Anna Skura przeszła poważną operację. Wystąpiły powikłania: „Najgorsze 30 minut życia”. Konieczna była pilna interwencja lekarzy

Anna Skura

Anna Skura

Anna Skura trafiła do szpitala. Chociaż w niedzielę wieczorem opuściła placówkę, wdały się powikłania i musiała przejść operację. Jak aktualnie się czuje?

Anna Skura aktywnie działa w sieci. Jest autorką bloga What Anna Wears, a także prowadzi konto na Instagramie, które obserwuje ponad 400 tysięcy internautów. Popularność przyniósł jej udział w trzeciej edycji reality-show TVN, Agent gwiazdy. 

Chociaż Anna przez kilka lat była w szczęśliwym małżeństwie, to dobiegło ono końca. Pod koniec 2020 roku rozstała się z Markiem Warmuzem, o czym poinformowała w social mediach. Wydała w tej sprawie oficjalne oświadczenie, którym ucięła wszelkie plotki na ten temat:

Jakiś czas temu postanowiliśmy z Markiem podjąć decyzję o rozstaniu i obecnie przygotowujemy się do rozwodu. Oczywiście pozostajemy w dobrych relacjach i chciałam wam to powiedzieć, bo chciałam być z wami szczera, ale bardzo prosimy was o uszanowanie naszej prywatności i o nie dociekanie.

Anna Skura przeszła poważną operację. Co się stało?

Skura co jakiś czas dzieli się z internautami wybranymi momentami swojej codzienności. Te nie zawsze są jednak kolorowe i pozytywne. W niedzielę blogerka zdradziła, że od tygodnia jest w szpitalu. Przebywała na oddziale chirurgi plastycznej, gdzie przeszła operację piersi.

Anna Skura, po wielu dniach w placówce, mogła wrócić do domu. Gdy do niego dotarła, okazało się, że wystąpiły pewne powikłania po operacji. Musiała wrócić do szpitala. Opublikowała oficjalne oświadczenie na Instastory, w którym podkreśliła, że chociaż myślała, że wszystko, co najgorsze za nią, niespodziewanie zasłabła:

Wczoraj był upragniony moment wyjścia ze szpitala, wielkiej radości, że wszystko co najgorsze już za mną. Moje szczęście nie trwało zbyt długo. W domu byłam zaledwie dwie godziny, gdy nagle bardzo osłabłam i zaczęłam się robić biała jak ściana.

Skura dodała, że chciała sama wybrać się do lekarza. Była jednak zbyt słaba, by prowadzić pojazd. Właśnie dlatego zdecydowała się wezwać karetkę:

Chciałam wrócić do szpitala, ale nie miałam na to już siły, więc przyjechała po mnie karetka. To było chyba najgorsze 30 minut w moim życiu.

Gdy dotarła do szpitala, okazało się, że ma krwiaka i musi przejść kolejny zabieg:

W szpitalu okazało się, że mam krwiaka i muszę przejść kolejną operację.

Na szczęście operacja się udała, o czym Anna Skura poinformowała jakiś czas później. Zdradziła, że na razie czuje się dobrze:

W nocy miałam operacje i właśnie się przebudziłam. Czuję się dobrze. Jak tylko będę miała więcej sił i mniej łez w oczach to na pewno się odezwę.

Trzymamy kciuki, by influencerka szybko wróciła do formy.


Anna Skura przeszła poważną operację

Anna Skura przeszła poważną operację

Anna Skura przeszła poważną operację

Anna Skura przeszła poważną operację

Anna Skura przeszła poważną operację

Anna Skura przeszła poważną operację

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×