też czas przez wszelkie dolegliwości, ale radość później z narodzenia jest niesamowita. Cieszcie się tym czasem.
  • Widziałam Panią kilka dni temu w Dzień Dobry TVN i pomyślałam, że chyba jest Pani w ciąży. Nie chodziło mi w żadnym razie o figurę, ale o błysk w oczach i rozpromienioną twarz. Ciężko to opisać. A zdjęcie jest rozkoszne, kwintesencja miłości.
  • Gratulacje! Ciąża to wspaniały okres, mimo częstych dolegliwości. Ja już prawie końcówka, termin na 21 stycznia. Dużo zdrówka.

My również życzymy mamie i maluszkowi dużo zdrówka!


Anna Starmach pokazała nowe zdjęcie

Anna Starmach pokazała nowe zdjęcie

Anna Starmach jest w drugiej ciąży

Anna Starmach jest w drugiej ciąży

Anna Starmach jest w drugiej ciąży

Anna Starmach jest w drugiej ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×