Zazdrość o męża zżera Annę Starmach. Gwiazda wskazała kobiety, które doprowadziły do nieprzyjemnej sytuacji w jej małżeństwie

Anna Starmach jest zazdrosna o męża

Anna Starmach jest zazdrosna o męża

Anna Starmach jest zazdrosna o własnego męża. Do takiego stanu rzeczy doprowadziły jej fanki. Jaka jest geneza tej sytuacji?

Anna Starmach (ur. 1987) studiowała historię sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Uczyła się też w paryskiej szkole kucharskiej Le Cordon Bleu. Jako kucharka odbyła staże w renomowanych lokalach w Polsce i we Francji. W 2010 roku wygrała konkurs Gotuj o wszystko zorganizowany przez program Dzień dobry TVN. Szersza publiczność zakochała się w niej, kiedy zaczęła występować jako jurorka w MasterChef MasterChef Junior. Starmach poprowadziła program Pyszne 25, w którym pokazywała, co można ugotować w kwadrans za 25 złotych.

Kucharka od 2017 roku jest małżonką Piotra Kuska. Mąż Starmach to biznesmen i menadżer jednej ze znanych firm informatycznych. Małżonkowie mają razem dwoje dzieci: Jagnę (ur. 2018) i Gustawa (ur. 2021).

Anna często integruje się ze swoimi fanami na Instagramie. Organizuje sesje Q&A, w ramach których odpowiada im na pytania. Niektóre z nich są bardzo bezpośrednie. Ostatnio jeden z internatów zapytał:

Kiedy 3 Skarbek?

W odpowiedzi mógł przeczytać:

Nie wiem jak wy, ale ja uważam, że pytania o kolejne dzieci są:

A) nie na miejscu

B) są pytaniami poważnymi

C) to naprawdę nie na miejscu.

Wcale się nie dziwimy takiej odpowiedzi. Anna musi mieć zresztą niebiańską cierpliwość, ponieważ jej fani nierzadko bywają wręcz obcesowi.

Anna Starmach jest zazdrosna o męża. Dlaczego?

Podczas kolejnych Q&A co rusz ponawiają się pytania dotyczące związku Anny z Piotrem. Dotychczas celebrytka starała się na nie odpowiadać. Jedna z fanek zapytała ją ostatnio:

Gdzie znaleźć takiego męża jak Twój Pani Aniu?

Na co Anna jej odpisała:

Dobre pytanie! Ja mojego znalazłam w Krakowie, więc może warto tu przyjechać na weekend? A tak na serio, to z moich obserwacji wynika, że najszczęśliwsze związki mają ludzie, którzy są szczęśliwi też sami ze sobą.

O ile to pytanie, nie wykroczyło poza granice dobrego smaku, to nie można tego powiedzieć o następnym. Inna fanka zapytała bowiem wprost:

Czy Twój mąż ma brata bliźniaka na dodatek wolnego?

To pytanie wywołało w Annie lekką irytację. Odpowiedziała internautce w tych słowach:

Piotrek? Masz? Wolnego? No ja nic o tym nie wiem. A mojego egzemplarza nie oddam.

Po czym dodała jeszcze dosadniej:

CZY TYLKO JA MAM WRAŻENIE, ŻE MÓJ MĄŻ WZBUDZA CORAZ WIĘKSZE ZAINTERESOWANIE? Średnio połowa pytań dotyczy właśnie tego pana.

Jak myślicie, czy Anna rzeczywiście ma powody do tego, aby być zazdrosna o męża?  W galerii możecie zobaczyć kilka zdjęć pary. Uwagę przykuwa wzrost Piotra – mężczyzna jest wyższy od swojej partnerki o ponad 30 centymetrów!


Anna Starmach o tym, jak poznała męża

Anna Starmach o tym, jak poznała męża

Anna Starmach jest zazdrosna o męża

Anna Starmach jest zazdrosna o męża

Anna Starmach z mężem Piotrem na weselu

Anna Starmach z mężem Piotrem na weselu

Komentarze

 • NORMALNA pisze:

  ANIA NIE PRZEJMUJ SIĘ
  W ZWIĄZKU TRZEBA MIEĆ.
  ZAUFANIE JEŻELI JEST TO
  PSEUDO FANKI MOGĄ POMAŻYC
  WSZYSTKIEGO DOBREGO POZDRAWIAM

 • Gość pisze:

  Pani Aniu piekna z Was para:-) dużo zdrówka i wszystkiego dobrego jest Pani wspaniałą osobą . Dużo zdrówka dla dzieciaczkow :-)proszę się niektórymi w ogóle nie przejmować:-)

 • Gość pisze:

  Nic nie jest dane na zawsze,nawet maz

 • koneksje rodzinne pisze:

  ona ma znanego tate to i wziecie u facetow bedzie miala zawsze, licza sie koneksje

 • Gość pisze:

  List od fanki koleźanki nie zazdroszczą mi męźa a rture twoje koleźanki nie mają męźów wszystkie są po rozwodzie a niektóre 5 raźy i jeszcze karty ha ha źłotko to ja gram po złej stronie mocy

 • Gość pisze:

  Taki live przypadkowi desperaci wysoki blondyn i wysoka blondyna jak hitler i królowa mały czy duzy widziały gały co brały to ci to jakieś wycieruchy ja im to mówiłem od początku i to tyle

 • Gość pisze:

  facet ma kiepski gust

 • Gość pisze:

  Co za tytuł!? Zachowuje się normalnie dlaczego zżera ją zazdość? To jej mężczyzna więc ma prawo odpowiedzieć w ten sposób fance. Chyba celowo chcecie wzbudzić sensacje tym tytułem. Redakcjo szanujcie się!

  • Gość pisze:

   Te pytania sa z przymruzeniem oka. Nie rozumiem o co ta zazdrosc. Tego kwiatu pol swiatu.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×