Gwiazda show TVN rozwodzi się po 5 latach. Wystosowała oficjalne oświadczenie

Anna Skura rozwodzi się

Anna Skura rozwodzi się

Anna Skura, znana blogerka podróżnicza wydała świadczenie, w którym przyznała, że przygotowuje się do rozwodu z mężem, Markiem Warmuzem. Co napisała?

Anna Skura, autorka bloga What Anna Wears, i jedna z pierwszych polskich gwiazd Instagrama, zyskała popularność dzięki udziałowi w trzeciej edycji reality-show TVN Agent Gwiazdy. Pięć lat temu celebrytka wyszła za mąż za Marka Warmuzę.

Zaręczyny i ślub odbyły się spontanicznie jedno po drugim. We wrześniu 2015 roku zakochani powiedzieli sobie tak, a uroczystość odbyła się na małej wysepce na Zanzibarze. Jak pisała sama blogerka, huczne wesele, to nie było to, na co czekała. Marzyła o ślubie boso, z wiatrem we włosach i żeby być tylko z wybrankiem – tak też zrobili, pobierając się w rajskim otoczeniu.

Ania i Marek niedawno po raz pierwszy zostali też rodzicami ślicznej dziewczynki – Melody Imaan, która przyszła na świat w Nowym Jorku. Jak mówiła blogerka, wszystkie ważne wydarzenia w ich życiu dzieją się gdzieś w świecie…

Tym razem jednak nie miała dobrych wieści dla swoich fanów. Oznajmiła, że się rozwodzi.

Anna Skura się rozwodzi

Ten rok nie był łatwy dla Ani. Najpierw zachorowała na koronawirusa, a potem na jakiś czas wycofała się z sieci, co było do niej niepodobne. Jej fani zaczęli się o nią martwić i pytali, co się u niej dzieje. W końcu Skura postanowiła wystosować oświadczenie.

Ten rok jest bardzo specyficzny dla wszystkich. Dla mnie na pewno. Sami wiecie, jak wiele różnych i trudnych wydarzeń miało w tym roku miejsce w moim życiu, ale to nie jest wszystko, bo jest jeszcze coś, o czym wam nie wspominałam. Nie chcę dłużej tego ukrywać. Wiele z was o to pyta, a ja chcę być z wami szczera. Po prostu obrałam taką drogę w swoim życiu – zaczęła relację.

W dalszej części wypowiedzi wyznała, że rozstała się z mężem.

Jakiś czas temu postanowiliśmy z Markiem podjąć decyzję o rozstaniu i obecnie przygotowujemy się do rozwodu. Oczywiście pozostajemy w dobrych relacjach i chciałam wam to powiedzieć, bo chciałam być z wami szczera, ale bardzo prosimy was o uszanowanie naszej prywatności i o nie dociekanie – poprosiła.

Anna i Marek byli parą już od wielu lat. Mężczyzna jest wielkim pasjonatom podróży po świecie, odwiedził ponad 60 krajów i założył firmę podróżniczą Holly Cow. Blogerka dodała, że mimo rozwodu w dalszym ciągu pozostają w przyjacielskich relacjach.


Anna Skura i Marek Warmuz

Anna Skura i Marek Warmuz

Anna Skura i Marek Warmuz

Anna Skura i Marek Warmuz

Anna Skura i Marek Warmuz

Anna Skura i Marek Warmuz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×